мадамГрицацуева• 18 мая 2025
Відпочинок на чорноморському узбережжі Туреччини
Доброго вечора, ось таке питання- чи доводилося відпочивати в Туреччині на Чорному морі.Дивлюся ціні нижчі ніж на Середземному , локації гарні , з Одеси бусом ближче.Чи є серед нас хто вже там відпочивав, порадьте місто, готель.
Небоброїдка• 18 мая 2025
Колись задавала це питання. Зокрема, біля міста Трапзон. Але толком мені ніхто нічого не розповів- не популярний напрямок серед туроператорів та українців.
Дюагональ• 18 мая 2025
Там тільки місцеві купаються, це більше для екскурсійного відпочинку по Стамбулу
мадамГрицацуева
• 18 мая 2025
Ответ дляНебоброїдка
Та мабуть так, ми торік з Одеси до Кемеру майже 2 доби добиралися і назад так само.Вже ні який відпочинок не в радість.Та ось думаю Чорне море в Туреччині це ж краще ніж в Болгарію їхати, там і сервіс, природа .Т.б шукаю дешеву рибку в наших реаліях
Мексиканочка• 18 мая 2025
Там у них нет нормальных отелей. Они не предлагают отдых еа Черном море, т.к. там погода часто плохая, да и море нечисто.
Мию чакри щоденно• 18 мая 2025
Ответ длямадамГрицацуева
А авиа вам намного дороже получается?
Мию чакри щоденно• 18 мая 2025
Автор,лучше в дороге дольше помучаться,но купаться в Средиземном. Или тогда уже в Болгарию
Дюагональ• 18 мая 2025
Автор, можна ще Ізмір розглянути. Це середземне море, але набагато ближче. Там дуже гарно, є що подивитися
Губка Боб• 18 мая 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
А авиа вам намного дороже получается?
Мне удалось в этом году купить билеты на авиа туда-обратно за 216$ за 2взрослых
мадамГрицацуева
• 18 мая 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Та мови немає, що краще Середземне, та дуже все дорого.Ось і гадаю чи в Болгарію на Чорне море чи в Туреччину на Чорне.Де природа краща, сервіс.
Зараз Середземне для мене як якісь Мальдіви по коштам стали
Дюагональ• 18 мая 2025
Ответ дляtori35
В Измире Эгейское море.
Помилилася. А чим воно пагане? Мені сподобалося
Мию чакри щоденно• 18 мая 2025
Ответ дляАленка_я
Простите, но Измир это Эгейское море
Прощаю
Но причем здесь Измир,не поняла
Мию чакри щоденно• 18 мая 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Скажите пожалуйста,а какой у вас бюджет
Мию чакри щоденно• 18 мая 2025
Ответ дляАленка_я
случайно, не на тот комментарий ответила
Аааа поняла)
Дюагональ• 18 мая 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Прощаю
Но причем здесь Измир,не поняла
Якщо автобусом добиратися, то ближче набагато ніж до Анталії
Борець за гаманець• 18 мая 2025
Ответ дляtori35
Я на Эгейском ещё не была .Думаю тоже классное )
Ну ,тоже ехать далековато . И цены в сезон не маленькие . Тот регион любит местные .4 часа от Стамбула фигачить
Борець за гаманець• 19 мая 2025
Ответ дляtori35
У меня подруга переехала в Измир ,поэтому будет повод посетить этот регион и Эгейское море.
Супер 👍