Я такая наивная• 19 мая в 18:21
Який олівець найкращий для малювання стрілочки на верхній повіці?
Щоб класно лягав і не лишав слідів під бровами протягом дня. Який ваш маст хев
Я такая наивная
• 19 мая в 18:34
Ответ дляДиньчик
Користуюсь тільки підводна в фломастерів від мейбелін. Мені дуже подобається, не розливається та сохне швидко. Просто мій улюблений.
Який саме?
Я такая наивная
• 19 мая в 18:34
Ответ дляМеряю линейкой
подводки. разных цветов.
Якої фірми?
Вапщета• 19 мая в 18:35
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Це які стрілки мають бути щоб слід аж під бровами був?😂
Как у Эльвиры)
Я такая наивная
• 19 мая в 18:35
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Стрілочна на все око тоненька. Коли широко розпахнуті очі то може лишати слід, особливо якщо шкіра жирна
Я такая наивная
• 19 мая в 18:36
Ответ дляВапщета
Как у Эльвиры)
Ага, саме так, як це ви здогадалися
Вапщета• 19 мая в 18:36
Ответ дляЯ такая наивная
Так кто стрелки красит без пудры и теней)?
Меряю линейкой• 19 мая в 18:42
Ответ дляЯ такая наивная
Якої фірми?
разных. захожу в магазины косметики и выбираю цвета. у меня есть черная, темно фиолетовпя, серая. хочу зеленую и блестяшечную