Все возможно• 17 мая 2025
Зупинився ріст у дитини підлітка.
Донька 152 см. Раніше росла добре,була навіть височенько у зрівнянні з однолітками, в 10 почалися місячні,і зріст зупинився.
За 3 роки на 1-2 см. підросла.
Рік тому дивились зони росту,ніби повинна рости.
Сьогодні здали соматотропний гормон. 15.300 нг/мл ніби в межах референтних значень.Але всерівно мене турбує що не росте . І не хочу її тягати по лікарнях,але і змиритись не можу,бо дівчата в класі уже всі вищі.
Мій зріст 168
Чоловік 175
За 3 роки на 1-2 см. підросла.
Мій зріст 168
Чоловік 175
Аннуитет• 18 мая 2025
Ответ дляFeel good
так, бо жіночі гормони закривають зони росту
тестостерон - навпаки. тому хлопці дають ривок пізніше.
У даоюрідного брата зріст 185, у його дружини 156
Думали донька буде десь посередині ,165 ,наприклад . Але вона також зупинилася на 158, коли почалися КД
Наша взяла• 18 мая 2025
Ответ дляАннуитет
Хлопчики і діачатка - це абсолютно різні історії
Хлопчиків можна стимулювати гормонами,дівчаток після початку місячних-ні. Можна створити великі проблеми
Не знала... Но с другой стороны 152 для девочки не трагедия, если при этом ещё худенькая - будут на руках носить, дюймовочка, очень много подружек с таким ростом удачно вышли замуж)
А вот для мальчика 152 это катастрофично
Золота орда• 18 мая 2025
Ответ дляНевгамовна
У нас такий самий зріст батьків, донька тільки 162см, місячні у майже 12 років почалися, теж досить росла була у початковій школі.
у мене те саме майже.
у мене зріст 172, у доньки у 14 - 164. І була росла у початковій школі.
Є ще теорія, що, якщо вагітність зберігалася (жіночі гормони), то народжена дитина (дівчинка), статево дозріває швидше і тому ріст може бути нижчим.
Невгамовна• 18 мая 2025
Ответ дляЗолота орда
у мене те саме майже.
Вагітність не зберігалась, з цим був порядок.
Але дитина з трьох років хворіла, і приймала базисну терапію, а також кололи гормони (іноді). Це, мабуть, теж вплинуло((
Золота орда• 18 мая 2025
Ответ дляАннуитет
ну, тут і в маму могла піти.
кд і зріст взаємопов’язані, але до скількох см дитина виросте до кд, закладено генетично. це якщо все в нормі. якщо статеве дозрівання надто раннє, то зріст може і раніше зупинитися.
Золота орда• 18 мая 2025
Ответ дляНаша взяла
Дівчаткам призупиняють статеве дозрівання (місячні), щоб зони росту не закрилися.
У хлопчиків - навпаки, стимулюють вироблення тестостерону.
Мелочунь• 18 мая 2025
Автор, если зоны роста открыты, подрастет еще. Но контролируйте этот процесс у эндокринолога. У нас обратная ситуация - субгигантизм ставили.
Невгамовна шахиня• 18 мая 2025
Точно такой же и у моей дочери, ей 15 лет, месячные идут 3 года. Рост остановился 2 года назад. Гинеколог - эндокринолог сказала что не назначают гормоны девочкам после начала месячных и при росте 150см, и что ещё немного вырастет, возможно.
Аннуитет• 18 мая 2025
Ответ дляНаша взяла
Маьчиков можно стимульнуть, если родители увидят проблему. Там есть время лет до 20. У девочек все сложнее- если начались КД , гормоны нельзя
Все возможно
• 18 мая 2025
Ответ дляАннуитет
А КД зупиняти неможна,гормони теж роблять проблеми,і не тільки з репродуктивною системою.
Золота орда• 18 мая 2025
Если дефицит гормона роста и открыты зоны роста, то вполне могут его вводить.
В Южной Корее это частая практика, например, когда родители хотят, чтобы ребенок был относительно высоким.
Полуничка• 18 мая 2025
Ответ длякультУра
Конечно нет, рост заложен генетически, тут половина видно в школу не ходили))
Ну ви теж далекі від правди: при передчасному статевому дозріванні дітям дають серйозні препарати, щоб затормозити цей процес, (який у дівчаток проявляється появою місячних та вторинних полових проявів). Одна з причин, заради чого подавляють передчасне статеве дозрівання - це запобігання низькорослості
Трахтибидох• 18 мая 2025
Ответ дляАннуитет
У нас дуже схожа ситуація. Просто я вважаю, що тут гени відіграли ключову роль. Я 153, донька 157. Ну може ще виросте на 1-2 см. Але так, зростом і фігурою вона пішла в мене, хоча чоловік високий.
Аннуитет• 18 мая 2025
Ответ дляВсе возможно
Вище пишуть, що зупиняють
Я би не наважилася на таке із донькою
Натомість я приводжу ій приклади гарних та успішних жінок невисокого зросту- Мадонна, Кайлі Міноуг,Крістіна Агілєра. А яка красуня Сальма Хаєк! Вони всі 150+
Я би не наважилася на таке із донькою
Золота орда• 18 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
+15 см минимум
Подождите
Да, подождите, пока закроются зоны роста и уже точно ничего нельзя будет сделать.
Все возможно
• 18 мая 2025
Ответ дляАннуитет
Вище пишуть, що зупиняють
Я би не наважилася на таке із донькою
Ви все правильно пояснюєте, підтримка для донечок надважлива.
Все возможно
• 18 мая 2025
Мені цікаво якщо зони росту закриті,аналіз на соматотропний гормон які показники...
Невгамовна шахиня• 18 мая 2025
Ответ дляЗолота орда
Так и сейчас не дают гормоны, так как месячные уже идут не один год. И рост не ниже 150 см.
Золота орда• 18 мая 2025
Ответ дляВсе возможно
він може бути любим.
але дитина уже не буде рости.
Золота орда• 18 мая 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
так. зріст на нижній межі, але нормальний.
ЭтаваНиМожетБыть• 18 мая 2025
Скажіть будь ласка, як росли ваші дівчатка раніше і з яким зростом народилися?
Золота орда• 18 мая 2025
Ответ дляТрахтибидох
У Вас - гени.
А у доньки автора, можливо те, що місячні почалися рано.
Золота орда• 18 мая 2025
Автор, зробіть рентген кисті і звідси будете думати, як діяти далі.
Якщо зони росту закриті, ну то буде дюймовочка. ’Маленькая женщина всегда - щенок’ Тобто, буде виглядати молодше своїх років.
Метровий сантиметр• 18 мая 2025
Ответ дляАннуитет
Після початку місячних дівчатка зупиняються у рості. Це факт. Моя донька також була однією з найвищих у класі. Місячні почалися , вона була 153. Зараз 17 років , за 5 років виросла на 1 см. Так, як нам і сказала наша гінеколог
Да ну, ерунда какая-то )
Я росла после месячных точно, был рост 160 в 10 лет, в 18 лет - 181, больше не расту правда 😁
Точно так же 2 моих дочки, 100 % росли после месячных, начались они в 11 лет
Точно так же дочки друзей, знакомых
Ни у кого рост не останавливался на отметке 150 - 160 см, условно говоря, как при начале менструации, а это всё таки 10 - 12 лет в большинстве подавляющем у девочек
Иначе бы все женщины были 150 - 160 см
Но мы все видим очень много высоких женщин, девушек вокруг
Если есть какие-то проблемы с гормонами, да, возможно, рост остановится
Но к счастью так далеко не у всех, это просто исключения.
Точно так же дочки друзей, знакомых
Иначе бы все женщины были 150 - 160 см
Попадалочка• 18 мая 2025
Ответ дляМелочунь
А какой был рост и в каком возрасте? Ставили - значит сейчас уже не ставят?
Золота орда• 18 мая 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Да ну, ерунда какая-то )
Точно так же дочки друзей, знакомых
Иначе бы все женщины были 150 - 160 см
Точно так же дочки друзей, знакомых
Иначе бы все женщины были 150 - 160 см
Ви, звичайно, спеціаліст.
Бо у Ваших доньок було інакше, значить, наукові факти - ’ерунда’.
Попадалочка• 18 мая 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Да ну, ерунда какая-то )
Точно так же дочки друзей, знакомых
Иначе бы все женщины были 150 - 160 см
Точно так же дочки друзей, знакомых
Иначе бы все женщины были 150 - 160 см
Вы абсолютно правы. Такое ощущение, что большинство не то, что в школе не учились, но и не смотрят по сторонам. У старшего в классе девочки с 11-12 лет выросли сантиметров на 10, абсолютно все. Ни одной не осталось такого же роста, как были в 11 лет.
Попадалочка• 18 мая 2025
Ответ дляЗолота орда
Ви, звичайно, спеціаліст.
Нет таких научных фактов, я вам это говорю как к.б.н. Это какие-то бабкины забобоны, вы реально думаете, что женщины вокруг вас с ростом 170 (а таких точно половина) были в 11 лет 170 см??? Вы сами какого роста были в 11?