Молода і нерозважлива• 19 мая в 18:37

Така ситуація стала б для вас причиною звільнитись?

Працюю в сфері торгівлі, не скажу, що легко, але більш менш подобається. Конкретно на своїй торговій точці я працюю більше року, мріяла тут працювати. За цей рік інколи влітала в копійку, бо були нюанси, було таке що каса на 2000 тисячі не сходилась(зетка з терміналу), свої гроші клала, і було що влітала на 200-700 грн, не часто, але було. Мене запрошували на іншу роботу, вона з грошима на пов´язана, інший рівень, я все казала що ні, шукала причини лишитись в себе. До сьогоднішнього дня. Сталась неприємна ситуація через мою неуважність, поставщик не довіз товар на 3000 тисячі, в той день я на автоматі підписала йому накладну. І тепер я мушу викупити той товар на цю суму. Я в розпачі
ЕлькиПальки• 19 мая в 19:29
Ответ дляМолода і нерозважлива
Подобається, але я на копійку влетіла(
В вас така зп що схоже воно заложене...

В нас у жіночки теж попандос був вона 5000 грн була винна при зп 10000 грн
Ото зовсім

І ще раз 2800 теж з тієї зп

Ніхто в їх положення не входив жалко так жалко але платити треба
ЕлькиПальки• 19 мая в 19:30
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Якщо вона нормальна людина вона не захоче вас втратити, зараз дуже тяжко з персоналом, говоріть що ви не маєте можливості оплачувати таку суму
І чиї це проблеми ?
ЕлькиПальки• 19 мая в 19:30
Ответ дляМолода і нерозважлива
В нас накладні електронні, на паперових вже немає переліку товарів. Я відкрила електронні накладні, почала перевіряти товар, і побачила що немає серед товару тих позицій
Специфіка роботи
Пи Пи Пилюля• 19 мая в 19:30
Ответ дляТворческий типаж
Удалено администрацией...
Зам. зав. Анонима• 19 мая в 19:31
Ответ дляЕлькиПальки
І чиї це проблеми ?
Її ж буде сама за продавців працювати, ми півроку шукаємо людину, нормальні не приходять
ЕлькиПальки• 19 мая в 19:33
Ответ дляЗам. зав. Анонима
На 25 тисяч?
Зам. зав. Анонима• 19 мая в 19:35
Ответ дляЕлькиПальки
На 25 тисяч?
Ні за свою зп, але буде і за себе і за продавця, хто ж на касу сяде і буде торгувати якщо 1 людина на зміні
автор Молода і нерозважлива • 19 мая в 19:40
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Капець, так і здуріти можна, в нас звичайно також ці обов’язки але людей на зміні більше, є заступник, керуючий
А я одна на зміні, і мені ніхто не допомагає. Перерви немає, ну відпрошуюсь у керуючої поїсти піти на 20 хв, і в туалет
Творческий типаж• 19 мая в 19:41
Ответ дляПи Пи Пилюля
Удалено администрацией...
Гляди ж ты. Придолбалось к автору на ровном месте. А как аргументы закончились, то хамство полезло. Не в школе, марьванна, держите себя в руках
Зам. зав. Анонима• 19 мая в 19:41
Ответ дляМолода і нерозважлива
Звільняйтесь, шукайте де вас будуть більше цінити і хоча б спробувати допомогти в форс мажорних ситуаціях
Колдунья-вещунья• 19 мая в 19:41
Ответ дляМолода і нерозважлива
Керуюча сказала, що я повинна викупити цей товар якого немає
Она в сговоре с поставщиком кинуть вас на 3 тыс, раз не хочет выяснить с ним все имея камеры. Знаю о чем говорю, у меня в подчинении люди на приемке товара на миллионы.
Колдунья-вещунья• 19 мая в 19:42
Ответ дляАлина-1240
Странно..должна уволить..еще добрая попалась
а где она найдет другую дуру докладывать со своей зп косяки в кассе?
Пи Пи Пилюля• 19 мая в 19:43
Ответ дляТворческий типаж
Удалено администрацией...
Творческий типаж• 19 мая в 19:44
Ответ дляПи Пи Пилюля
Удалено администрацией...
Тренируйтесь, марьванна, повторяйте разряды
автор Молода і нерозважлива • 19 мая в 19:44
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ні, це виключено. Цей поставщик якийсь зальотний, я його вперше побачила
Пи Пи Пилюля• 19 мая в 19:45
Ответ дляТворческий типаж
Отстань
автор Молода і нерозважлива • 19 мая в 19:45
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Та вона пробувала допомогти, те що вона написала їм, намагалась з´ясувати, але по камерах навіть не видно
автор Молода і нерозважлива • 19 мая в 19:47
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А ми стоїмо на касі, я сижу рідко, робота на ногах
Колдунья-вещунья• 19 мая в 19:51
Ответ дляМолода і нерозважлива
Ви очень наивная, прямо очень.
Ваша управляющая обязана разруливать такие конфликты в вашу пользу, тем более с залетными поставщиками, с которыми и отношений никаких нет. То что на вас без выяснений повесили недостачу говорит о том, что ситуация не случайная, а очень даже намеренная. У меня постоянно вылазят такие косяки с недовозами, пересортами и т.д. Пересичные водилы автоматом идут лесом со своим ’ я все отгрузил’. У вас по закону есть 2-3 суток на приемку и оформление претензий по качеству / количеству.
Меняйте работу, ибо тут вам точно ловить нечего, молоденьких девочек нажучивают в торговле сплошьи и рядом, особенно если заступиться некому. И имейте ввиду вам нельзя работать ни с товаром, ни с деньгами, если у вас постоянно недостачи, иначе влетите на куда больше чем 3 тыс.
автор Молода і нерозважлива • 19 мая в 19:52
Ответ дляЕлькиПальки
В вас така зп що схоже воно заложене...

Ото зовсім

І ще раз 2800 теж з тієї зп

А що ви мали на увазі, що воно заложено?
Ms. Искренность• 19 мая в 20:07
Ответ дляМолода і нерозважлива
А що за компанія?
Не Червоний маркет випадково?
Ms. Искренность• 19 мая в 20:10
Ответ дляМолода і нерозважлива
Що маржа перекриває ці недостачі
Чеширская кошечка• 19 мая в 20:15
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я керуюча, випадки різні бувають, вважаю це не причина для звільнення, ми всі люди і не роботи, тим більше вам подобається. Йдіть до Сб, керуючого. Я б поділила суму на колектив, частину списала б
в смысле- вы б поделили на коллектив? я работала в торговле. и если б чей то провтык поделили на коллектив, я б охренела
автор Молода і нерозважлива • 19 мая в 20:17
Ответ дляMs. Искренность
А що за компанія?
Не Червоний маркет випадково?
Ні
ЕлькиПальки• 19 мая в 20:35
Ответ дляЗам. зав. Анонима
В нас 6 денний графік за 8000 грн тому за 25 пішли би ще як
Анонім Завгосп• 19 мая в 20:45
Ответ дляМолода і нерозважлива
Я маю оплатити завтра, в нас переоблік на носі
Навряд у вас хороший колектив і хороша керуюча. Я теж керівник. За своїх працівників я доб´юся все, що треба.
Не варто вам триматися за цю роботу
Зам. зав. Анонима• 19 мая в 20:56
Ответ дляЕлькиПальки
Яке місто?
Творческий типаж• 19 мая в 21:20
Ответ дляПи Пи Пилюля
Отстань
В школу. Там потерпят
Трактор Віка• 19 мая в 21:44
Ответ дляЗам. зав. Анонима
В нас пів дня на касі, пів дня в залі. Не розумію керуючу у вас що черга на роботу? В мене піцейола звільняється яка давно працює то керівник мені виписав за це;
чого звільняється? вмовляли залишитись?
автор Молода і нерозважлива • 19 мая в 22:07
Ответ дляАнонім Завгосп
Не варто вам триматися за цю роботу
Керуюча намагалась добитись, але в неї нічого не вийшло(