Играю_на_кларнете• 20 мая в 10:28
Звичка, яка допомогла вам стати емоційно стійкішою людиною
Що вам допомогло?
Xвостокрутелка• 20 мая в 10:30
Робота над собою, регулярні тренування, зміна харчування, звільнення від токсичних людей, не жаліти на себе грошей, в сумі я стала сильною і задоволеною життям, впевненою в собі.
Тракторні війська• 20 мая в 10:32
Ответ дляКондуктор маршрутки
Регулярний прийом АД🤣
Сама хотела написать))
Глаголиця• 20 мая в 10:34
Я научилась контролировать свои мысли. Теперь я могу их выбирать. Эмоция это отклик на то, о чём мы думаем. Научитесь думать правильно и эмоции подтянутся соответствующие.
Моль Моллівна• 20 мая в 10:36
Регулярное прибухивание. Прям чувствую уверенность, спокойствие и силу духа в себе
Укр_жіночка• 20 мая в 10:46
Спорт.
Бегаю по утрам 30 минут.
То ли это действительно радикально влияет на биохимию мозга, то ли я просто устаю с утра и мне уже впадлу париться по мелочам.
Бегаю по утрам 30 минут.
Бентливуман• 20 мая в 11:00
Подумати про це завтра. До речі, важко лише спочатку, потім підсвідомість пам´ятає позитивний досвід, що подумати пізніше більш ефективно, і стає звичкою. Я була тривожним психом в свої 20-30, а зараз з проблемою можу нормально заснути і на ранок проснутися з готтвим рішенням. А інколи на ранок додаткоаа інформація з´являєтьчя для більш ефективного рішення.
Бентливуман• 20 мая в 11:01
Ответ дляЗадираю носа
огрызаться в ответ на обиды, не держать в себе свою злость
О, ні. Я навпаки відмовилася від цього, і життя стало краще.
Задираю носа• 20 мая в 11:05
Ответ дляБентливуман
а я перестала рыдать при каждой обиде. куда приятнее рявкнуть, чем потом рыдать и позориться перед коллективом
Бентливуман• 20 мая в 11:07
Ответ дляЗадираю носа
Можна просто не ревіти і з холодним розумом продумати, як зробити так, щоб людина попустилася.
Задираю носа• 20 мая в 11:09
Ответ дляБентливуман
мы же говорим про эмоциональную стойкость. не можно, иначе бы и проблемы не было)
Кофр для ноги• 20 мая в 11:13
Спортзал. Снять запрет на самозащиту. Разрешить себе ошибаться, не угождать людям в ущерб себе
Баррикадница• 20 мая в 11:48
Поставити себе на 1ше місце!1. Я перестала планувати на тиждень вперед (ну окрім відпустки)
2. Перестала ставити високу ’планку’ собі (зробила супер, не зробила ну і ладно)
3. По роботі не рвать одне місце, а робити так як інші ’не поспішаючі’, бо зазвичай я не можу терпіти коли куча всього лежить в черзі.
4. Зал (2 рази в тиждень) виходить частіше то взагалі супер.
Пи.СИ мать 3-х дітей , жінка військового (якого ми бачмо раз в місяць якщо повезе ;) допомоги зі сторони не маю ;(.
Жерица ночи• 20 мая в 15:02
Стабільність.
Стабільний дохід, достатній сон, улюблена робота, що приносить і задоволення, і гроші, фінансова подушка, постійний розвиток без самозгвалтування.
Взагалі - передбачуваність та стабільність.
Почніть вже зараз приймати магній