Бешене сарі• 20 мая в 08:52
Приїхала додому. Щось я в шоці з цін.
Наступного разу, точно краще їхати на авто і забити багажник з Польщі
Бо щось я порахувала перевізником буде простіше. А з такими цінами, то треба заробляти на ту поїздку більше, ніж на курорт
То гості хочуть зайти, то родичі
Всіх накорми і пригости. То триндець
Чи раніше менше їли 🫣
То гості хочуть зайти, то родичі
Всіх накорми і пригости. То триндець
Чи раніше менше їли 🫣
Бешене сарі
• 20 мая в 09:05
Ответ дляВельми шановна
Так так) а з подругами та батьком автор не обговорювала ціни жодного разу)
Ні, не обговорювали
Вони вважають, що в мене велика зарплата і я можу приїздити і всіх пригощати. Якось так. А я бачу, що вже не можу.
Правильно_Валерчик• 20 мая в 09:05
Ответ дляЯНаПэПэ
В Україні війна, якщо хтось забув. Априорі не може бути ’ добре, та прекрасно’ ! Тому і економіка не в гарному стані ! Але ж десяткі мільонів якось живуть, не дивлячись на расхераченні русней підприємства інфраструктуру та житлові будинкі !
Якби не крали мільярдами , і жити можна було б.
Ми з такі молодці будуємо підземну школу в Херсоні
Вельми шановна• 20 мая в 09:05
Ответ дляБешене сарі
Ні, не обговорювали
Я вам повірила) (ніт)
НетЕщеНаверное• 20 мая в 09:06
Ответ дляЯНаПэПэ
Одне тільки питання це як живуть, а правильніше виживають, але тут намагаються нав´язати саме ту думку, що все добре, а пишеш що ні, то методичка, бот, агенти кремля. Як зручно закривати рот, коли мова йде у розріз з лінією партії.
Бешене сарі
• 20 мая в 09:06
Ответ длялаМпочка
То ви ходіть до них в гості)
Так і треба було. Але ж вони пишуть, ти вже приїхала? Ну ми заїдемо ввечері. Таке 🤪
маска Ілона• 20 мая в 09:06
Ответ дляМию чакри щоденно
Раз в тиждень їжджу в Польщу, нічого не привожу. Там одна хіматоза.
Якщо розбиратися що купляти,то якісь продуктів значно краща. Найдешевше то ясно не якісне.
Правильно_Валерчик• 20 мая в 09:06
Ответ дляВельми шановна
Так це форум
Тут можна говорити про що завгодно.
Моя тема була в топі в неділю про ціни.
Але на мене не кидались бо я в Україні
А те що автор з Польщі приїхала прямо червона тряпка
Тут можна говорити про що завгодно.
Моя тема була в топі в неділю про ціни.
Але на мене не кидались бо я в Україні
маска Ілона• 20 мая в 09:07
Ответ дляМию чакри щоденно
Ні, гидотні. Я у Львові живу і продукти з Польщі добре знаю.
Бо в Україну везуть найдешевше.
Мию чакри щоденно• 20 мая в 09:07
Ответ длямаска Ілона
І в чому ви розбираєтесь?
Хіматоза там одна.
Патриоточка• 20 мая в 09:07
Ответ дляЗараз все скажу
Удалено администрацией...
От Вы чудная 😂 цены ВАМ не те, а я ракушка)
Да пусть хоть ракушка, хоть мушля проблемы то у Вас, а не у меня.
Бешене сарі
• 20 мая в 09:07
Ответ дляПравильно_Валерчик
Так це форум
Тут можна говорити про що завгодно.
Моя тема була в топі в неділю про ціни.
Але на мене не кидались бо я в Україні
Тут можна говорити про що завгодно.
Моя тема була в топі в неділю про ціни.
Але на мене не кидались бо я в Україні
Ми працювали в Польщі і до війни
( чоловік) я була в декреті
Ми не виїздили через війну
( чоловік) я була в декреті
Ми не виїздили через війну
Хочу барабульки• 20 мая в 09:07
Ответ дляЯНаПэПэ
Головне, що нашій владі живеться прекрасно.
Досить виправдовувати безлад в країні!
ЯНаПэПэ• 20 мая в 09:09
Ответ дляПравильно_Валерчик
’Якби не крали мільярдами , і жити можна було б.’
Ще не набридло лозунгами триндіти ?
Під бомбардуваннями і шахедами жити можно, бізнес вести ризиковано . Це для особо тупих.
Ще не набридло лозунгами триндіти ?
Раздражевская• 20 мая в 09:09
Ответ дляВкуси мене
Як не кажи халва, солодко в роті не стане. Ціни на їжу вже не дають нормально харчуватись багатьом. Прожитковий мінімум і зарплати ті ж самі, що до війни, вважаєте їх може бути достатньо, якщо ціни зросли в рази?
Так хочеться просто м´яса: яловичини, індюшки або кролика(свинини мені не можна), вже десь півроку не купувала, але вже й з курячого філе довелось перейти на окорочки й голені, і що далі? Одна каша? Зарплати три роки заморожені.
Чому вам не можна? Все можна, купляйте нежирну свинину і все норм. Лікарі полюбляють нажахати, а насправді, при більшості хвороб ніяк не впливає на здоров´я
Зараз все скажу• 20 мая в 09:09
Ответ дляПатриоточка
Ну так а если вам как птенцу все в клювик складывают, откуда вам знать вообще порядок цен и как на это все сейчас люди зарабатывают? Какие зарплаты и от чего уже приходится отказываться? Такие как вы не озабоченные ничем и пишут тут, что все прекрасно.
Губка Боб• 20 мая в 09:09
Ответ дляПатриоточка
Реально… прям второй день одно и то же … цены им наши поперёк горла стали(((
Странная реакция.
А вам наши цены поперёк горла не стали? Или вам из великой германии норм?
Раздражевская• 20 мая в 09:09
Ответ дляБешене сарі
родичі, друзі всі скучають. Хотіли побачитись. Їм і здалася
Ходіть у кафе
лаМпочка• 20 мая в 09:10
Ответ дляБешене сарі
Вам 15 рочків?!
Ні, не заідете.
Не знаєте таких слів?
І чому всі, кому треба і не треба, знають коли ви приіжджаєте?
З якою метою всіх сповіщуєте?!
Ааа, ну вам так подобається. От і платіть
Ні, не заідете.
Не знаєте таких слів?
З якою метою всіх сповіщуєте?!
Мию чакри щоденно• 20 мая в 09:10
Ответ длямаска Ілона
Бо в Україну везуть найдешевше.
Я сама їжджу в Польщу. Нічого там купувати.
Раздражевская• 20 мая в 09:10
Ответ дляНетЕщеНаверное
Звісно що методичка. В Україні все добре та прекрасно, все дешевшає, добробут людей йде шаленими темпами у гору. Країна мрій і всі іноземці хочуть жити в ній)))
А без сарказму? В Україні війна, ви здивована, що економіка стрімко летить вниз? І справді, чого б це
Вкуси мене• 20 мая в 09:11
Ответ дляВельми шановна
А коли пониєш, то щось зміниться, так?)
Я працююча людина, ще якось можу виживати, хоч і важче з кожним днем, а старі з пенсією три тисячі просто голодні сидять і нікому не розкажуть, бо інтернету нема. А треба щоб всі у суспільстві знали правду. Може й влада зрозуміє, що неможливо не підвищувати прожитковий мінімум роками при такій інфляції.
Патриоточка• 20 мая в 09:12
Ответ дляЗараз все скажу
Не … ну Вам, я конечно, сочувствую((( но тут уж ничего не поделать, каждому своё 🤷♀️ одни птички волшебные живут в розовых облаках с радужными единорогами, а другим впахиваться и впахиваться. Жизнь такая(((
Бешене сарі
• 20 мая в 09:12
Ответ длялаМпочка
Вам 15 рочків?!
Ні, не заідете.
Не знаєте таких слів?
З якою метою всіх сповіщуєте?!
Ні, не заідете.
Не знаєте таких слів?
З якою метою всіх сповіщуєте?!
В нас так прийнято, сімейні родинні близькі відносини з усіма. Спілкуємося. Якщо приїдеш, не скажеш, будеш ворогом.
Воздух в банке• 20 мая в 09:12
Сьогодні день тролячих біженських тем.
То в Німеччині заздрять синові, то з Польщі машина з продуктами.
Раздражевская• 20 мая в 09:12
Ответ дляЯНаПэПэ
Так, навіть працювати немає кому
Вкуси мене• 20 мая в 09:13
Ответ дляЯНаПэПэ
Чому ж чиновники і депутати собі регулярно підвищують, а люди хай пропадають на прожитковому три тисячі грн.
Патриоточка• 20 мая в 09:13
Ответ дляГубка Боб
Странная реакция.
Так а что с ценами не так? Цены как цены.