Марфа Українівна• 18 мая в 16:49
хто так замучується на вихідні, що чекає понеділка?
мене аж тіпає часто на вихідні.
весь день треба гратись з дитиною. як погана погода - то просто треш.
вчора готувала їсти о 23, бо ходили в ТЦ, а потім треба було розважати.
тільки дивлюсь до телефона - "мама, давай грати в те, в се".
і виходить так, що я знервована, толком не граюсь.
пояснюю, що мені треба на вихідний 1-2 години спокою. не доходить.
як не просить грати з нею, то або гаджет, або просто сидить в мене на голові.
я ніби не така аж нервова, але мене просто криє.
Марфа Українівна
• 18 мая в 16:51
Ответ дляДама_с_караваем
Работать легче, чем дети-уборка-стирка-готовка
100%
Марфа Українівна
• 18 мая в 16:52
Ответ дляДама_с_караваем
в мене подруга дає планшет постійно.
я так не можу.
це буде сидіти по 5-6-8 годин в планшеті - потім ще більші псіхи будуть
я так не можу.
Цікавий писочок• 18 мая в 16:55
Ответ дляДама_с_караваем
Это смотря какая работа и насколько дети желанные
Лорка-хлорка• 18 мая в 16:55
Чудово вас розумію. Діти то не моє, мені не цікаво проводити з ними багато часу і ще обов´язково потрібно побути на самоті. Заспокою вас тільки тим, що так буде не завжди і це пройде. А поки тільки терпіти.
Цікавий писочок• 18 мая в 16:56
Ответ дляМарфа Українівна
в мене подруга дає планшет постійно.
я так не можу.
Ну так не даёте планшет то играйте, а что ей ещё делать?
СкумбріяП8• 18 мая в 16:56
Дивіться на це простіше. Хай сидить дитина поруч і щось бубоніть, а ви кивайте головою і займайтесь своїми справами
Банка з медом• 18 мая в 16:57
Ответ дляЦікавий писочок
Дети умеют играть и сами
Банка з медом• 18 мая в 16:57
Ответ дляСкумбріяП8
Потом буде лечить у психологов ’у меня была эмоционально недоступная мать’
Марфа Українівна
• 18 мая в 16:58
Ответ дляЛорка-хлорка
і до якого віку?
я обожнюю дитину, просто мені треба трошки часу на себе, хоч трошечки
Марфа Українівна
• 18 мая в 16:58
Ответ дляЦікавий писочок
шикарно.
тобто я дитинстві моєму, коли не було планшетів - з дітьми всі грали???
Марфа Українівна
• 18 мая в 16:59
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Авторе,а с кільки років вашій дитині?
6,5
Марфа Українівна
• 18 мая в 16:59
Ответ дляБанка з медом
я просто настільки втомлена, що під кінець дня навіть говорити не можу.
коли дитина засинає, біля 22, мені треба годину - і я вже як огірочок
ЭкстрасенсиХаЯ• 18 мая в 17:01
Ответ дляМарфа Українівна
6,5
Ого. Це вже такій вік, що є купа занять без батьків. Конструктори, малювання, ігри, друзі
Цікавий писочок• 18 мая в 17:01
Ответ дляБанка з медом
Дети умеют играть и сами
Ну с мамой же интереснее
Марфа Українівна
• 18 мая в 17:01
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
такі ігри - це хвилин 15-20 максимум
Банка з медом• 18 мая в 17:02
Ответ дляЦікавий писочок
Ну с мамой же интереснее
Но можно же и чередовать)
Марфа Українівна
• 18 мая в 17:02
Ответ дляБабайко
Мне проще, у меня двое и они тусят вместе.
А папа где?
давно розійшлись
Я_канеша_извиняюсь• 18 мая в 17:02
Ответ дляМарфа Українівна
6,5
В мене дитині 5, і вона прекрасно займає себе сама. Звісно у нас є спільний час, але це точно не цілий день. Кожен з нас прекрасно займає себе самостійно.
Цікавий писочок• 18 мая в 17:02
Ответ дляМарфа Українівна
шикарно.
Тогда да, мы все на улицах играли с друзьями или и с родителями, с нами всегда папа по выходным ездил на Днепр гулять.
Свисток ля-минор• 18 мая в 17:03
Ответ дляЦікавий писочок
а у меня папик был алкаш буйный
Я_канеша_извиняюсь• 18 мая в 17:03
Ответ дляЦікавий писочок
Ну с мамой же интереснее
В кожної дитини має бути окремий від усіх час, щоб залишатись із собою на одинці, розвивати фантазію та абстрактне мислення Без цього гармонійний розвиток немлжливий
Цікавий писочок• 18 мая в 17:04
Ответ дляБанка з медом
Но можно же и чередовать)
Так она и чередует, но мама планшет не даёт. Я вообще не понимаю как играть одному в таком возрасте.
Марфа Українівна
• 18 мая в 17:04
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
скільки часу?
в мене може пару раз в день по 10-15 хв. все
Марфа Українівна
• 18 мая в 17:04
Ответ дляЦікавий писочок
а Ви в дитинстві тоже планшет грали?
Цікавий писочок• 18 мая в 17:05
Ответ дляСвисток ля-минор
а у меня папик был алкаш буйный
Ну вам не повезло и?