Котя_люлю• Изменено 17 мая 2025
Хелп, Lenne или Чилдрен?
Девочки, как считаете что лучше
3.5 года
Садиковский ребенок
Lenne ( фото 1)
Или Чилдрен ( фото 2)
Я по старшему знаю ленне отличные теплые, но зимы ж и не холодные походу, от силы дней 10 за всю зиму холодных ( Киев )
3.5 года
Садиковский ребенок
Lenne ( фото 1)
Или Чилдрен ( фото 2)
Результат:
вже голосів:
10 (52.63%)
Ленне ( фото 1 )
9 (47.37%)
Чилдрен ( фото 2 )
Міні-бікіні• 17 мая 2025
Ленне хороша фірма але останнім часом вона коштує як крило самольту.
Тому я за Чилдрен мені другий варіант більш подобається.
Котя_люлю
• 17 мая 2025
Ответ дляМіні-бікіні
Ленне сейчас по «скидке» 4000
Чилдрен 2500
Пэрисхилтонша• 17 мая 2025
Чилдрен,як на мене,таки тонкі.
Але якщо дитина мало буває на вулиці, то ок.
Я купляла Картерс, були добрі.
Оябунчик• 17 мая 2025
Чілдрена на наші зими - з головою. Якість, звичайно, погірше, але не критично. Тому за Чілдрен. На розпродажах його взагалі за 30 баксів купити можна))
Котя_люлю
• 17 мая 2025
Ответ дляОябунчик
Да?
Если не секрет где ?
Нашла только в продавалке в нас…
Ребенок не прям активный, то есть комбез не убивает в хлам
Если не секрет где ?
Нашла только в продавалке в нас…
Оябунчик• 17 мая 2025
Ответ дляКотя_люлю
Да?
Если не секрет где ?
Нашла только в продавалке в нас…
Если не секрет где ?
Нашла только в продавалке в нас…
У них на сайті. Тільки ж в розпродаж потрапити треба)) Ми вже з нього виросли, тому не відслідковую цей сайт.
Бочка порохУ• 17 мая 2025
В моєї взагалі Хуппа. Дивіться по дитині. Сильно мерзне чи ні, активна, скільки разів на вулиці.
Аноним ФЕЯ• 17 мая 2025
Чілдрен дуже низької якості , порівняно з лене. Так , у вас на фото лене колір не дуже, але я б вибрала якість , а не красоту.
Звичайно Lenne! В першу чергу через те, що воно набагато якісніше. Будете носити всю зиму на тоненький гольфік, там подовжена куртка. А полукомбез одягнете тоді, коли буди сильно холодно, або сніжно. Якщо потрібно визначитись з розміром, то тут знайдете заміри на комплекти Lenne