Фиона Шрековна• 20 мая в 05:40
Чоловіка мобілізували. Зараз на навчанні
Скажіть, будь ласка, чи є якісь пільги соціальні для мобілізованих та їх сімей, крім убд? Якщо убд не буде, а, наприклад, це військовий лікар у госпіталі?

Горлаю зрання• 20 мая в 05:44
Залежить від міста. Курси якісь, психолог, зневага оточуючих

Фиона Шрековна
• 20 мая в 05:45
Ответ дляГорлаю зрання
Зневага оточуючих мене хвилює якнайменше. Я ж то розумію, що це за оточуючі

Курочка-чубаточка• 20 мая в 05:53
Ви ще отримайте те посвідчення... А з пільг, не знаю, не помітила поки що, за два роки.

Фиона Шрековна
• 20 мая в 05:53
Ответ дляАніл
Тепер він може пишатися собою! Тепер він справжній чоловік!
До того, як він лікував військових не в військовому госпіталі, він був не справжній чоловік?

Відморожена• 20 мая в 05:55
Убд дают далеко не всем.
Из льгот, знаю, берут детей в колледж вне конкурса.

УжеВотДа• 20 мая в 06:01
Ответ дляФиона Шрековна
Як стане УБД ( це не так швидко), то там є пільги, і вони всі прописані в інеті. Їх не приховують.
Все це він робитиме, як повернеться, бо там не до оформлення документів.

Горлаю зрання• 20 мая в 05:57
Ответ дляВідморожена
Убд дают далеко не всем.
То якщо бюджет і є місця

УжеВотДа• 20 мая в 05:57
Ответ дляВідморожена
Убд дают далеко не всем.
Звісно не всім, а учасникам бойових дій.

Фиона Шрековна
• 20 мая в 05:58
Ответ дляУжеВотДа
Ні, ви не зрозуміли. Якщо немає убд і не буде. Для просто мобілізованих пільг немає?

УжеВотДа• 20 мая в 05:58
Ответ дляГорлаю зрання
То якщо бюджет і є місця
Ще бали набери) Не все так просто. Бо тут тема була, що всі кому не лінь підуть вчитися.

іронічна антитеза• 20 мая в 06:00
Ответ дляВідморожена
Убд дают далеко не всем.
Оплата комуналки -50%,якщо убд

Відморожена• 20 мая в 05:59
Ответ дляГорлаю зрання
То якщо бюджет і є місця
Да, бюджет. Но льготников берут всех. Главное мин 120 б. Дочка поступала в прошлом году , я знаю.

УжеВотДа• 20 мая в 05:59
Ответ дляФиона Шрековна
Нажаль. А за що йому пільги?

Горлаю зрання• 20 мая в 05:59
Ответ дляіронічна антитеза
Оплата комуналки -50%,якщо убд
Від соціальної норми і лише на дружину та непрвнолітніх людей. Ну й якщо житло власне

Горлаю зрання• 20 мая в 06:02
Ответ дляВідморожена
Це не пільговики. Куди взяли на бюджет вашу доньку зі 120 балами? І до чого 120 б і коледж. Хоча зразу уточнення: у вузи конкурс загальний. Моя з середнім 197 не потрапила на вільний бюджетне місце в місцевий вуз

Горлаю зрання• 20 мая в 06:03
Для військових пільг майже нема. Лише в деяких містах знижки на розваги дітям.

Фиона Шрековна
• 20 мая в 06:03
Ответ дляУжеВотДа
Нажаль. А за що йому пільги?
Дійсно, за що пільги людям, які залишили свої сім´ї, свою роботу, своє звичне життя і поїхали десь далеко лікувати за 3 копійки грошей

Цветов Мне срочно• 20 мая в 06:05
Ответ дляФиона Шрековна
Ні.

Пасти Ла• 20 мая в 06:05
Сейчас столько военных, что на зп денег не хватает, не то что ещё льготы какие-то

Пасти Ла• 20 мая в 06:06
Сегодня смотрела интервью одной известной личности. Говорит осенью понизят мобилизационный возраст, к декабрю мобилизация женщин. Верите?

Фиона Шрековна
• 20 мая в 06:07
Ответ дляПасти Ла
А з ким повинні діти малі залишатися, якщо і чоловік і жінка мобілізовані? Якщо немає баби з дідом. В дитбудинок?

іронічна антитеза• 20 мая в 06:09
Ответ дляПасти Ла
А як пов´язано мобілізація жінок, з матір´ю, що виховує дітей, зараз навіть може жінка бути військова , і в цьому випадку, чоловік залишається з дітьми(йому відстрочка)

іронічна антитеза• 20 мая в 06:10
Ответ дляФиона Шрековна
хіба у лікарів цивільних великі доходи? Офіційні доходи незначні, чи не так?

УжеВотДа• 20 мая в 06:11
Ответ дляФиона Шрековна
Дуже багато чоловіків зараз працюють/служать на захист країни, хто воює, у того пільги. Хто не воює, більше шансу бути живим. А за те, що не з родиною , то за це пільг не дають.

іронічна антитеза• 20 мая в 06:12
Ответ дляУжеВотДа
Я з чоловіком працюю на захист країни, але і подумати не могла, що маю думати за якісь пільги. Робота як робота

УжеВотДа• 20 мая в 06:15
Ответ дляіронічна антитеза
Удалено администрацией...