Ліплю вареники• 20 мая в 15:52

Що потрібно хресній на хрестини?

Подруга попросила бути хресною її дочці, я дуже рада, але трохи панікую, бо не знаю , що потрібно на хрестини від мене, підкажіть будь ласка))
Сало не люблю• 20 мая в 15:53
Спросите у подруги. Обычно крестные покупают крестик, цепочку, крыжму. Может вам с объединиться крестным
ЛижТолько• 20 мая в 15:57
Дочка купила набор одежды с крыжмой и крестик, будет крестить мальчика
За ким я буду?• 20 мая в 16:08
Хрестик не можна!хрест мають право купляти тільки рідні батьки .Краще кулончик тематичний .
Стриптизерка• 20 мая в 16:12
Ответ дляЗа ким я буду?
кто такое сказал?
За ким я буду?• 20 мая в 17:55
Ответ дляСтриптизерка
кто такое сказал?
Люди ,життєвий досвід і священник.
Зроблено у 80-х• 20 мая в 18:03
Ответ дляЗа ким я буду?
Який бред я тільки що прочитала. Можна взнати причину?
Зроблено у 80-х• 20 мая в 18:03
Ответ дляЗа ким я буду?
Люди ,життєвий досвід і священник.
Про священика прибрехали.
Зроблено у 80-х• 20 мая в 18:07
Автор, в кожному регіоні по різному. Поговоріть з подругою, що б не вийшло, що вона щось чекає, а Ви й знати не знатиме. Я перший раз хрестила на 2 курсі, запросила одногрупниця. Мені мама сказала, що основне - це крижмо. А кума після хрестин сказала, що в них хресна мама вдягає дитину повністю в одяг який принесла.
За ким я буду?• 20 мая в 18:25
Ответ дляЗроблено у 80-х
Про священика прибрехали.
Абсолютно ні. Всі знають ,що хрест не можна дарувати.
За ким я буду?• 20 мая в 18:26
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ніякий не бред. Кажуть,що не можна дарувати хрест дитині, бо ти хресний ніби їй життєвий хрест обирає,наділяє, поганий знак в цьому є.
Стриптизерка• 20 мая в 18:49
Ответ дляЗа ким я буду?
Люди ,життєвий досвід і священник.
а как именно жизненный опыт вам сказал, что нельзя крестным покупать крестик? А люди и священники говорят, что не принципиально кто будет покупать
Стриптизерка• 20 мая в 18:51
Ответ дляЗа ким я буду?
а это не подарок, это крестные родители покупают крестнику крестик с которым будут крестить. Перед Богом именно крестные родители являются родителями, то почему они не могут купить своему крестному ребенку крестик, с которым потом и будут идти к Богу на крестины?
За ким я буду?• 20 мая в 19:04
Ответ дляСтриптизерка
бо вони ніби то покладають йому нести пожиттєвий хрест ,важку ношу. Тому краще уникати такого подарунка. Я колись ,будучи молодою, на хрестини також хотіла купити срібний хрестик,але продавці в ювелірному магазині мені там і сказали,що таке не дарують.Тому купила образок з цепочкою.Також релігійний подарунок і бех хреста. І ще додам ,що мама дитни теж в курсі і сама купила хрестик. А ми- куми принесли крижму кожен з нас і все інше.