Не заздріть тьоті• 20 мая в 17:12
Любите переїжджати?
Чи для вас це такий самий стрес, як і для мене? Впадаю в журбу і тугу, як треба пакувати речі, шукати квартиру, їздити на перегляди, намагатися вхопити, вловити якийсь адекватний варіант у короткий строк…Чоловік питає: чого тебе це так парить? А хіба може не парити?
Этожзвяздаяегообожаю• 20 мая в 17:17
Кошмар! Дуже не люблю переїзди.
Але останні три роки вимушені жити на оренді. За цей час чотири рази переїздили.
З кожним разом все більше речей.
Веселуха Муха• 20 мая в 17:18
Вы меня натолкнули на мысль, что я люблю переезжать. Пять лет живём на одном месте, так долго обычно не задерживалась на одном месте. Уже хочется перемен
Фрекен бок• 20 мая в 19:03
Любила, когда с мужем переезжали. Сейчас осталась одна и если скажут убираться из квартиры - с ума сойду