Лялькодзьоб• 20 мая в 20:10
Дівчаточка, кому робили ларароскопію жовчного
Напишіть будь ласка, як прошло і реабілітація як пройшла. Дякую
Лялькодзьоб
• 20 мая в 20:14
Ответ дляБавовнятко
Как ничего и не было , диету не соблюдала
А сама операція?
Меряю от 0• 20 мая в 20:21
Перенесла легко. Перший місяць трохи боліло місце операції. Думала, що я буду на дієті, але виявилося, що я жеру як свиня
Лялькодзьоб
• 20 мая в 20:24
Ответ дляМеряю от 0
Дякую вам, переживаю
Счастье_же_вот_оно• 20 мая в 20:32
Лапароскопией не травматично, через день уже отпускают домой (как катеторы снимут), еще через пару дней снимут швы. Желательно, придерживаться диеты (это никому не вредит).
Лялькодзьоб
• 20 мая в 20:36
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Спасибо, завтра едем на госпитализацию
Счастье_же_вот_оно• 20 мая в 20:38
Ответ дляЛялькодзьоб
Спасибо, завтра едем на госпитализацию
Если инкримент не большой, то разрезы будут малюсенькие, за несколько месяцев они затянутся так, что и не сможете найти где был разрез (в пупке) и прокол (справа под грудью).
Лялькодзьоб
• 20 мая в 20:42
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Спасибо большое за ответ, много читала в интернете, но реальные отзывы важнее
Сметчица• 20 мая в 20:50
О, я також тему тут створювала перед операцією)
І одна з порадниць навіть телефоном мені все розказала та підтримала)) тож я вам також упевнено кажу: все буде добре!
Мене оперували до години десь. Хоча після самої операції ще жовчю була рвота. Але то не так страшно, як ті страшні болі від каменів. У відділенні пролежала 4 дні. 2 тижні ще тягнув бік. Дієту тримала до місяця, потім усе потроху. Лікар сказав, що тепер я здорова людина й можу їсти навіть смажену картоплю іноді)
Ленивица-красавица• 20 мая в 20:52
Ответ дляЛялькодзьоб
Після операції мені особисто було важко. Ходити, вставати. Перші дні досить важкі. І не тільки мені так було. Потім довго болів шов під груддю.Зараз розлад травлення постійно. Але, це все одно меньше травматичний спосіб видалення
Лялькодзьоб
• 20 мая в 21:03
Ответ дляСметчица
Дякую
Все возможно• 20 мая в 21:37
Я також зробила 3 роки тому. Перенесла важко наркоз. Після операції все боліло. Не сказала би я,що це така собі фігня. Тримала дієту строгу місяці 3-4. Похудала класно . Потім потроху почала їсти все. Вага повернулася ,але не критично. Зараз все добре.Проблем ніяких.
Бажаю швидкого одужання .
Лялькодзьоб
• 20 мая в 22:15
Ответ дляВсе возможно
Бажаю швидкого одужання .
Дякую за відповідь, так, кожен індивідуально переносить втручання. Головне, що є результат і не жалкуєте
Меряю от 0• 20 мая в 22:35
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
А кули вам за катетери ставили? В мене не було ніяких катетерів і цікаво просто.
Кашка-маняшка• 23 мая в 11:42
1.5 місяці назад видалила. На наступний день відправили додому, дренаж не ставтли. Шви зняли через 8 днів. Дієти ще притримуюсь