ДелиВерка• 18 мая 2025

Ох і ціни на продукти. Мій шок в шоці.

Якщо раніше обирали між авокадо і огірком.
То тепер навіть капуста з морквою золоті.
дамаБезСобачки• 18 мая 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Вы что едите один буряк и кабачки? Я буряк вообще не беру никогда, да и кабачки тоже. Это не базовые продукты, без них прожить можно.
Твою ж мать, уже и без буряка можно обойтись... что же у вас базовые продукты? Хлеб и вода?
Так вода уже 24,50 за 1,5 литра...
Трільчиха• 18 мая 2025
Все дорого,хто б що не писав.Погода холодна,розсада і дерева померзли,вже зрозуміло,що будуть овочі і фрукти дорогі і в сезон.Ну.але треба виживати і думати,як прохарчуватися.Я саджу город,хоч і після роботи приходжу в 19.30 стомлена,але собі по трошки є.І йду в ліс в вихідні,рази 2-3 за сезон збираю чорницю,важко,але заморожую і так їмо.І як є,то гриби.Це все важка праця,а що зробиш.
Майор Медуза• 18 мая 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Картопля по 20 грн дорого? А що тоді не дорого? Задарма?
Где по 20 грн? В атб от 35
Галя-краля• 18 мая 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Удивительно, да? При том, что погода в Польше сейчас 0-+15, и не влияет на цену. Капуста молодая 45 грн качан.
Цены х 10.5 грн
І мінімалка в Польщі десь 36 тис на руки ( якщо в грн ) приблизно ..
НетЕщеНаверное• 18 мая 2025
Ответ дляМайор Медуза
Где по 20 грн? В атб от 35
На базарі.
Бутерброд и я• 18 мая 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Удалено администрацией...
А где она живет то? Пишет везде что в безопасном месте, но не в Закарпаттье. Такая тупая, просто жесть, полстраны остались голые без жилья, а она вещает тупо по методичкам простыням. Про ботню и бурятов
дамаБезСобачки• 18 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Капуста молодая на рынке 40. Огурца от 35. Помидоры от 55. Редис 40. Киев. Спальный район.
Это где огурцы по 35? Я только с базара - 85 огурцы. Борисполь
Стигла полуниця• 18 мая 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Ви запросіть до своєї бабусі тих пенсіонерів, що недоїдають. не всі як ваша бабуся, в місті важко.
Да это манька придурочная, какие у нее бабуси. Сидит тут на зарплате и строчит во всех темах всякую хрень.
Хи хи, ну ну• 18 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
у вас шо закруток нема.огірків як було того року.гнилі викидали.чого ви не наробили салатів закруток?з помідорками.у вас нема городу чи не запаслись овочами на зиму в сезон і яблуками?
Манька што ли?
У нас все хорошо, все зашибись?
Голубая фишка• 18 мая 2025
Ответ дляМарс атакует
Тогда вы просто много едите у меня 12-15тыс, выходит ( я и дочка )
И вы не мало. У меня 2 взрослых и 2 детей 10-12 тис на еду
Телячі ніжноСті• 18 мая 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Так вода уже 24,50 за 1,5 литра...
Ну не все ж буряк едят.
Цветов Мне срочно• 18 мая 2025
Ответ дляжінка незаміжня
А я бачу в чергах бабусь, які собі беруть одну морквину, одне яблучко і т.д. Ви в якомусь вакуумі живете, що не бачите як живуть інші.
Це ж Манька, вона в зеленому світі живе, кінець епохи бідності і все інше
дамаБезСобачки• 18 мая 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Ну не все ж буряк едят.
Я так понимаю, что уже в принципе не все едят. Точка
Фиктивная• 18 мая 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
А скільки мають бути? Де Ви в полі кабачки бачили
Мабуть вона з тих, хто впевнений, що дощ і холодна погода тільки сприяють високій врожайності))
Телячі ніжноСті• 18 мая 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Ха. Прям там
svetolino• 18 мая 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Де це ви такі ціни взяли?
М´ясо 200+ що курка ,що свинина, риба так само 150+ ( не червона). Крупи ,цукор не дорожчають. Овочі завжди так коштують ,бо старі закінчились, нові ще не виросли, А завозять здалеку....
ЖизньНеимеетСмысла• 18 мая 2025
зачем вы врете это все фейки росс пропаганды
НетЕщеНаверное• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
Ніколи буряк, капуста, морква не коштували більше 1 доолара
Я ніколи не рахувала ціни на овочі в доларах.
Ви не в Україні живете?
дамаБезСобачки• 18 мая 2025
Ответ дляМайор Медуза
Где по 20 грн? В атб от 35
На базаре по 37. Красивая. Но 37 грн за кг картошки!
Стигла полуниця• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
Я пишу що все життя жила на Херсонщині і дійсно цими кабачками в травні все завалено було.
Заблокируйте ее и она не сможет писать в вашей теме
Фиктивная• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
Я з Херсонщини. В середині травня ми кабачками вже курей кормили
Згадала баба, як дівкою була)
Голубая фишка• 18 мая 2025
Ответ дляМамОмужа
Ми не їмо багато.
Телятина вже по 400, риба по 700, кисломолочні продукти теж не дешево
Ягоди, фрукти, горіхи, олія оливкова, масло
Чай пачка 200 гривень
Овочі он ж люди пишуть не дешево
Якісь ціни не реальні. Не всі їдять таку дорогу рибу. Я купую звичайну, морську.
Трільчиха• 18 мая 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Дорого,що з того кг звариш.Хіба на суп чи борщ.Я б не мала змоги купити,якби не своя,каші ото все було б.
дамаБезСобачки• 18 мая 2025
Ответ дляТрільчиха
Согласна.
Картошка золотая. Когда такое было. Самый дешёвый продукт всегда был, чтоб с голоду не умереть...
МамОмужа• 18 мая 2025
Ответ дляГолубая фишка
Звичайні ціни.
Я теж їм морську
НетЕщеНаверное• 18 мая 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Зарплатня 8-9 тисяч, хвороби хронічні, які потребують ліків, вік передпенсійний. Працюю завідувачкою бібліотеки. Так я ще багата, в моїх підлеглих зарплати 6,5-7 тисяч.
Але з такої роботи ви нізащо не підете. Бо все влаштовує.
Бешене сарі• 18 мая 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
А бабусі все це безкоштовно вирощують? Без затрат?
В основном- да! Никто семена не покупает, собирают с урожая.
Голубая фишка• 18 мая 2025
Ответ дляМарс атакует
30 да, но 40 точно перебор, конечно если все в Гале покупать или у кухарки то да возможно.
У нас в Гале все такое не вкусное, как в школьной столовой. Просто фу, такое дорогое, а есть не возможно
Пацан к успеху шел• 18 мая 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Согласна.
То посадіть, підгорніть, жуків потравіть, потім споліть та викопайте
Голубая фишка• 18 мая 2025
Ответ дляМамОмужа
Звичайні ціни.
Я теж їм морську
Хокі, дуже добра риба, океанічна. 119 грн кг у магазині біля дому