Файна пані• Изменено 17 мая в 19:54
Мізерні місячні у доньки підлітка
КД йдуть вже 2 роки,були більш стабільні.
Тривалість 5-6 днів.
Перехворіла на грип,цикл збився то затримка 4 дні,то на 10 раніше почалися.
Тепер цикл взагалі 15 днів.І дуже мізерні ,мажучі.
2 місяці співпадало що починалися в день коли були сильні вибухи.
Як бути?
Тривалість 5-6 днів.
Як бути?
Не пью, не курю• 17 мая в 19:56
Сходити до гінеколога, зробити УЗД, а можливо здати аналізи на гормони
Файна пані
• 17 мая в 19:57
Ответ дляБабуся Бетман
А різкі зміни ваги були? Ідіть краще до лікаря
Їсть погано,зранку не снідає,з вересня бо не хоче,а в школі немає коли.Обід,вечеря.Схудла особливо після грипу.
Файна пані
• 17 мая в 19:58
Ответ дляНе пью, не курю
Сьогодні на щитовидку здали,бо гінекологію сказали після закінчення КД.
Пацелуйнитуда• 17 мая в 19:58
Ответ дляФайна пані
Ну от і відповідь. Жир, це непросто захист від травм і холоду, це майже гормонорегулюючий орган.
Бабуся Бетман• 17 мая в 20:16
Ответ дляФайна пані
Оце й може бути причиною. Але краще до лікаря. В харчування треба додати вітаміни і більше жирів. Вершкове масло, кисломолочний жирний сир, горіхи.
Душа компанії• 18 мая в 08:50
Ответ дляФайна пані
Почти 12
Она ещё очень маленькая чтобы паниковать по поводу регулярности цикла. Если других жалоб нет, то ничего с этим делать не нужно.