Ольга Сергеевна М• 26 сентября в 12:36
Турція перші числа травня, чи можна вже купатися в морі з дітьми?
Доброго дня,дівчатка підкажіть будь ласка ,можливо хтось відпочивав у Турції на початку травня? Яка взагалі погода,а більше цікавить чи можливо купатися в морі,яка температура. Хочемо розглянути Аланію,оскільки там тепліше кажуть, хотіли на д.н дитини поїхати. Дуже буду вдячна за будь яку інформацію. Можливо порадите гарний і більш менш по ціні готель.
Наверняка• 26 сентября в 12:37
год на год не приходится
погода будет хорошая, а вот температура воды еще прохладная
Сердючка• 26 сентября в 12:38
Цього року було холодно навіть в Аланії.
Ви вже плануєте на травень?)
Брюлик в стразах• 26 сентября в 12:39
Если хотите сэкономить - летите в октябре в Аланию. Уже дёшево, но вода еще теплая
Пожарник• 26 сентября в 12:41
Мы в Сиде купались первая неделя мая, но это не прошлый год, а 21 был
Было жарко - 34 воздух
Вода прохладная, но на фоне воздуха залетаешь, песок горячий в обед, не постоишь
Детям вообще все равно
Было жарко - 34 воздух
Детям вообще все равно
Турагенція Tourdream• 26 сентября в 12:47
Автор, я не одноразово бувала на Анталійському узбережжі у кінці квітня - напочатку травня. У цей період температура повітря може бути дуже висока, пам´ятаю роки, коли й + 30 вдень було. Але море ще тільки прогрівається. Як привило, вода +20-22. Якщо для Вас така температура купабельна, то розглядайте відпочинок у цей період.
Як варіант, можете розглянути готелі, у яких є відкриті басейни з підігрівом.
Ацетилсалициловая кислота• 26 сентября в 14:16
Ми в цьому році були в Аланії з 28 травня. Купатися було можна, але вода прохолодна. На початку травня взагалі мабудь ще холодна