Ради интереса, и чтобы следить за теми кто служит. Напишите за кем вы следите немного, звезды, телеведущие, спортсмены
Марика-bf42• 20 мая 2025
Кто в ВСУ что? Служит или числится? Если служит, то Олег Иваница. Максим Нелипа служил(
ПадаюВреверансах• 20 мая 2025
Лідер Бумбокс
Дігусар Діма танцівник
Вже демобілізувався після поранення Назар Грабар танцівник, той що в Лободи був на підтанцьовці з кліпа Твои глаза, у нього брат в перший рік загинув Ілля. Тоже такий талановитий красивий хлопець. Так шкода мені Назара, він так важко прийняв цю втрату
Дігусар Діма танцівник
ПадаюВреверансах• 20 мая 2025
Козловський так пафосго пішов на службу, а це вже співає. Нічого не поняла.
Як і Барских пафосно вступив в ЗСУ і після учебки злиняв і співає далі
SantaMonika• 20 мая 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Лідер Бумбокс
Дігусар Діма танцівник
Бумбокс тури в 24 році за кордоном
На 25 вже теж все розписано
Може раніше служив ?
Мій син був на концертах
На 25 вже теж все розписано
Може раніше служив ?
Мій син був на концертах
ПадаюВреверансах• 20 мая 2025
Ответ дляSantaMonika
Бумбокс тури в 24 році за кордоном
На 25 вже теж все розписано
Може раніше служив ?
Мій син був на концертах
На 25 вже теж все розписано
Може раніше служив ?
Мій син був на концертах
Він типу оператор дронів. Їздить туди сюди. Збирає гроші і купує що треба і назад їде.
Він дуже класний, так з нього більше користі
ПадаюВреверансах• 20 мая 2025
Ответ дляJul757
Андрей Фединчик, Вова Ращук, Гарик Бирча, Женя Галич.
Фединчика ще й жінка кинула.
Дурнувата Денисенко
SantaMonika• 20 мая 2025
Ответ дляptanyk
ще додам Геннадій Попенко (актор, телеведучий), Юрко Юрченко
Юрко Юрченко теж концерти дає з гуртом скрябіна
SantaMonika• 20 мая 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Те, що збирає гроші на дрони - так
А те, що керує дроном десь на концерті з Гамбургу, то в таке я не вірю
ПадаюВреверансах• 20 мая 2025
Ответ дляSofia2008
Та вы что ? Вот это да. А были такая крепкая пара. Везде вместе.
Ніколи вона не подобалась. І актриса бездарна
ПадаюВреверансах• 20 мая 2025
Ответ дляSantaMonika
Те, що збирає гроші на дрони - так
Звичайно, що не на концерті. Він часто показує з окопів себе.
Ваші жарти недоречні
SantaMonika• 20 мая 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Ваші жарти недоречні
Це не жарт. Я знаю людей з окопів. Вони себе ніколи не показують
SantaMonika• 20 мая 2025
Ответ дляJul757
Сергей Петько, Андрей Валенский, Дима Сова, Сергей Коршиков, Юра Дяк, Игорь Писный. Яков Ткаченко, Андрей Павленко, Алексей Хильский уже не с нами.
😢😢😢