ЖонДуан• 19 мая в 19:23
Тих, хто схудли. Чи були у вас хвороби, які зникли самі по собі, без лікування?
Від того часу,як ви схудли?Якщо так,що це за хвороби?
маминаБубочка• 19 мая в 19:29
Диабет. Но, не то что б прошел, он не излечим, просто считается компенсированным.
Ищу Аленя• 19 мая в 19:29
Так, здуття, діарея, біль в попереку, головний біль, все пройшло коли схудла на 25 кг. Зняти з себе два відра жиру це щастя.
На_оба_рот• 19 мая в 19:32
У меня прошла навсегда мигрень и одышка. И давление нормализовалось на 15 лет.)
Твоя космішна• 19 мая в 19:38
Задишка
Вздуття
Гази
Пройшло можливо це пройшло через нормалізації шкт.
Вздуття
Гази
ЖонДуан
• 19 мая в 19:45
Ответ длямаминаБубочка
Облегчились симптомы?
ЖонДуан
• 19 мая в 19:46
Ответ дляНа_оба_рот
О,сестра!У меня тоже была одышка при лишнем весе.И частенько молочница мучила.
маминаБубочка• 19 мая в 19:46
Ответ дляЖонДуан
Облегчились симптомы?
Нет, вообще ушли. Показатели сахара в норме держатся.
ЖонДуан
• 19 мая в 19:46
Ответ дляТвоя космішна
Задишка
Вздуття
Гази
Вздуття
Гази
Я схудла,але гази часто :-(
ЖонДуан
• 19 мая в 19:47
Ответ длямаминаБубочка
Ну вы умничка! :-)
Вимагаю спілкування• 19 мая в 21:46
Ответ дляСумчатая кошка
Знаю випадок, що стали менші прояви сезонної алергії
Я тільки йшла по вулиці і думала, що нормально дихаю, нос не так закладає, може це пов´язано з тим що схудла на 16 кг)
Сумчатая кошка• 19 мая в 21:50
Ответ дляВимагаю спілкування
А хто його знає. В нас було таке припущення, що це через схуднення, можливо, менше навантаження на організм через вагу, менше набряк
ЖонДуан
• 20 мая в 03:21
Ответ дляСумчатая кошка
До речі,в мене також.