ПироженкА• 18 мая 2025

Відчуваю аромат схожий на Фрея від Оріфлейм, дуже подобається, що це може бути?

Я вся ваша• 18 мая 2025
Мені база у Розрігеса рожевого схожа. Може, його чули? На блотері не так, а на шкірі розкривається дуже схоже, на зиму планую його взяти, бо Фрею любила ніжно
Как_б_не_так• 18 мая 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ой, ну тут же навіть під анонімом деяким треба випендритися і написати, що вони оріфлеймом не користуються. Лише ніша і люкс
Треба випедрюватися, тому що дома такої фігні слухати не будуть . А тут уши вільні
Как_б_не_так• 18 мая 2025
Ответ дляПироженкА
вона така холодна була, нордічний аромат
Як я хотіла би спробувати, мені здається класна вона була
Как_б_не_так• 18 мая 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Троянда с мускусом. Я на нього комплементи подумала от жінок.
автор ПироженкА • 18 мая 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Так,із всієї ніши практично нічого не подобається.
Колись пару ароматів от Монталь, але це вже і не ніша.
зараз така ніша смердюча, раніше такі аромати були, хотілося бігти за людиною, щоб дізнатися, що це, зараз не можешь дихати біля людей, таке смердюче, не все, але багато
автор ПироженкА • 18 мая 2025
Ответ дляЯ вся ваша
подивлюся , дуже дякую
автор ПироженкА • 18 мая 2025
Ответ дляКак_б_не_так
хай балакають, я звикла
Как_б_не_так• 18 мая 2025
Ответ дляПироженкА
Немає аромату от якого хочеться ’здуріти’ Як кіт от валерьянкі.
Мені подобаються Ідол Ланком, дуже гарний, але мені не стійкий, ну таке і Армані Сі, але я люблю шипри.
Хочу найти щось солоне, холодне.
Я вся ваша• 18 мая 2025
Ответ дляКак_б_не_так
От троянда йде, а залишається мускус і ще щось колюче...як і у Фреї
Я вся ваша• 18 мая 2025
У більшость парфумів мускус як потняком, вибачте, шлейфить, а то такий холодний, стриманий ’зібраний’ мускус, що не переходе в пот чи котячій лоток
Треба підробіток• 18 мая 2025
Ах , напомнили вы про Фрею- какой был аромат шикарный: сдержанный и дорого звучал
Таких больше и не встречала
Почему ее сняли …
автор ПироженкА • 18 мая 2025
Ответ дляТреба підробіток
Таких больше и не встречала
Почему ее сняли …
очень много хитов сняли. недавно сняли от ив роше серию, там был аромат, который я бы точно хотела иметь. пока остатки в продаже есть, купила два бутылька. Теперь буду скупать в остатках снятости любимых сразу.
Как_б_не_так• 18 мая 2025
Ответ дляПироженкА
А який любите от Ів Роше
автор ПироженкА • 18 мая 2025
Ответ дляТреба підробіток
Таких больше и не встречала
Почему ее сняли …
на олх есть. ео мне интересно, чем пахнуть девочки, он немного мягче фреи, но похож.
Треба підробіток• 18 мая 2025
Ответ дляПироженкА
А какой аромат от Ив -Роше ?
автор ПироженкА • 18 мая 2025
Ответ дляКак_б_не_так
А який любите от Ів Роше
автор ПироженкА • 18 мая 2025
Ответ дляТреба підробіток
А какой аромат от Ив -Роше ?
Треба підробіток• 18 мая 2025
Те кто смеялся про Орифлейм , посмотрите цены на Фрею
Можно Шанель легко купить за эти деньги
У меня и крем был, кстати )
Эх , знал бы прикуп …
Как_б_не_так• 18 мая 2025
Ответ дляПироженкА
фото
Він що знятий? Це не така давня серія
автор ПироженкА • 18 мая 2025
Ответ дляТреба підробіток
Можно Шанель легко купить за эти деньги
У меня и крем был, кстати )
Эх , знал бы прикуп …
снятости, а тем более хиты, всегда ценятся.
автор ПироженкА • 18 мая 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Він що знятий? Це не така давня серія
их перевыпустили, новые версии. старые еще можно найти, но и на них уже ломят цены. нашла бу, по приемлимой цене почти полные, запаслась.
Как_б_не_так• 18 мая 2025
Осень нравились первые серии Ив Роше
Жаль что всё интересное уже поснимали, реально нечего искать и ловить.
Сейчас девушки ходят и черти чем воняют
Планшетница• 18 мая 2025
Ответ дляПироженкА
фото
Його не зняли, а перевипустили в новому дизайні, правда не стійкий.
Я з ів роше більше люблю verte envolee, ноти чорного чаю+лимон+бергамот+троянда. Стійкіший, але обидва не дешеві.
А із знятих оріфлейм дуже любила рожевий paradize.
автор ПироженкА • 18 мая 2025
Ответ дляПланшетница
новий не знаю, але кажуть запах інший.