Україна понад усе!• 19 мая 2025
Что бы вы сделали если бы увидели такого паучару у себя в ванной?
А мне и представлять не надо
Совбез• 19 мая 2025
Та мля! Всё какие то правильные в теме. Автор, я б уже квартиру вместе тем чудовищем,спалила б нафиг
Ванна Тазиковна• 19 мая 2025
Я к ним безразлична, боюсь мышей , крыс, и вот этих жирных сороконожек огромных которые в меня в ванной бегают, это у меня истерика сразу, не помню как называются, жирные длинные пушистые мерзкие сороконожки, из-за одной чуть не убилась
Блондинка в Законе• 19 мая 2025
Не причиняю смерть живому - по возможности.
Оставила бы его в покое.
ОбережнаЯ• 19 мая 2025
Ответ дляДля драки
Вы в Австралии, Мексике, Канаде или в США?
це ж хрестовик
Пасхальний тролік• 19 мая 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ого.
А где вы живете?
Маленьке місто в західній частині України )) 10 поверх ) оцей сусід спочатку був малесеньким, але підріс… десь з фалангу пальця став. Восени десь зник.
Федорино Горе• 19 мая 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Это мухоловка, тоже безобидное насекомое. А я юный натуралист с детства, никого не боюсь.
Пасхальний тролік• 19 мая 2025
Ответ дляДля драки
Україна
ОбережнаЯ• 19 мая 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
мухоловки для людей безпечні, тільки виглядають страшно, у них самих інфаркт від вас :)
Мона_Лиса• 19 мая 2025
В моєму будинку влітку живуть. В котельні чомусь, більш ніде. Я їх не боюсь. Як павутиння пусте, то обмітаю. А так часто бачу сидять на стіні)) В мене і діти не бояться.
Не зацілована• 19 мая 2025
Не боюсь пауков и стараюсь их не обижать.
Они не кусаются, ловят мошек всяких. Пусть живут.
Україна понад усе!
• 19 мая 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Сподіваюсь у вашу квартиру не перебрався
Ванна Тазиковна• 19 мая 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Я вспомнила, сколопендры, они мухоловки?
Пацан к успеху шел• 19 мая 2025
как всегда назову Гошей или дети скажут, что это его племянник Костя или еще кто-то и пусть живет))
Пасхальний тролік• 19 мая 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ні, але на вулиці я таких доволі часто бачу тут. В моєму місті таких не було
Мона_Лиса• 19 мая 2025
Ответ дляНе зацілована
Та вони і людей бояться. Буває стукну десь, вже лапки піджимає, або тікає.
От мєдвєдка, то другий колінкор))))) В мене і ноги холодіють від її вигляду.
Колись малий у яму мєдведки налив води і вона вискочила))) Дівчата, це був мій особистий фільм жахів. Я думала в мене і серце стане.
Кривая спроса• 19 мая 2025
Відправила до діда дочку на літо. Приїхала забирати а в квартирі 4 великих жирних павука на стелі павутиння сплели. Я хотіла їх викинути, батько не дозволив. Його внучка їм імена дала і подружилась. Все, тепер це неторканні павучки. Ними можна лише захоплюватись.
Відкушу все що стирчить• 19 мая 2025
Ответ дляПасхальний тролік
У мене за вікном все літо отакий жив ) заліз би - виставила знов на вулицю
І в мене такий живе на балконі) Великий) Спеціально встала, щоб сфоткати, а він ще не вийшов, або сховався. Виходить тільки на ніч. Вдень його нема ніде, я виходила шукала. А як стемніє , то на балкон не виходжу, боюсь їх страшно. Дивлюсь на нього з цього боку вікна)) м. Чернівці
Пасхальний тролік• 19 мая 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
От такий самий як мій? Мій на вікні сидів з кінця весни і до холодної осені. Потім десь дівся. Переїхав, мабуть ) син каже що місце вакантне, хтось скоро знов заселиться )
І таких самих я по всьому місту бачу, на кущах, деревах, на ліхтарях вуличним невеличких.
Марафетчица• 19 мая 2025
Ответ дляПугачиха
Я такого как-то ночью возле своей головы увидела, даже тему здесь создавала. Выставила за окно. Потом, правда, сожалела, надо было себе оставить
Целое событие в жизни.
Відкушу все що стирчить• 19 мая 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Такий самий) Я його гуглила по малюнку на спинці, десь навіть фоткала, але напевне видалила. Малюнок на спинці точно такий самий. Вони не ядовиті (мене саме це цікавило), але укус болючий і може викликати алергію. Забула як він називається.
Пасхальний тролік• 19 мая 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Я теж дивилась і інтернеті, і теж не памʼятаю назву. Але я перший раз бачила таку величеньку павучару )
Та никада в жизни• 19 мая 2025
орала бы на весь дом и в обморок могла упасть - я с детства панически боюсь пауков
Хитрый Лис• 19 мая 2025
Я как-то достала полотенце чтобы вытереться, а на пол упало такое чудо. Я заорала, выскочила из душа и тапком его прибила
Тут выбор между мной и им)))
Наивная Хо• 19 мая 2025
Ответ дляparele
Спіймала би за допомогою банки та аркуша паперу, та винесла на вулицю.
О, я таким способом також постійно ловлю павуків, особливо у вересні, коли найбільша активність цих ’хлопців’.