Герцогиня• 19 мая 2025

Напишіть причину своїх стресів

От всі пишуть, що у них багато стресу в житті. Чому стресуєте саме ви?
Наприклад, я постійно заганяюсь через здоров´я. Тому мені б хотілось, щоб на порадниці була опція виключення тем про хвороби зі списку всіх тем.
Вкаблучках• 19 мая 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
В мене їх ніколи не було
Ви не в Україні?
БезВзяток• 19 мая 2025
Ответ дляВкаблучках
Війна, вибухи постійні, коли дивлюсь на розбиті знайомі з дитинства будівлі і місця, переживаю за тих з родичів і знайомих, хто на війні, в полоні, і за тих кого можуть забрати, здоров´я гіршає, лікуватись нема за що, за безумний ріст цін переживаю, бо зарплату три роки не піднімають, вже дуже економлю на всьому, боюсь щоб голоду не було, батьки старенькі, теж переживаю, щоб протрималися подовше.
Голоду не буде.
На кашах завжди можна протриматись,а тих круп в Україні завались.
Туфли в чешуе• 19 мая 2025
Ответ дляВкаблучках
Ви не в Україні?
В Україні. Я стресосійка.
Вкаблучках• 19 мая 2025
Ответ дляБезВзяток
Голоду не буде.
Постійно на кашах від тоски здохнеш. Якщо нічого смачненького і ніяких приємностей, то й настрою ніякого, не життя , а виживання. Зараз і задоволень то залишилось, щось смачненького з´їсти і інтернет. Живеш одним днем і розумієш що попереду вже нічого гарного не світить.
Вкаблучках• 19 мая 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
В Україні. Я стресосійка.
Мабуть далеко від прильотів?
БезВзяток• 19 мая 2025
Ответ дляВкаблучках
Я ж про голод.
В часи голоду їли лободу,а лісові равлики були делікатесом
КвартираЧья• 19 мая 2025
І я останнім часом мрію щоб теми про хвороби були виключені з загального списку, маю соматофрбний синдром і кожна нова тема підвищує тривожність, хоч і не читаю їх, просто вже сам заголовок приводить до хвилювання
Вкаблучках• 19 мая 2025
Ответ дляКвартираЧья
А я навпаки люблю теми про хвороби. Проблем багато, грошей на обстеження і лікування нема, а почитаєш і щось корисне взнаєш.
220В• 19 мая 2025
Смерть мами, здоров´я доньки, в тому числі і ментальне, взагалі донька-підліток, а це вже стрес, керівна посада в організації. Обстріли та постійні тривоги також додають стресу. Але, напевно, з ксього переліку найбільше стресую через питання здоров´я рідних. Своє зараз більш-меньш
Страхованная• 20 мая 2025
Ребенок
Мама Чели• 20 мая 2025
Клята робота і здоровʼя.
Видна міленіалка• 20 мая 2025
Ответ дляГерцогиня
Можете написати як загалом, так і конкретно сьогодні
Дети , муж , интеграция в чужой стране , курсы языковые , екзамены
СирОжино пирОжино• 20 мая 2025
Аутизм у сина
Душа компанії• 20 мая 2025
одиночество, болезни и деньги
Пупс• 20 мая 2025
Здоровье,если есть здоровье остальное более менее решаемо