Котогосподиня• 20 мая 2025
Что готовите есть на работу с собой?
Мне каждый день надо что-то думать есть там.Отлучиться в кафе не могу с места рабочего
Ищу Аленя• 20 мая 2025
Ответ дляНевидимка
То не про вас тут теми були😁? Жіночка жалілася, що сестра приходить обідати і все виїдає, сама по холодильнику і каструлям лазить 😜
Я хліб з пекарні, сир з ’ сирних мандрів’, овочі, ягоди приношу
З холодильника не їм
Тётушка Лошадь• 20 мая 2025
Не готую, купую творог і пару бананів.
Холодильник є на роботі.
Іноді можу взяти котлети чи шматок м´яса з овочами.
Холодильник є на роботі.
Леплю из пластилина• 20 мая 2025
Навряд чи хтось ще оцінить, але особисто я найчастіше собі готую яловичі фрикадельки у курячому бульйоні, у термос для їжі. Також люблю творог білоцерківський у пергаменті з йогуртом грецьким Молокія, у йогурт додаю сіль, сушений часник і суміш італійських трав.
Ку ка ку ка ку• 20 мая 2025
Беру на роботу те, що їмо вдома.
Сьогодні, наприклад, в мене салат олів’є + банан. Вчора брала тефтелі і огірок.
А так картопля (каша) з м’ясом, млинці з начинкою, просто саме м’ясо з овочами (запечені гомілки/стегна, шашлик, можу просто відварене м’ясо взяти з бульйона). В мене є харчовий термос, то я можу взяти з собою навіть перші страви, той же борщ. Гарно влітку йде салат по типу цезаря - салатні листі, помідори, м’ясо. На робіті є маленька пляшка олії для заправки.
Сільський ансамбль• 20 мая 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Всегда было интересно, зачем отвечают те, кого не спрашивали
Это же советчица, тут многие любят ходить против системы и самоутверждаться по любому поводу