Коник-стрибунець• 19 мая в 10:11
Пенсійний фонд
Спеціаліст вніс довідки, документи. Коли вони з´являться в моєму кабінеті?
Рубаю олівлє• 19 мая в 10:28
Ответ дляУспокойся_Успокойся
а там спросить не судьба?
#тутлюдейбольше
Коник-стрибунець
• 19 мая в 10:32
Ответ дляКарусель-весель
Що саме вносили? Оцифровка документів чи інши дії?
Оцифровка
Карусель-весель• 19 мая в 12:51
Коли Ви звертаєесь до спеціалісту пенсійного фонду особисто, то він формує запит. Всі запити ви можете побачите в особистому кабінеті, вкладка ’Мої звернення’. Коли статус цього вернення зміниться на ’Виконано’, тоді подані документи з´являться в елктронному вигляді в кабінеті.