Угги в горошек• 19 мая в 17:11
Нічний сидячий поїзд або автобус?
Що краще і легше для перетину кордону. Розглядаю автобусний тур у Європу. Легше зі Львова їхати на автобусі чи нічним потягом до Перемишля?
Та не реву я• 19 мая в 22:22
Ответ дляУгги в горошек
Турфірма аикупає білети саме в Інтерсіті. Тому і питання виникло
Тоді все одно краще інтерсіті в будь-якому разі, ніж автобуси
КонФФетОшка• 21 мая в 11:38
Дізнайтеся чи є можливість потягом їхати ялтаів-Перемишль, чи зі Львова тільки автобус пропонують?