ДелиВерка• 18 мая 2025

Ох і ціни на продукти. Мій шок в шоці.

Якщо раніше обирали між авокадо і огірком.
То тепер навіть капуста з морквою золоті.
Та не реву я• 18 мая 2025
Ответ дляНа привозе
А яка ціна повинна бути?
10-15
Мадам Подлинник• 18 мая 2025
Як та, хто знаходиться в заручниках житель території, напишу так, не тільки за моїми особистими спостереженнями: українці настільки багаті, що вони тільки й роблять, що прикалуються щодня, не працюють належним чином, хто взагалі не працює — на подачках від влади харчується, грошей багато, в Інтернеті розповідають, що ніщі, а по факту з супермаркетів повні кошики продуктів вивозять, особливо ті, хто перевищив вік у пів століття, в кошиках 70% м’ясного, ну зрозуміли, це щоб американці, європейці гроші надсилали і жаліли слов’янський народ, не було б так — боролися б з несправедливістю!
Та не реву я• 18 мая 2025
Ответ дляНа привозе
Посадіть і буде ок
Посадила, жду
На привозе• 18 мая 2025
Ответ дляТа не реву я
10-15
Ого .
Людина має заробити щось .
Чашка кави скільки коштує?
Крию матом страшно• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
Той у кого вродило
Ви де? Я можу Вам НП руколі зеленої цибулі, м´яти, петрушки прислати. Кабачки ще масіки.
Цветов Мне срочно• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
Насправді є там ринок збуту.
Але і продукції там дуже багато.
Там люди цілими селами живуть з продажу овочів.
Ми самі до війни з участка 25 соток щотижня урожаї баклажану знімали по 500-700 кг
Раньше оно все разъезжалось по всей Украине, а сейчас куда? Крым только
ЖенаАйтишнеГа• 18 мая 2025
Ответ дляНа привозе
Посадіть і буде ок
Де, в мільйоннику садити? На балконі?
marimagdali• 18 мая 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Де, в мільйоннику садити? На балконі?
не все живут в мильйонниках.не все в мильйонниках живут на этажах.у многих в селах родня,плюс дачи или в городе частный сектор
Цветов Мне срочно• 18 мая 2025
Ответ дляСтигла полуниця
ну, ответ был на пост про под Киевом.
В дальних селах да, верю, что люди живут огородами, т.к. работы нет никакой. Но это же ненормально, разве нет?
Вы не поверите- у нас и работа есть и до райцентра 15 км, тоже на работу ездят люди
marimagdali• 18 мая 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Де, в мільйоннику садити? На балконі?
если ленитесь и нет земли-покупайте в сезон за копейки на зиму как все люди нормальные делают и закрутки крутите
marimagdali• 18 мая 2025
Ответ дляНа привозе
Ого .
Людина має заробити щось .
Чашка кави скільки коштує?
пийте вдома
МамОмужа• 18 мая 2025
Ответ дляТа не реву я
Ну, как бы , старые по 40-46 грн тоже запредельно
Це не запредельно, це така вартість буде вже.
marimagdali• 18 мая 2025
Ответ дляМадам Подлинник
українська земля родюча і багата.ми не на північному полюсі і не в африках Слава Богу
автор ДелиВерка • 18 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
Ну поки я буду картоплю полоти, хто гроші буде заробляти?
Крию матом страшно• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
Той у кого вродило
Крию матом страшно• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
Той у кого вродило
Крию матом страшно• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
Не вигідніше. Я сама сиділа на ПП. Там реально виходить до 1-2 кг овочів і фруктів в день
В мене не йшло, в мене 3 прийоми їжі по 250 г тарілка, а на ній все - і рвочі, і фрукти, ф білки, і жири.
автор ДелиВерка • 18 мая 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Это нормальная цена. сколько той моркови надо
Я вчора в атб купила. 1 саму малесеньку капусти ну, 1 лимон, 2 помідор по акції, 1 часник, 1 банан. 100 грн. Це мені 1 на день і не вистачить.
І це ж без вуглеводів без білка
Крию матом страшно• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
Так хоч пучки ж нормальні були
На тиждень вистачало.
А зараз 10 ниточок кропчика, петрушки на 1 салат
Можливо, я вже майже 2місяці не купую, своє нема куди дівати. В мене діляночка маленька -3,5 мx12м, але всього напахала, це не тяжко на такій площі, але все є цілу весну, літо, до морозів.
МамОмужа• 18 мая 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Де, в мільйоннику садити? На балконі?
В мільйоннику є можливість заробити і не зважати на ціну моркви
Липка-прилипка• 18 мая 2025
Ответ дляСтигла полуниця
И ещё когда-то писала, что в Хаоькове
Ей что в голову стукнет в тот момент, то и пишет. Вы же понимаете, что она не пишет о себе реальные вещи? Это бот на зп. А скорее всего, их несколько (потому что строчат круглосуточно), это проект, как была тамилата.
Да, помню такой момент. Но ЦУ пока лидирует у нее😆
На привозе• 18 мая 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Де, в мільйоннику садити? На балконі?
Ну тоді не знецінюйте працю інших людей .
Липка-прилипка• 18 мая 2025
Ответ длявсемВсёИмного
І не кажіть. Здорову кобилу бабусі викормлюють ще і всю її родину. Бідні бабусі, і на старості спокою нема
😆
На привозе• 18 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
пийте вдома
Буду пити де мені хочеться .
МамОмужа• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
А що ви там аж таке заробляєте?
Капусти купити немаєте грошей
Новорічна пальма• 18 мая 2025
Ответ дляКошкинДом
Я вчера офигела, яблоки по 70 грн...
Не заморские фрукты, а банальные яблоки.
В Варусе Днепр , зашла в четверг ,яблоки 75-90
Голден 89
Обычно всегда в Варусе были дешевле ,чем в Атб
В Атб самые дешёвые по 49 ,мелкие ,чуть больше орехов и дубовые как камни ,женщина сказала, что брала их и невкусно совсем
Телячі ніжноСті• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
І це ж без вуглеводів без білка
И что? Что такое сейчас 100 грн? У моих котов пакетик корма 33 грн на раз
На привозе• 18 мая 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Читаю тут теми про ціни за фарбування .
Пишуть що 4000 тисячі за покраску то не дорого .Корм для домашніх улюбленців коштує немало -купляють і все ок.
А от буряк і морква то страшенно дорого .
Якийсь парадокс.
Цветов Мне срочно• 18 мая 2025
Ответ дляСтигла полуниця
ну, ответ был на пост про под Киевом.
Где тут про ’под Киевом’?
Дюйм оф о4ка• 18 мая 2025
Ответ дляНа привозе
Посадіть і буде ок
Мля