Великий сатирик• 19 мая в 23:48
Сын украл деньги из заначки и купил билет на концерт Леди Гаги
Чтобы Вы с ним сделали?
Шкала Радощів• 20 мая в 18:16
Ответ дляВеликий сатирик
Розмову з сином,донесіть йому що можна попросити у часі все обговорити ( чи ні?). На концерт нехай йде, але на літній підробіток ф нехай віддасть. Заначку переховати. Обнімаю вас
В мене 17 річний, 9 тис дол на крипту, майже вся моя заначка. Рік назад капець що було. Зараз потроху вигрібаємо, увесь час розмовляємо про це, пішов на роботу. Короче морально не гарно
Королева ганделику• 20 мая в 20:58
Ответ дляВеликий сатирик
дуже дивно, в Німеччині такі підлітки підробляють вже, мої друзі відправили доньку, вона з 17 почала там підробляти, хоча й на захисті, моєму 17, ми вдома, але він теж пішов на роботу, щоб мати гроші на такі забаганки, бо ми не можем віддати таку суму - 2 контрактники вдома (він один з них)