Чоловік УБД. Інвалід. Втратив ногу в Херсоні, підірвася на міні. Пішов в перших рядах 24.02.2022. Була можливість виїхати відразу за кордон, так як там була робота і прописка, але надав перевагу піти і захищати. Був в Гостомелі, Ірпені, Бучі. Потім Херсон і область.Є УБД і інвалідність. є син, 15 років, який це все переживав тут, ми не виїзджали з Києва за цей час, дитина все пережила на собі, і дуже за цей час просів в начанні в школі. Тепер дитину не беруть в 10 клас, хоча він делеко не тупий і не дурний, але по математиці оцінка 6, а прохідний бал в 10 клас 8. ПРошу чоловіка піти і поговорити з директором, пояснити ситуацію, що реально дитина стресувала весь цей час, знаходився в складних умовах психологічно і фізично і треба час дати для навчання в 10-11 класі, бо йому всього 15 років зараз. Чоловік каже: я не піду просити. Так бляха, ніхто не просе просити, іди і поясни чому по навчанню- ситуація не найкраща. Скажи, що хочеш, щоб ще вчився в 10 класі. Все.
Невже я багато прошу від чоловіка?
Страхованная• 20 мая в 16:03
Ответ дляKhovanskaya
мій теж підтягнетьс яв 10-11 класі. і чому я весь час сама і ще маю сама зараз іти , коли директор запросила всіх батьків? Не до куя лі на мене і так все спихнули. все я закривала, затикали ці роки.
Це ваш син. Хочете йдіть до школи, не хочете не йдіть.
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ви знущаєтесь на чоловіком. Ваш чоловік виконав свій обовʼязок. А ви ні. Ви мали займатись дитиною, поки чоловік захищав країну.
звідки ви знаєте чим я займалась? я всиновила двох сиріт за цей час. Я працювала і купу грошей вклала в оборону і в бюджет країни. Я займалася реабілітацією чоловіка і щоб ви така розумна, знали-що отримати інвалідність треба без ноги-походити безліч разів по кабінетам. ну де вам те зрозуміти.
Ответ дляЖонДуан
Цікаво, то всі київські діти ’просіли’? І кого ж тоді приймають до 10 класу
я би шепнула вам на вухо. кого.. але почитайте між рядків. може здогадаєтесь...
Ответ дляКаркуша Клара
Репетитора вы ему нанимали, чтобы помочь с математикой или просто наблюдали за плохой успеваемостью?
нанимала репетитора, конечно. . Он многократый призер по шахматам, но математику учить не хотел-уж больно ему не нравилась учительница. како-то между ними был конфликт внутренний. непринятие.
Ответ дляАnnеt
что ещё за проходной бал?
полное общее среднее образование обязательное: а это и после 9-го класса. разве нет?
так сказали о проходном бале- две недели назад.
Ответ дляКаркуша Клара
А что мешало взять репетитора и не доводить до такого?
был репетитор
Страхованная• 20 мая в 16:11
Ответ дляKhovanskaya
был репетитор
Якщо він не тяне ту математику, для чого фізмат клас?
Ответ дляСтрахованная
там же не лише фіз-мат буде а й інші предмети. Та ви праві. Дочитуючи до кінця порадниць-я дійшла до думки, що коледж то не гірший варіант. От я вчепилася за ту школу....
ЖонДуан• 20 мая в 16:18
Ответ дляKhovanskaya
Мій тільки 7 клас закінчує, і успішність висока, і дійсно розумна дитина, ерудована. То після 9 хоче вступати до коледжу. Бо каже в школі нічого робить.
Слоник-тоник• 20 мая в 16:20
Вы просите нереального на самом деле. Человек не побоялся добровольцем на войну пойти , это должен быть сильный характер , а тут он в школу пойдет кому-то кланяться.
Нога на ногу• 20 мая в 16:22
Ответ дляЗасомневаю
Тобто Ви не займалися сином декілька років, а тепер чоловік винен що не хоче їдти і принижуватися?
Шановна, Вам не соромно таке писати? Ви дорікаєте мамі підлітка, що вона не займалися сином декілька років. Ви взагалі знаєте проблеми підліткового віку? А тепер ще і уявіть, що переживає дитина коли тато на війні, коли став інвалідом, скільки пережила ця жінка. Звідки Ви знаєте, що не займалася? Розкрию таємницбю, підліток - це не ’тодлер’(як тут пишуть), ним не займатися потрібно, буде добре якщо чутиме. А тепер у купі з переживаннями (кожна людина переживає по своєму) і маємо результат навчання.
Нога на ногу• 20 мая в 16:24
Ответ дляБадабум
Вона хоче надавити на жалість директора, яка побачить УБД без ноги. Найнижчий варіант добитися свого. Низько і підло.
Бо той батько захищав тіток і їх дітей, які тепер кричать, що мати сином не займалася і прикривається УБД
Нога на ногу• 20 мая в 16:26
Автор, візьмуть у школу. Не в цю, то у сусідню. Якщо переживаєте, сходіть сама тихенько, щоб ні чоловік не знав, ні дитина. Але це якщо дитина хоче. Можливо він бачить себе наразі в коледжі. Є багато прикладів, коли діти починають займатися тим, що їм подобається, починають краще вчитися.
Добра, коли сита!• 20 мая в 16:30
Ответ дляKhovanskaya
ВІн не плаче, не в істериці, але в 10 клас хоче
Я просто до того, що зазвичай хлопці після 9 йдуть до коледжу. Чи то так в моєму оточенні. Тому і питала, чи він так сильно хоче в 10 клас, чи то більше ваша думка.
Бадабум• 20 мая в 16:34
Ответ дляНога на ногу
Хто сказав, що рідні тих тіток не захищали теж?
І при чому героїзм батька до оцінок сина?
Бадабум• 20 мая в 16:35
Ответ дляKhovanskaya
Значить , іти воювати -залишитися калікою на все життя, дитина весь час жила в психологічно важкій обстановці- то норм, не низько і не підло ,а взяти дитину в 10 клас враховуючи обставини в яких знаходився підліток весь цей час -то звісно підло , прям дуже. держава постраждала
У нас ВСЯ КРАЇНА живе в психологічно важкій обстановці, а не лише Ваш синочка-корзиночка.
Нога на ногу• 20 мая в 16:36
Ответ дляБадабум
При тому, що діти переживають за батька, який на війні, і навчання відходить на другий план
Бадабум• 20 мая в 16:38
Ответ дляНога на ногу
Уті-путі.
А батько такий рішала за всю родину та ще й за державу.
І повоював і в школу сходив. Дружину сину теж батько знайде?
Нога на ногу• 20 мая в 16:41
Ответ дляБадабум
Психологічно важка обстановка буває по-різному:
- коли батько дома, спить м’якенько , їсть тепленьке, дітей бачить, час проводять, дітей виховує...
- і коли дитину по пів року не бачить, на зв’язок не виходить тижнями, коли у дитини страх не тільки за обстановку навколо, а і за життя батька на війні. Для дитини навчання стає не першочерговим...
Страхованная• 20 мая в 16:42
Ответ дляKhovanskaya
Але ж найбільше фізики і математики, ще й посилена.
Це всі вам і хочуть донести, що це не кінець світу, якщо не візьмуть в тей клас, є нормальні варіанти- це і коледж, або навіть інша школа.
Відчувається, що ви втомлена і виснажена, побажаю вам сили і витримки.
Я це вже пройшла, ці всі вступи в універи вимотують нерви навіть в мирному житті. А що вже казати про війну і все що з нею пов’язане.
Нога на ногу• 20 мая в 16:43
Ответ дляБадабум
Уті-путі.
Госпожа_тамагочи• 20 мая в 16:45
До чого тут втрата ноги Вашим чоловіком? Ви навіщо це написали? Як вищевказане відноситься до навчання дитини?
Бадабум• 20 мая в 16:47
Ответ дляНога на ногу
Це Ви на таро кинули чи звідки інофрмація? Чи така інтелектуально всеосяжна?
Ранковий базар• 20 мая в 16:56
Розумію вашого чоловіка. Не вас. З вашої сторони не гарно примушувати чоловіка маніпулювати його станом заради вигоди.
Статус Ква• 20 мая в 17:14
Автор, це не та платформа, де обговорювати подібну ситуацію.
Для тутешніх ждуніх та какаяразніца слово «УБД» спрацьовує, як червона ганчірка на бика.
По темі— хай чоловік спробує піти і пояснити ситуацію або Ви поясніть.
Він захищав країну й має право, щоб його дитина навчалася в старших класах, має права на додаткові льготи.
Пилосмок працює• 20 мая в 17:15
Ответ дляKhovanskaya
бачу, ви саме там навчалися. Такий досвід. все про ПТУ знаєте.
А чим ПТУ поганий варіант?
Чи ви думаєте ваш син пройде по похідному балу в Могилянку чи Шевченка?
мистерЛяпсус• 20 мая в 17:25
Обожнююю ’хоча він делеко не тупий і не дурний, але по математиці оцінка 6, а прохідний бал в 10 клас...’ АВТОР, не ображайтесь, але хлопець в вас таки недоганяэ по-перше , коли не розуміє алгебру, мав би розум то займався , завчав, просив репетитора.А так йому не треба, а батько ваш це бачить
Істеріомама• 20 мая в 17:41
Дочка в ліцеї, переводять всіх. Але, щоб оцінки з профілю були не нижче 7, бо буде важко навчатися. Класи математичний, історик-юридичний та гуманітарний. Автор щось видумує.
Грушки-яблочки• 20 мая в 18:29
Автор. Номер школы в студию а лучше сразу сайт школы. Почитаем про проходной балл. Только не надо говорить что на сайте нет этой информации. Если дети с других школ будут поступать это должно быть прописано в правилах приема.
НичеНипанимаю• 20 мая в 19:06
Ответ дляKhovanskaya
Автор, вам шашечки, чи їхати?
Оптима приймає усіх в 10 клас і всі там відмінники.