БоХатая• 18 мая в 11:56

Коробки з під Лего

Чи викидуєте ви коробки з під Лего? Назбиралось дуже багато цих коробок. Є великі, є менші. По суті, вони не потрібні. Але чомусь жаль викинути. Думаю, а раптом переїзд, чи продавати надумаю.
Усі інструкції лежать окремо, вони точно потрібні. А от коробки? Як у вас?
Доктор Варвар• 18 мая в 11:58
Сложите их куда то аккуратно в плоском виде и всё
Фляшунька• 18 мая в 11:59
Все выкидывала, оставляла только инструкции, т.к лего очень много, их негде было бы хранить. Продавать точно не буду.
ХуАнита• 18 мая в 12:03
Лишала, потім розпродала лего в цих коробках. Але у нас не було таких дрібненьких, більші набори
Айболитная• 18 мая в 12:34
Мой муж даже инструкции выбросил.
палка-копалка• 18 мая в 13:13
Або розрівняйте і зберігайте, якщо плануєте колись потім це Лего продавати. Або виставте просто коробки на продаж в олх за символічні гроші, заберуть швидко.
Я усі коробки Лего зберігаю, тому що рано чи пізно дитині ті набори набридають і хоче нові, тож старі я виставляю на продаж, а набори без коробок і інструкцій оцінюються дешевше, ніж коли все є.