sonnanyo• 20 мая в 17:53
Шахраї дзвонять нібито з Пенсійного фонду та списують гроші з картки Ощадбанк
Цільова аудиторія зловмисників – пенсіонери.
Так, пенсіонерам дзвонять нібито від Пенсійного фонду України. Шахраї називають всі дані жертви: ПІБ, адреса, місце роботи. Кажуть, що здійснено перерахунок пенсії за 2016-2018 рр. (насправді за ці роки перерахунок не проводився) і пропонують пройти перереєстрацію телефоном.
Далі шахраї називають перші цифри ощадівської картки, які у всіх однакові, і просять жертву назвати інші цифри. Після цього продиктувати код, який приходить одразу на телефон. У результаті з рахунку списуються усі кошти.
Попередьте близьких та знайомих.
Більше шахрайських схем на
Попередьте близьких та знайомих.
Більше шахрайських схем на