Khovanskaya• 20 мая в 11:16

УБД. Допоможіть вправити мізки. Або йому або мені.

Чоловік УБД. Інвалід. Втратив ногу в Херсоні, підірвася на міні. Пішов в перших рядах 24.02.2022. Була можливість виїхати відразу за кордон, так як там була робота і прописка, але надав перевагу піти і захищати. Був в Гостомелі, Ірпені, Бучі. Потім Херсон і область.Є УБД і інвалідність. є син, 15 років, який це все переживав тут, ми не виїзджали з Києва за цей час, дитина все пережила на собі, і дуже за цей час просів в начанні в школі. Тепер дитину не беруть в 10 клас, хоча він делеко не тупий і не дурний, але по математиці оцінка 6, а прохідний бал в 10 клас 8. ПРошу чоловіка піти і поговорити з директором, пояснити ситуацію, що реально дитина стресувала весь цей час, знаходився в складних умовах психологічно і фізично і треба час дати для навчання в 10-11 класі, бо йому всього 15 років зараз. Чоловік каже: я не піду просити. Так бляха, ніхто не просе просити, іди і поясни чому по навчанню- ситуація не найкраща. Скажи, що хочеш, щоб ще вчився в 10 класі. Все.
Невже я багато прошу від чоловіка?
Крию матом страшно• 20 мая в 11:31
Ответ дляСоветничаю тут
Багато питань: чому син ’просів’ у школі, якщо його мама весь цей час була поруч? Чому мама (тобто ви) не хоче сходити до школи і ’пояснити’, а відправляє туди батька з інвалідністю? Що саме ’все це’ переживав ваш син, що вплинуло на оцінки? Якщо у сина проблеми зі здоров´ям через переживання - чому вже четвертий рік ви нічого не робите для врегулювання його психічного стану?
нас всех наверное если проверить - будем с отклонениями
так или иначе коснулось почти каждого
Булькаю• 20 мая в 11:32
у нас в Днепре, наоборот всех в 10-й зазывают, берут всех подряд
Графиня Шезвездицкая• 20 мая в 11:32
Реальные боевые УБД не хотят показывать...ибо общество у нас прогнило насквозь.
Божа кульбабка• 20 мая в 11:33
Я сама мити 3х синів, чоловік військовий, УБД а вже і ветеран війни, воює і далі.
Я до чого , до того що при чому тут УБД вашого чоловіка.?
Я напишу Вам пораду, що 10й клас то пуста трата часу, тим паче якщо дитина не хоче. Подавайте док в коледж! З особистого досвіду, старший відмінник він навіть не розглядав 10 клас, коледж від НАУ закінчів на відмінно, в універ йому дзвонили і пропонували обрати фах і дзвонили чи подав документи ;) бо зотіли його бачити своїм студентом, зараз вже 4 курс універу НАУ закінчує (+ працює), в коледжі всі були задоволені навчанням всім подобалось. Середній поки що на 3му курсі коледжу, але теж після 9го класу.
Розгляньте цей варіант для дитини , тим паче що в школі треба торгуватись - навіщо це, це ще більший стресс
Може ще третю?• 20 мая в 11:33
Ответ дляКрию матом страшно
Так бляха, ніхто не просе просити, іди і поясни чому по навчанню- ситуація не найкраща. Скажи, що хочеш, щоб ще вчився в 10 класі. Все.

Не понимаю вашей логики вообще
большинство старшеклассников не учится, я не знаю в чем причина, не хотят, лень, не интересно
что муж должен обьяснять директору?
Так пусть идут в ПТУ, если не учатся, в чем проблема?
Гуру троллинга• 20 мая в 11:34
Ситуація з математикою не виправиться найближчим часом - здатність до абстрактного мислення залежить від психоемоційного стану дитину. Якщо дитина переживає стрес, це може суттєво впливати на її здатність засвоювати математику. Тобто тут буде вже подвійний стрес - і від ситуації в родині, і від неуспішності в цьому предметі. Є два шляхи вирішення проблеми - піти в коледж, після нього вже в університет. Діти, які закінчують коледжу, часто є сильнішими студентами, ніж ті, хто прийшов після школи. Або якщо якимось дивом директор погодиться пропустити дитину в 10й клас, то взяти заключення в місцевому інклюзивно-ресурсному центрі про особливі освітні потреби дитини, пов´язані зі стресом і з необхідністю адаптувати програму з математики. Така можливість передбачена законом, тому може спрацювати
ПешитеБесАшипок• 20 мая в 11:35
Ви знущаєтесь на чоловіком. Ваш чоловік виконав свій обовʼязок. А ви ні. Ви мали займатись дитиною, поки чоловік захищав країну.
Все до блиску• 20 мая в 11:37
Ответ дляЗасомневаю
Туди ж поступити треба. А в сина автора 6
Как раз в колледж и возьмут по льготной убд.
Советничаю тут• 20 мая в 11:39
Ответ дляКрию матом страшно
так или иначе коснулось почти каждого
У нас дети под шахедами в школу ходят, под прилёты спать ложатся, по дорогам, где прилетает, на конкурсы ездят, и занимают призовые места, и выигрывают олимпиады, и участвуют в международных конкурсах, и всю войну с репетиторами занимаются - кто хочет учиться, кто имеет мотивацию и поддержку близких - тот учится. И без Интернета, и в оккупации, и во время длительных отключений света. Да, они - дети войны, это ужасно. Но в таких реалиях мы живём, что поделать.
Упругая попка• 20 мая в 11:40
Мужа можно понять.
Нашим НМТ сдавать, условия одинаковы для всех по стране. Хотя, обстановка очень разная.
черная мамба• 20 мая в 11:42
Вы наверное очень красивая. А вашему мужу почет и уважение. И терпения.
ЖонДуан• 20 мая в 11:47
Цікаво, то всі київські діти ’просіли’? І кого ж тоді приймають до 10 класу
Сон і дрімота• 20 мая в 11:48
не тупой с 6ой по матеше после 9го уходит из школы, ваш УБД прав
ПрипоРошенная• 20 мая в 11:51
Ответ дляЗасомневаю
Не смішіть. В коледжі, училиша гребуть і мертвих, і живих і не народжених. Якщо він звісно не на юриста хоче вчитися.
Каркуша Клара• 20 мая в 11:51
Репетитора вы ему нанимали, чтобы помочь с математикой или просто наблюдали за плохой успеваемостью?
Творю чудеса• 20 мая в 11:51
Автор, сходите поговорите сами. Вы жена военного, объясните ситуацию.
Мужчинам унизительно так ходить и просить то на, что имеют право.
Скоты у вас в школе.
Творю чудеса• 20 мая в 11:54
Ответ дляКаркуша Клара
Хочется к вашему коменту написать, когда мужей некоторых советчиц призовут в армию, пусть найдут инструктора по стрельбе. А не пишут, мой не для войны
Творю чудеса• 20 мая в 11:57
Ответ дляКрию матом страшно
вы притянули разные вещи
Я считаю нет, семейные обстоятельства, тревога, душевные переживания очень отралаюься на обычной жизни, учёбе, работе. Когда твои мысли заняты. Тем более подростки, мы женщины можем принимать таблетки, поплакать, выпить вина как то себя расслабить. У детей иначе.
Аnnеt• 20 мая в 11:58
что ещё за проходной бал?

полное общее среднее образование обязательное: а это и после 9-го класса. разве нет?
Повелитель бітка• 20 мая в 11:58
Не врубаюсь причем тут муж и успеваемость ребенка. Ни один адекватный мужчина, хоть кто он, не пойдет клянчить к директору. Это прерогатива мам обычно. Нытье и манипуляции.
Сын не учился потому что не хотел. Исходите из того что есть сейчас. Пусть идет в другое заведение значит, колледж или техникум
Повелитель бітка• 20 мая в 11:58
Ответ дляАnnеt
что ещё за проходной бал?

Нет
Каркуша Клара• 20 мая в 12:01
Ответ дляТворю чудеса
У вас личные проблемы? Не навязывайте их чужим людям.
Плохая успеваемость ребенка в школе - репетитор. Не хотите учиться - идите работать.
Аnnеt• 20 мая в 12:02
Ответ дляПовелитель бітка
шо воно мэлэ... нытьё и манипуляции прерогатива мам. а мух адекватный и просить за ребёнка не пойдёт.
Творю чудеса• 20 мая в 12:02
Ответ дляКаркуша Клара
Это у вас проблемы, прям какая то неприкрытая злость к военным и их семьям.
Каркуша Клара• 20 мая в 12:04
Ответ дляТворю чудеса
Понятно. Вы тут на работе.
Вы ко мне прицепились с какой целью, когда я у автора спрашивала о репетиторе?
ЖонДуан• 20 мая в 12:05
Ответ дляТворю чудеса
Скоты у вас в школе.
а яка у авторки ’ситуація’?
КартаБезКомиссий• 20 мая в 12:05
Ідіть ви і пояснюйте. Скажіть,що візьмете репетитора і підтягнете за літо математику.
Каркуша Клара• 20 мая в 12:06
Ответ дляКартаБезКомиссий
А что мешало взять репетитора и не доводить до такого?
КартаБезКомиссий• 20 мая в 12:07
Ответ дляКаркуша Клара
Я пишу відповідь на питання автора. Наявна ситуація така. А що заважало- питання не до мене.
Графиня Шезвездицкая• 20 мая в 12:08
Ответ дляТворю чудеса
Что ж Вы злая то такая...