Инфотуфелька• 20 мая 2025
надувная подушка для ног
У кого есть такие подушки для путешествий, реально нужная вещь и помогает в путешествиях, особенно интересует в автобусах?
Психологічка• 20 мая 2025
Бачила. Як на мене фігня, місця від неї більше не стає, а посидіти з підібганими ногами я і без неї можу
ТихоЯ• 20 мая 2025
Я купила. Викинуті гроші. Що з подушкою, що без, ноги зігнуті, а хочеться навпаки випрямити.
Инфотуфелька
• 20 мая 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Я купила мне не удобно, а ребенку отлично
мне вот тоже хотя бы для ребенка
культУра• 20 мая 2025
Ответ дляФизрукая
А якщо використати як розширення сидіння для лежання?
Вона нижче сидіння. Не зручно буде.