Молода і нерозважлива• 19 мая 2025
Така ситуація стала б для вас причиною звільнитись?
Працюю в сфері торгівлі, не скажу, що легко, але більш менш подобається. Конкретно на своїй торговій точці я працюю більше року, мріяла тут працювати. За цей рік інколи влітала в копійку, бо були нюанси, було таке що каса на 2000 тисячі не сходилась(зетка з терміналу), свої гроші клала, і було що влітала на 200-700 грн, не часто, але було. Мене запрошували на іншу роботу, вона з грошима на пов´язана, інший рівень, я все казала що ні, шукала причини лишитись в себе. До сьогоднішнього дня. Сталась неприємна ситуація через мою неуважність, поставщик не довіз товар на 3000 тисячі, в той день я на автоматі підписала йому накладну. І тепер я мушу викупити той товар на цю суму. Я в розпачі
ЕлькиПальки• 19 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Подобається, але я на копійку влетіла(
В вас така зп що схоже воно заложене...
В нас у жіночки теж попандос був вона 5000 грн була винна при зп 10000 грн
Ото зовсім
І ще раз 2800 теж з тієї зп
Ніхто в їх положення не входив жалко так жалко але платити треба
Ото зовсім
І ще раз 2800 теж з тієї зп
ЕлькиПальки• 19 мая 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Якщо вона нормальна людина вона не захоче вас втратити, зараз дуже тяжко з персоналом, говоріть що ви не маєте можливості оплачувати таку суму
І чиї це проблеми ?
ЕлькиПальки• 19 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
В нас накладні електронні, на паперових вже немає переліку товарів. Я відкрила електронні накладні, почала перевіряти товар, і побачила що немає серед товару тих позицій
Специфіка роботи
Пи Пи Пилюля• 19 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Удалено администрацией...
Зам. зав. Анонима• 19 мая 2025
Ответ дляЕлькиПальки
І чиї це проблеми ?
Її ж буде сама за продавців працювати, ми півроку шукаємо людину, нормальні не приходять
ЕлькиПальки• 19 мая 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
На 25 тисяч?
Зам. зав. Анонима• 19 мая 2025
Ответ дляЕлькиПальки
На 25 тисяч?
Ні за свою зп, але буде і за себе і за продавця, хто ж на касу сяде і буде торгувати якщо 1 людина на зміні
Молода і нерозважлива
• 19 мая 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Капець, так і здуріти можна, в нас звичайно також ці обов’язки але людей на зміні більше, є заступник, керуючий
А я одна на зміні, і мені ніхто не допомагає. Перерви немає, ну відпрошуюсь у керуючої поїсти піти на 20 хв, і в туалет
Творческий типаж• 19 мая 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Удалено администрацией...
Гляди ж ты. Придолбалось к автору на ровном месте. А как аргументы закончились, то хамство полезло. Не в школе, марьванна, держите себя в руках
Зам. зав. Анонима• 19 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Звільняйтесь, шукайте де вас будуть більше цінити і хоча б спробувати допомогти в форс мажорних ситуаціях
Колдунья-вещунья• 19 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Керуюча сказала, що я повинна викупити цей товар якого немає
Она в сговоре с поставщиком кинуть вас на 3 тыс, раз не хочет выяснить с ним все имея камеры. Знаю о чем говорю, у меня в подчинении люди на приемке товара на миллионы.
Колдунья-вещунья• 19 мая 2025
Ответ дляАлина-1240
Странно..должна уволить..еще добрая попалась
а где она найдет другую дуру докладывать со своей зп косяки в кассе?
Пи Пи Пилюля• 19 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Удалено администрацией...
Творческий типаж• 19 мая 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Удалено администрацией...
Тренируйтесь, марьванна, повторяйте разряды
Молода і нерозважлива
• 19 мая 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ні, це виключено. Цей поставщик якийсь зальотний, я його вперше побачила
Пи Пи Пилюля• 19 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Отстань
Молода і нерозважлива
• 19 мая 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Та вона пробувала допомогти, те що вона написала їм, намагалась з´ясувати, але по камерах навіть не видно
Молода і нерозважлива
• 19 мая 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А ми стоїмо на касі, я сижу рідко, робота на ногах
Колдунья-вещунья• 19 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Ви очень наивная, прямо очень.
Ваша управляющая обязана разруливать такие конфликты в вашу пользу, тем более с залетными поставщиками, с которыми и отношений никаких нет. То что на вас без выяснений повесили недостачу говорит о том, что ситуация не случайная, а очень даже намеренная. У меня постоянно вылазят такие косяки с недовозами, пересортами и т.д. Пересичные водилы автоматом идут лесом со своим ’ я все отгрузил’. У вас по закону есть 2-3 суток на приемку и оформление претензий по качеству / количеству.
Меняйте работу, ибо тут вам точно ловить нечего, молоденьких девочек нажучивают в торговле сплошьи и рядом, особенно если заступиться некому. И имейте ввиду вам нельзя работать ни с товаром, ни с деньгами, если у вас постоянно недостачи, иначе влетите на куда больше чем 3 тыс.
Молода і нерозважлива
• 19 мая 2025
Ответ дляЕлькиПальки
В вас така зп що схоже воно заложене...
Ото зовсім
І ще раз 2800 теж з тієї зп
Ото зовсім
І ще раз 2800 теж з тієї зп
А що ви мали на увазі, що воно заложено?
Ms. Искренность• 19 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
А що за компанія?
Не Червоний маркет випадково?
Ms. Искренность• 19 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Що маржа перекриває ці недостачі
Чеширская кошечка• 19 мая 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я керуюча, випадки різні бувають, вважаю це не причина для звільнення, ми всі люди і не роботи, тим більше вам подобається. Йдіть до Сб, керуючого. Я б поділила суму на колектив, частину списала б
в смысле- вы б поделили на коллектив? я работала в торговле. и если б чей то провтык поделили на коллектив, я б охренела
Молода і нерозважлива
• 19 мая 2025
Ответ дляMs. Искренность
А що за компанія?
Не Червоний маркет випадково?
Ні
ЕлькиПальки• 19 мая 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
В нас 6 денний графік за 8000 грн тому за 25 пішли би ще як
Анонім Завгосп• 19 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Я маю оплатити завтра, в нас переоблік на носі
Навряд у вас хороший колектив і хороша керуюча. Я теж керівник. За своїх працівників я доб´юся все, що треба.
Не варто вам триматися за цю роботу
Зам. зав. Анонима• 19 мая 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Яке місто?
Трактор Віка• 19 мая 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
В нас пів дня на касі, пів дня в залі. Не розумію керуючу у вас що черга на роботу? В мене піцейола звільняється яка давно працює то керівник мені виписав за це;
чого звільняється? вмовляли залишитись?
Молода і нерозважлива
• 19 мая 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Не варто вам триматися за цю роботу
Керуюча намагалась добитись, але в неї нічого не вийшло(