Лялькодзьоб• Изменено 19 мая 2025

Кому ще приходив лист-запрошення на "розмову" в податкову за останній місяць?

За останній тиждень вже 3 історії, хочуть поговорити про доходи отримані від продажів в інтернеті. Суми наложок у людей були менше 20 тисяч разом взятих.

Всім, хто хоче написати ’кококо відкривайте ФОП, платіть податки’ - розслабтесь, мені не прийшов, у знайомих бачила.
Я инженер, меряю от 1• 19 мая 2025
всрались вы им за 20 тысяч....
автор Лялькодзьоб • 19 мая 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
всрались вы им за 20 тысяч....
навіть за 6200 присилають, але це бачила в інтернеті, за достовірність не ручаюсь
Мовчу, але хочу• 19 мая 2025
Це Нова Пошта передає дані?
автор Лялькодзьоб • 19 мая 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Це Нова Пошта передає дані?
Нова пей. Поки висновок такий, що їх карту точно відкривати не варто
Мовчу, але хочу• 19 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Дякую
Освічую темряву• 19 мая 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Це Нова Пошта передає дані?
Вроде. При оплате наличкой свыше 10тыс переписывают данные паспорта.
З вишневого садка• 19 мая 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Це Нова Пошта передає дані?
Да, они передают.
Вишиванка• 19 мая 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
всрались вы им за 20 тысяч....
Вы очень ошибаетесь. Мне когда-то за копейки мозг выносили вместе с подачей и оформлением декларации. Но у меня совершенно другая деятельность была, не торговля.
З вишневого садка• 19 мая 2025
Автор, ваши знакомые не фоп, правильно я поняла? Торгуют без регистрации?
Мовчу, але хочу• 19 мая 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Завжди так було. Але раніше точно не передавали.
автор Лялькодзьоб • 19 мая 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
так, але ’торгують’ грубо сказано. Продав 4 пари старих кросівок, або старий телефон наложкою - і все, головний податковий ухилянт
Мовчу, але хочу• 19 мая 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Да, они передают.
І за нал, чи тільки новапей?
З вишневого садка• 19 мая 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
І за нал, чи тільки новапей?
Наложки. Всё
Мовчу, але хочу• 19 мая 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Наложки. Всё
Мда. Краще буду приймати на р/р фоп, меньше гемору)
Вишиванка• 19 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
До речі в країнах ЄС такого немає, залежить від країни звісно, але там на продаж вживаних речей фізособами допускаються досить великі річні суми, які не підлягають оподаткуванню.
Звідки це прийшло до нас - то цікаве питання.
Мовчу, але хочу• 19 мая 2025
Ответ дляВишиванка
Бо це правильно. За ці товари вже все сплачено в момент їх першої купівлі.
Вишиванка• 19 мая 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
І це теж абсолютна правда. Сплачено на момент купівлі включно з усіма податками, закладеними в ціні.
Педиатор_я• 19 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Маразм крепчает.
Садова гойдалка• 19 мая 2025
Ответ дляВишиванка
Бо не можуть ще придумати звідки гроші з людей здерти, тут красти можна міліони і нічого не буде, а можна на карту перекинуть тисячу і вже проблеми.
З вишневого садка• 19 мая 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Фопов это не касается вообще
Вишиванка• 19 мая 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Цікаво, яка межа цьому всьому, до чого вони ведуть.
Садова гойдалка• 19 мая 2025
Автор три історії у вас ? Чи ви десь чули і сюди принесли нам розказати?
Мовчу, але хочу• 19 мая 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Фопов это не касается вообще
Я працюю лише з фопами з р/р на р/р, тому не маю РРО, але є один клієнт, який хоче наложку, бо йому так зручно. Новапей я оформлювати не буду заради нього одного, а налом не зможу отримати, бо потрібно видати чек.
Миссис Буркул• 19 мая 2025
Ответ дляВишиванка
От алчной жадности
ТЦК которые людей ловят - это созданная организация не для мобилизации
Чаклунка-ведунка• 19 мая 2025
Ответ дляОсвічую темряву
дякую аж підскакую• 19 мая 2025
Ответ дляВишиванка
Нет ее
Размер фантазий напрямую зависит от дыры в бюджете
Туся муся• 19 мая 2025
если б/у то ничего вам не будет.сходите и защитите себя.
Вишиванка• 19 мая 2025
Ответ длядякую аж підскакую
Нет ее
Дело даже не в бюджете, я так считаю. Дело в том, чтобы подавлящую массу людей сделать нищими, запуганными и полностью зависимыми от государственной системы. Новый дивный мир, хоть убейте.
дякую аж підскакую• 20 мая 2025
Ответ дляВишиванка
Это ваше мнение
Мое я уже озвучила 😉

В идею запугивания я не особо верю. То, что бедные станут еще беднее это факт, богатые найдут варианты, средний класс или немного просядет, или выедет

Ну а контроль над бедными много профита не даст в перспективе
Вишиванка• 20 мая 2025
Ответ длядякую аж підскакую
Это ваше мнение
Мое я уже озвучила 😉

Ну все так и есть - вымести средний класс, он для них самое опасное, сделать нищими основную массу граждан. Насчет перспективы, то можно спорить, но каждый и правда имеет право на собственное мнение.