Герцогиня• 19 мая 2025

Напишіть причину своїх стресів

От всі пишуть, що у них багато стресу в житті. Чому стресуєте саме ви?
Наприклад, я постійно заганяюсь через здоров´я. Тому мені б хотілось, щоб на порадниці була опція виключення тем про хвороби зі списку всіх тем.
автор Герцогиня • 19 мая 2025
Можете написати як загалом, так і конкретно сьогодні
А шо сталося?• 19 мая 2025
Діти,чоловік на нулі,його батьки і підараси
СамавиховуюКота• 19 мая 2025
Нова робота. Думала, що спеціаліст своєї справи, а виявилось, що я нічого не вмію.
Ангел-предохранитель• 19 мая 2025
Мои стрессы из-за войны, переживаю за жизнь детей, остальное всё норм.
автор Герцогиня • 19 мая 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
То мабуть у всіх такі думки в перший робочий місяць
Файна дівка• 19 мая 2025
Чоловік військовий, хвилююсь, чекаю дзвінка постійно. Не можу розслабитись ((
Скляна миша• 19 мая 2025
Война мой главный стресс
Язикувата Хвеська• 19 мая 2025
стресс из-за того,что пока не умею постоять за себя,ну и война.
БезникаЯ• 19 мая 2025
Война, постоянные тревоги, ракеты, шахеды, новости мировые, цены на все, неизвестность завтрашнего дня, будет ли он вообще, здоровье мое, ребенка, родных, не поднимут ли аренду, не попросят ли с квартиры, что ждет нас завтра и т.д. до бесконечности.
Твоя подружайка• 19 мая 2025
Дитина з аутизмом
автор Герцогиня • 19 мая 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
В мене теж таке є, але у мене це якось від ресурсу ще залежить, як його нема, то не можу постояти за себе, а як є тотвсе ок
Вкаблучках• 19 мая 2025
Війна, вибухи постійні, коли дивлюсь на розбиті знайомі з дитинства будівлі і місця, переживаю за тих з родичів і знайомих, хто на війні, в полоні, і за тих кого можуть забрати, здоров´я гіршає, лікуватись нема за що, за безумний ріст цін переживаю, бо зарплату три роки не піднімають, вже дуже економлю на всьому, боюсь щоб голоду не було, батьки старенькі, теж переживаю, щоб протрималися подовше.
Вредняжка• 19 мая 2025
Війна, проблеми з нерухомістю, невпевненість в завтрашньому дні, дитина підліток, не можу роботу знайти ще й клімакс у всій красі підкрадається.
Дрібка щастя• 19 мая 2025
Кошка старая и болеет диабетом
Царевна_несушка• 19 мая 2025
Так само. Теж еж за таку опцію.
Алина-1240• 19 мая 2025
У меня из за детства..не было возможности формирования нормальной психики
Потужна махіна• 19 мая 2025
Все. Війна, страх померти під час обстрілу, зростання цін, життя на оренді 20 років, постійна гонка на виживання, відсутність підтримки рідних, сімʼя за орків, хрінове здоровʼя, інколи чоловік дістає, люди навколо і їхня неадекватність, сусіди, відключення гарячої води, холод без опалення в квартирах, постійна необхідність щось терпіти і з чимось миритися, безпросвітність майбутнього, яку витримуєш, тільки, якщо пахав за трьох, втомився і спиш…
Туфли в чешуе• 19 мая 2025
Немає стресів
автор Герцогиня • 19 мая 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Немає стресів
Як ви до цього дійшли?
Файна пані• 19 мая 2025
Ой,очень много
Туфли в чешуе• 19 мая 2025
Ответ дляГерцогиня
Як ви до цього дійшли?
В мене їх ніколи не було
Ондатрова шуба• 19 мая 2025
Хуйло - причина моїх стресів
Заикальница• 19 мая 2025
Тривожна з дитинства , з віком стан погіршився …
Кудесница_с_пургеном• 19 мая 2025
Здоровʼя, робота, самотність
Шикаю і викаю• 19 мая 2025
Я паникер , за 00 секунд могу себя довести до срыва , посещают мысли о психиатре 🥹
Бесит свекровь и ее поступки , терпеть не могу эту женщину , уже попересралась со всеми родственниками из -за копеечного наследства, все ей мало и эта женщина вечно бегает в церковь , на днях у нее юбилей и я не знаю , что придумать , чтобы не идти и так всю мою семейную жизнь
ПрипоРошенная• 19 мая 2025
Причина: война, а также психологические травмы детства, буллинг в школе.
ГоловнаЯ• 19 мая 2025
Заздрість тим хто отримав виплати і зміг дозволити собі шикарне життя
автор Герцогиня • 19 мая 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Булінг можна пропрацювати гарно
ХвостПистолетом• 19 мая 2025
сегодня мой др и сейчас умирает мой питомец, сердце..
Шикаю і викаю• 19 мая 2025
Сейчас на ФБ , собака радуется дождю