годовасик• 19 мая в 18:01

Навчання за кордоном

Цікавлюсь у батьків, чиї діти навчаються за кордоном. Як вибирали країну, коли починали вивчати мову? Яка вартість навчання і скільки щомісяця треба на потреби студента? Син закінчує 9 клас, після школи хотіли б, щоб він навчався за кордоном, з чого починати, як зорієнтуватися по вартості?
Скромняшка• 19 мая в 18:05
Вам придётся проделать много самостоятельной работы и научиться пользоваться интернетом. Хоть какой-то иностранный сын знает на хорошем уровне?
автор годовасик • 19 мая в 18:05
Ответ дляСкромняшка
Англійська
ТаЕщеОптимистка• 19 мая в 18:05
Хіба після 9 класу можна за кордом навчатися?
Не заздріть тьоті• 19 мая в 18:06
За кордоном це де ? Яку країну вибрали? Мову вже повинні вивчати .
автор годовасик • 19 мая в 18:06
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Можна в технікум йти і після 9 класу, але мова йде про вступ після 11 класу.
автор годовасик • 19 мая в 18:07
Ответ дляНе заздріть тьоті
В тому і справа, що не зрозуміло як обрати країну для навчання.
from Ukraine• 19 мая в 18:10
Ответ длягодовасик
На англійській навчання платне і дорого.
Козяка-маляка• 19 мая в 18:10
Ответ длягодовасик
Для початку треба визначитися з країною та спеціальністю, а потім вивчайте умови вступу. Там безліч нюансів, десь недостатньо нашого атестату, а десь все ок, є додаткові обов´язкові іспити різні для кожної країни, університету і навіть спеціальності
Не заздріть тьоті• 19 мая в 18:10
Ответ длягодовасик
Закордонні діти вступають в університет після 20 років . Дуже важко вчитися , і багато в перший рік відсіваються . Потрібна мова країни на рівні В2 -С1 та гроші , багато .
булоТАЙминуло• 19 мая в 18:12
Я б радила спочатку визначитись зі спеціальністю. А потім вже подивитись вузи та країни.
Мій в цьому році поступає. Знає тільки англійську, тому розглядали навчання тільки англійською. В один вуз вже поступив, з іншого ще чекаємо відповідь. Так як не всі документи відправили. Більше схиляється до останнього, так як спеціальність і країна більше подобається
Скромняшка• 19 мая в 18:12
Ответ длягодовасик
Англійська
В Германии можно учиться на английском в некоторых университетах. Но проблема в том, что у них школьное образование 12-13 лет, а не 11, как у нас.
автор годовасик • 19 мая в 18:12
Ответ дляfrom Ukraine
Розумію, тому і питаю про вартість.
ТаЕщеОптимистка• 19 мая в 18:13
Ответ длягодовасик
Не у всіз країнах є технікуми, діти навчаються в школі далі але можна вибирати робочий профіль. Якщо після одинадцятого то щалежить від того яку мову знає, знаю багато хто обирає Словаччину.
Та никада в жизни• 19 мая в 18:13
Ответ длягодовасик
З тільки одним англійським вибір у вас не великий.
І не факт, що за два роки ваш син вивчить польську чи чеську мову на потрібний рівень. Про німецьку я взагалі мовчу. Для німецьких університетів треба мінімум В2 (краще С1). За два роки цього рівня не доб´єтесь.
Так що - шукайте англомовне навчання.
Зверніться до спеціалістів, які цім займаються. Вони вам розкладуть все по полицях.
from Ukraine• 19 мая в 18:13
Ответ длягодовасик
Розумію, тому і питаю про вартість.
Для українців безкоштовне навчання мовою країни, звертайтесь в агенції, там все розкажуть.
Не заздріть тьоті• 19 мая в 18:14
Хто мені ліпе рука лице , що не так потрібні гроші. Автор має надію що буде точна відповідь
from Ukraine• 19 мая в 18:15
Ответ длябулоТАЙминуло
Яка країна?
Не заздріть тьоті• 19 мая в 18:15
На якому рівні англійська ?
Які країни та ВУЗи вже дивилися?
автор годовасик • 19 мая в 18:15
Ответ дляТа никада в жизни
Так що - шукайте англомовне навчання.
В Польщі ходив до школи 1,5 роки, трохи знає, читав, писав, говорив, але для навчання того буде замало, але є ще 2 роки.
булоТАЙминуло• 19 мая в 18:15
Ответ дляfrom Ukraine
Яка країна?
Канада та Бельгія
автор годовасик • 19 мая в 18:16
Ответ дляfrom Ukraine
Можете порадити перевірену агенцію?
Трусиковед• 19 мая в 18:16
Ответ дляfrom Ukraine
Не понятно, что будет через 2 года
бифидобактерияЖоржик• 19 мая в 18:17
Ну если вы здесь спрашиваете, то вряд ли обладаете большими деньгами, а ребенок сверхспособностями. Словакию рассмотрите, диплом везде катируется, язык просто, образование бесплатное
задумчивая мордочка• 19 мая в 18:17
Ответ длягодовасик
Выбирайте Польшу в таком случае. Он быстро втянется.
автор годовасик • 19 мая в 18:18
Ответ дляНе заздріть тьоті
Точної я розумію, що не буде, але хоч +- розуміти.
Козяка-маляка• 19 мая в 18:19
Ответ длягодовасик
Розумію, тому і питаю про вартість.
В Америці +/-100 000$ за рік навчання+ проживання, В Англії близько 60 000£, В Австрії від 5000 німецькою, близько 45 000€ англійською
Не заздріть тьоті• 19 мая в 18:20
Ответ длягодовасик
Є в Польше та Австрії багато приватних вузів . Спробуйте в Google набрати питання
автор годовасик • 19 мая в 18:21
Ответ дляКозяка-маляка
Не реальні для мене суми.
Пупс• 19 мая в 18:21
Син закінчує 9-й клас. Наразі дууууже попередньо розглядаємо навчання англійською в Ейндховені (Нідерланди) або Орхусі (Данія), технічні спеціальності.
Навчання - близько 1 тис євро / місяць. Проживання/харчування - ще 1 тис.
Не заздріть тьоті• 19 мая в 18:22
Ответ длягодовасик
Не реальні для мене суми.
Але вони такі . Тут вже багато писали про вступ в Німеччині, Польщі .