Бешене сарі• 20 мая в 08:52

Приїхала додому. Щось я в шоці з цін.

Наступного разу, точно краще їхати на авто і забити багажник з Польщі
Бо щось я порахувала перевізником буде простіше. А з такими цінами, то треба заробляти на ту поїздку більше, ніж на курорт
То гості хочуть зайти, то родичі
Всіх накорми і пригости. То триндець
Чи раніше менше їли 🫣
Мира всем• 20 мая в 09:14
Ответ дляБешене сарі
Я була на Різдво
Нефиг кататься туда сюда, на тусовки, вечеринки, только очереди на границе создаете.
Сердючка• 20 мая в 09:14
Ответ дляЧарочка діда
Правильно, їдьте краще на курорт, нафіг ви тут кому здалися
👎👎👎👎👎👎👎
Нафіг ти тут така!!
Вона україночка .

Ціни дійсно жесть.
Умничка-помощничка• 20 мая в 09:15
не треба годувати родичів, нехай вони вдома їдять. приймати гостей дорого скрізь і годувати тортами, м*ясом і т. д. я вже років 10 нікого вдома не годую. Якщо що - кафе раз в рік. совдепію з різносолами для родичів треба забувати. Я ось в Англії. Тут ніхто нікого не годує. Навіть на ДН. Одного торта замовили і все. Зато розцяцькували примішення, купа кульок,мішури святкової.. Але дічі з майонезними салатами і м*ясами тут нема. Хіба що барбекю хто має приватний будинок. і то-все скромно, ніхто не об*їдається. І взагалі ,я ось живу 3 рік,вони набагато скромніші за нас,хоч доходи в рази вищі. вони стільки не їдять, вони дуже скромні в одязі і взутті. У жінок шафи не забиті. Я не бачу дорогезних ремонтів. Зато у всіх гарна побутова техніка,у всіх вчаться діти і всі їздять відпочивати по різних країнах. Але цих лахів,гір косметики, манікюрів/губ ніхто не робить.
Вкуси мене• 20 мая в 09:15
Ответ дляРаздражевская
Чому вам не можна? Все можна, купляйте нежирну свинину і все норм. Лікарі полюбляють нажахати, а насправді, при більшості хвороб ніяк не впливає на здоров´я
Свинина вже також більше 200 грн.
Губка Боб• 20 мая в 09:15
Ответ дляПатриоточка
Так а что с ценами не так? Цены как цены.
Вы не замечаете, что они каждый день поднимаются?
Воздух в банке• 20 мая в 09:16
Ответ дляБешене сарі
Їжте львівські. Нам ок, в мене навіть у дітей пройшов діатез і все по жкх наладилось. Ми теж з західної України
Так видно ви раніше гімно всяке їли по бідності. А тепер багачка. Може розкошелитися на польські продукти. Теж гімно, але на фоні мівіни здається Вам смачним.
Патриоточка• 20 мая в 09:17
Ответ дляГубка Боб
Так они всегда так себя ведут.
Губка Боб• 20 мая в 09:17
Ответ дляУмничка-помощничка
Стесняюсь спросить: а в кафе принимать родственников дешево?
Раздражевская• 20 мая в 09:17
Ответ дляВкуси мене
Свинина вже також більше 200 грн.
Ну все одно дешевше за телятину та індика
Губка Боб• 20 мая в 09:17
Ответ дляПатриоточка
Так они всегда так себя ведут.
’Всегда’ это когда? Вам сколько лет?
Вы всю свою жизнь каждый день в магазине новые ценники видите?
Мира всем• 20 мая в 09:18
Ответ дляУмничка-помощничка
Привезите нам правила заморские. Хоть вы внесете просвещение.
Умничка-помощничка• 20 мая в 09:18
Ответ дляГубка Боб
раз на рік можна. максимум 4 особи. ось святкувала ДН. 2000 грн. - приїздила до батьків. нас 4 особи. Наїлися досхочу. вдома було б дорожче і вбився в готовку. а так раз на рік можна, а не приймати їх щомісяця. Київ.
замовила 500 грам шашлику, 3 салати, 4 хачапурі, запечену картоплю, овочі гриль. кава. 1970 грн. Вистачило на всіх.
Раздражевская• 20 мая в 09:18
Ответ дляГубка Боб
В кафе кожен сам за себе каву, якогось чізкейку - і гуд бай
Бриджит_Фрикандо• 20 мая в 09:18
Ответ дляБешене сарі
Я була на Різдво
И ваши родственники с тех пор не наелись еще? Капец. Я бы вот это бегала по гостям, кормится
Вкуси мене• 20 мая в 09:19
Ответ дляПатриоточка
Так они всегда так себя ведут.
Я працюю з 80-х років, ніколи не було щоб при шаленій інфляції роками не підвищувалась зарплатня. Навіть у 90-ті регулярно підвищували. А зараз? Картопля була чотири роки тому 8 грн, а зараз 32, а зарплатня у бюджетників(освіта, культура, медицина) та ж сама, бо прожитковий три тисячі грн. Три роки тому на 3 тисячі в місяць ще можна було щось поїсти, а зараз?
автор Бешене сарі • 20 мая в 09:20
Ответ дляМира всем
Скільки хочу - стільки і буду кататися
Мира всем• 20 мая в 09:20
Ответ дляУмничка-помощничка
Вообще если серьезно, пожили бы за свой счет там, узнали бы что почем, и почему им приходится к чем-то экономить, почему ремонты недорогие.
Корсет_на_шурупах• 20 мая в 09:20
Моя подруга , которая уехала в Польшу, когда приезжает в Украину говорит как тут дорого.
И у нас действительно неадекватные цены на базовые продукты, особенно на овощи. Ну и про уровень зарплат не забываем, у нас он ниже африканских уже.
Губка Боб• 20 мая в 09:20
Ответ дляУмничка-помощничка
Ничего не поняла: это вы решаете сколько гостей кому принимать и как часто?
Сірничок• 20 мая в 09:20
Ответ дляГубка Боб
И в упаковках меньшает.
автор Бешене сарі • 20 мая в 09:21
Ответ дляКишмишная Мая
Назад возвращаетесь 👋
Та поїду ж скоро
автор Бешене сарі • 20 мая в 09:23
Ответ дляВоздух в банке
Ми добре їли завжди. Ми з села.
Бриджит_Фрикандо• 20 мая в 09:23
Ответ дляМию чакри щоденно
Раз в тиждень їжджу в Польщу, нічого не привожу. Там одна хіматоза.
Так зате ж дЕшево. Можно пол села кормить каждый день свадьбы
Губка Боб• 20 мая в 09:23
Ответ дляСірничок
И в упаковках меньшает.
Я как-то на размер упаковки не обращала внимание, но то, что цена новая каждый раз - это факт.
Я сметану беру раз в 2 недели где-то и не помню уже, когда я её 2 раза подряд по одной цене брала. Но здесь нельзя такое писать.
Сча напишут, что сметана- это не базовый продукт и без неё можно прожить. Я уже в одной теме про буряк такое видела ... дожились... у нас буряк уже предмет роскоши!
Бриджит_Фрикандо• 20 мая в 09:24
Ответ дляПравильно_Валерчик
А чого всі так на автора накинулись?
Ціни неадекватні! Абсолютно ніякого співвідношення між зарплатами і цінами на продукти.
Фрукти - розкіш
Просто ми звикли до щоденного зростання
А автор зненацька побачила наші ціни
Вы кормите всех родственников, каждый день застолья?
Раздражевская• 20 мая в 09:24
Ответ дляБешене сарі
Ми добре їли завжди. Ми з села.
Ви з села їли хімозу? нащо ви таке собі робили?
автор Бешене сарі • 20 мая в 09:24
Ответ дляУмничка-помощничка
Мої не підуть в кафе. Тільки на хрестини чи весілля, день народження. Так просто не ходять
Патриоточка• 20 мая в 09:25
Ответ дляГубка Боб
’Всегда’ это когда? Вам сколько лет?
Мне за 50. Не помню чтобы цены снижались 🤔 всегда только растут. Каждый день на всё новые ценники, это Вы утрируете, конечно.
Умничка-помощничка• 20 мая в 09:26
Ответ дляМира всем
в них діти вчаться в кращих внз,вони по мінімум раз на рік їздять до Іспанії. В нас багато до Іспанії їздять? максимум на Турцію і Єгипет назбирають. Вони не бідні.Вони просто не викидають гроші на лахи ,на нарощені вії і т.д.Хоча мають на це змогу. А не економлять. Я спитала одну жінку- чому вони не роблять цього всього? В них таке здивування- навіщо?До речі, у всіх прості телефони. Айфона бачила лиш в одного. РОзумієте?В нас гола,боса, зато з манікюром,з гембами, з віями,з телефоном в кредит. А в них гроші на рахунках,відпочинок і нема цієї муті. Люди просто правильно розставляють пріоритети.
Губка Боб• 20 мая в 09:26
Ответ дляБешене сарі
Правильно делают. Я тоже в кафе просто так не пойду. Это номного дороже, чем дома есть.
Но вы своим родственникам можете сказать, чтоб с собой что-то к столу приносили, если в гости идут