Молода і нерозважлива• 19 мая 2025
Така ситуація стала б для вас причиною звільнитись?
Працюю в сфері торгівлі, не скажу, що легко, але більш менш подобається. Конкретно на своїй торговій точці я працюю більше року, мріяла тут працювати. За цей рік інколи влітала в копійку, бо були нюанси, було таке що каса на 2000 тисячі не сходилась(зетка з терміналу), свої гроші клала, і було що влітала на 200-700 грн, не часто, але було. Мене запрошували на іншу роботу, вона з грошима на пов´язана, інший рівень, я все казала що ні, шукала причини лишитись в себе. До сьогоднішнього дня. Сталась неприємна ситуація через мою неуважність, поставщик не довіз товар на 3000 тисячі, в той день я на автоматі підписала йому накладну. І тепер я мушу викупити той товар на цю суму. Я в розпачі
Зам. зав. Анонима• 19 мая 2025
Ответ дляФима Собак
Какой поставщик? У Вас есть два дня на подтверждение недовозов. Долбите управляющую что бы она требовала подтверждение недовоза.Это не Ваша проблема. 20 лет работаю в торговле. Такие хитрожопые водителя часто попадались
Також вважаю що керуюча не права
ЧупакабраЗеБест• 19 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Мені боляче бо я до цієї роботи звикла, вклала в неї душу, дівчата хороші в колективі
директор должен вам высчитать по себестоимости, разве нет?
Молода і нерозважлива
• 19 мая 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Ні, за все ми платимо повну ціну
Фима Собак• 19 мая 2025
Человеческий фактор присутствует всегда, тем более в торговле. Я не работала бы на управляющую которая не заступается и не решает проблемы своих продавцов.
Зам. зав. Анонима• 19 мая 2025
Приходьте до мене на роботу якщо Київ ❤️ я в таких рідких випадках завжди шукаю компроміс
ЕлькиПальки• 19 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Я три роки працювала кура нервів залишила щоб не влетіти могла влетіти і на 5 і на 10 тисяч, взагалі був один раз на 300 грн , а один раз на 125 і я подмутила і набрехала клієнту, ще мутила небагато, але ця робота за три роки мене так виснажила що я пішла далі.
А з вашими попандосами все збігла би
Молода і нерозважлива
• 19 мая 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Також вважаю що керуюча не права
Її зрозуміти теж можна. Хто повинен платити за мої косяки? Я звичайно. І я це розумію
ЕлькиПальки• 19 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Вам немає до чого причипитись? 3 тисячі гривень, це половина мого авансу
Скільки в вас зп?
Детские_Будут?• 19 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Ну работаете тогда. Отдайте три тыщи а девочки вас пожалеют
Зам. зав. Анонима• 19 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
В нас продавці тільки за касу відповідають, ви ж продавець?
Цідило правди• 19 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
В нас накладні електронні, на паперових вже немає переліку товарів. Я відкрила електронні накладні, почала перевіряти товар, і побачила що немає серед товару тих позицій
А подпись вы где ставили?
Фима Собак• 19 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Она управляющая которая нанята решать как раз такие проблемы. Вы ни в чем не виноваты.
ЕлькиПальки• 19 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Подобається, але я на копійку влетіла(
Я би не змогла робити, шукала би іншу роботу . Колись на іншій роботі на ,900 попала не спала кілька ночів
Молода і нерозважлива
• 19 мая 2025
Ответ дляФима Собак
Вона звязувалась з ними, з поставщиком, з їхнім офісом, вони передивись камери, відправили їй відео, що весь товар йому було відгружено, по наших камерах не видно чітко скільки товару він поставив
ЕлькиПальки• 19 мая 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А що каже ваша керуюча? Колектив? Мої б скинулися і погасили б колективно
Я завжди скривала всі свої плпандоси щоб не вважали дурепою було стидно
Молода і нерозважлива
• 19 мая 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я б залюбки, але з касою буду зав´язувати
ЕлькиПальки• 19 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Керуюча сказала, що я повинна викупити цей товар якого немає
Ви зізналися?
Фима Собак• 19 мая 2025
Был случай, с ппб. Экспедитор выбухал пол ящика и привез типа целый пак. В бутылках вода была налита и крышкой закрыто. Так что не волнуйтесь, всякое бывает.
Творческий типаж• 19 мая 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я керуюча, випадки різні бувають, вважаю це не причина для звільнення, ми всі люди і не роботи, тим більше вам подобається. Йдіть до Сб, керуючого. Я б поділила суму на колектив, частину списала б
А коллектив при чем? Зашибись. Кто-то провтыкал, а ты заплати. Я б уволилась, но не платила за чужие ляпы
Молода і нерозважлива
• 19 мая 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Я шукатиму іншу роботу
Молода і нерозважлива
• 19 мая 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Так
Фима Собак• 19 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Между складом и Вами есть ещё водитель. Который мог выгрузить товар хз где.
Молода і нерозважлива
• 19 мая 2025
Ответ дляЦідило правди
А подпись вы где ставили?
На паперовій накладній, і на його накладній де наша адреса
Дівчина заглядєніє• 19 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Автор, ви з якого міста?
Детские_Будут?• 19 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Я шукатиму іншу роботу
Ну отлично. Я бы ещё и сегодня же расчёт попросила. Чтоб новая работа быстрее нашлась и чтоб на этой ещё долгов не навесили
Молода і нерозважлива
• 19 мая 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Ви зізналися?
Ну звичайно. Я коли звіряла товар по електронній накладній побачила той недовіз, і одразу повідомила її
Молода і нерозважлива
• 19 мая 2025
Ответ дляФима Собак
Водій стоїть на своєму, шо він все привіз
Молода і нерозважлива
• 19 мая 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Автор, ви з якого міста?
Київ
Фима Собак• 19 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Ну понятно. Водитель мутонул товра себе просто.