Репетиторша• 18 мая в 12:50
Это будет очень неловко выглядеть?
Если я одену шапку?
Для драки• 18 мая в 12:54
Есть тонкие бини, которые смотрятся гармонично с соответствующим образом и в тёплую погоду.
А вообще, Вам должно быть всё равно на мнение других, если это лично Вам нравится.
Кукарикуууууу• 18 мая в 12:56
У нас 13-14 градусов, вот только пришла домой, спорт костюм + майка, летние кросы. Я как-то плохо представляю к этому всему шапку)
Голубая фишка• 18 мая в 12:56
Ответ дляВ танке
я бы удивилась
Ходила за продуктами, дві люди в шапках в магазині були))
Істеріомама• 18 мая в 13:09
Автор, якщо Вам холодно, то одягайте. Думайте про своє здоров´я. На дворі хоч і травень але не спека. У нас також декотрі ходять в шапках
Б´ю байдики• 18 мая в 13:29
Ви знаєте, теж посоромилася тиждень тому одягнути, ну ж наче сонце, нічого шо вітер льодяний. В результаті тепер маю проблеми - надуло так голову, що зводить всю ліву частину, шум в тому вусі. Тому тепер шлю всіх далеко і не видно, кому не подобається - нехай не дивляться. Накрайняк, можна одягнути куртку з капюшоном, якщо Вам саме в шапці соромно. Але думайте про своє здоров´я в першу чергу
Краще одягнути для власного комфорту ніж мерзнути через ’а що люди скажуть?’. Я вчора дорогою в магазин обвітрила голову, забігла в магазин і шкіра голови трішки спітніла. Після магазину забила на капішон і так добралась додому. Сьогодні нащупала збільшений лімфовузол за вухом і легкий озноб. Перш за все думайте про власне здоров`я.
Ашотакоя• 03 июня в 14:20
Ну смотря какую шапку- вязаная с помпоном или меховая явно как то не очень