Жінка з перцем• 18 мая в 14:07

107тис км/год швидкість обертання Землі навколо Сонця і 1675км/год навколо осі

син вчить астрономію, рух Землі навколо сонця і власної осі
цифри мене вражають
Земля обертається навколо Сонця із середньою швидкістю 29км/с
107 218 км/год
і обертається навколо власної осі 1675 км/год
шалені швидкості

а кожний вечір сузіря зірок в одній і тій же точці спостерігаю
Зорі теж рухаються в унісон с Землею?
ШобВам_КакНам• 18 мая в 14:09
Ви школу прогуляли? Дивні відкриття у вас попереду
Багиня• 18 мая в 14:10
Мене більше всього вражає те, що немає кінця в космосі. Я не можу цього уявити. Як це немає? Не вкладається в голові.
Ну й розміри деяких планет, в тисячі разів більших за Землю
ВерСаСе• 18 мая в 14:11
Автор, вы знаете что солнце это звезда?.
ФруктЕщеТот• 18 мая в 14:23
Ответ дляБагиня
І ще мабуть нерозумно вірити, що немає життя на інших планетах. Просто вони дуже далеко. Цікаво чи у них також такий треш коїться
Багиня• 18 мая в 14:26
Ответ дляФруктЕщеТот
Я на 100% впевнена що ми не одні.І ще впевнена що ми якийсь експеримент(штучно створений),за яким спостерігають здалеку.Якось незрозуміло в нас життя зародилося на планеті.Таке різноманітне і яскраве.Досі немає порозуміння між вченими, звідки все почалося.
Пиши-пропало• 18 мая в 14:30
А от уявіть як Земля з такою шаленою швидкістю та й належить на нєбєсную ось))) треба міцно триматися щоб не ’здуло’
Не кую, не мелю• 18 мая в 15:07
Ответ дляБагиня
О мене це питання теж вражає і ще думаю що може наша планета не одна і десь далеко є щось подібне
автор Жінка з перцем • 18 мая в 15:10
Ответ дляБагиня
100%