Я_и_моя_собака• 20 мая в 20:48

Не можемо оплатити землю ФОПу, бо сума перевищує ліміт

Купуємо землю через посередницьку компанію.
Оплату треба зробити саме з укр рахунку тієї людини, на яку оформлюємо. Сума близько 170т грн. Оплату треба внести на ФОП, який надає драфт з сумами і данними.

І 2 банки відмволяються провести платіж, тому що ліміт на перекази фіз особам - 150т. Мовляв дайте документ що ви цей чи попередній місяць заробили цю суму - тоді проведемо платіж.
Документу такого нема, кошти подаровані близькою людиною саме для купівлі землі.
Це реально ніяк не можна вирішити? Мені щось звучить як маячня.
Смешнюча• 20 мая в 21:06
Ответ дляЯ_и_моя_собака
От і я так думала. Банк сказав що неправильно думала.
Надіслав ось таке у відповідь вже втретє:

З 1 жовтня 2024 року Національний банк України встановив ліміт на перекази з картки на картку фізичних осіб у розмірі 150 000 грн на місяць. Цей ліміт встановлювався тільки на вихідні p2p перекази і був єдиним на всі ваші картки у нашому банку.
10 грудня 2024 року було підписано меморандум, згідно якого ліміт, який був тільки на п2п операції, з 01.02.2025 року буде розповсюджуватись також на перекази за IBAN (фіз.особам), з валютних карток (фіз.особам) та міжнародні перекази (фіз.особам)
Сума ліміту може бути збільшена на основі документів, які б підтверджували дохід.
Це перекази фізособам. Якщо ви платите на рахунок фоп, то це не переказ фізособі. Це зовсім інший тип рахунка.
автор Я_и_моя_собака • 20 мая в 21:06
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Блин это у меня оговорка, банк Аккорд. Неделю назад машину оплачивала
дякую, завтра наберемо їх
Prervana• 20 мая в 21:06
Ответ дляЯ_и_моя_собака

ФОП это не физособа. Они что, тупые?
З бісиками• 20 мая в 21:07
Ответ дляPrervana
ФОП это не физособа. Они что, тупые?
Ковідні студенти спеціалісти повиходили на роботи в офіси
неДодекаэдр• 20 мая в 21:07
Ответ дляPrervana
У вас платеж на ФОП. Вы его вообще можете через приват24 провести, оно и мявкнуть не должно. С переводом на физлицо еще могли бы быть вопросы, а к ФОПу...
Да в конце концов, разделите на суммы по 49999 и выпулите их с разницей в 3-4 часа с назначением платежа ’часткова оплата згідно рахунку номер ХХХ’
какая разница, что там фоп, оплата ж не по деятельности фопа, автор попадает на 150-ти тыс лимит на мониторинг
Смешнюча• 20 мая в 21:08
Ответ дляPrervana
ФОП это не физособа. Они что, тупые?
Значить фоп дав просто свій рахунок фізособи, звичайний картковий.
Жена аллигатора• 20 мая в 21:08
Ответ дляPrervana
ФОП это не физособа. Они что, тупые?
Думаю, что автор что-то напутала: посредник ФОП, а вот продавец физик. Поэтому банк и не пропускает
Prervana• 20 мая в 21:09
Ответ длянеДодекаэдр
Что значит не по деятельности. Автор переводит деньги ФОПу на счет согласно квитанции, договора, счета-фактуры, еще какого черта лысого.
Их вообще не должно ипать, что ей тот ФОП продает или какую услугу оказывает
Prervana• 20 мая в 21:09
Ответ дляСмешнюча
Вот это похоже на правду
неДодекаэдр• 20 мая в 21:10
пажжите, автор, за что вы платите фопу? и кто он в этой сделке?
Залізна пані• 20 мая в 21:13
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Автор я вам уже написала про банк Аркада. Мне туда посоветовал пойти операционист из Пумба. Все прошло отлично. В ПриватБанке тоже отказывали
Ви знущаєтеся? Ну чесно. Такого банку вже давно немає
автор Я_и_моя_собака • 20 мая в 21:14
Ответ дляЖена аллигатора
Покупець член нашої родини. Фіз особа. Має ФОП, який останні кілька місяців не працює, подає пусті звіти.
Купуємо в посередника - він себе заявляє як ФОП і дає реквізити ФОП для оплати. Ось в цій оплаті банки і відмовляють. Зараз спробуємо перервати діалог, щоб потрапити на нового оператора, послухаємо що скажуть. Бо я вже дурою почуваюся.
Всех в сад• 20 мая в 21:14
Ответ дляЯ_и_моя_собака
це коли таке вирішили?
Автор, постанова не діє але діє меморандум. На жаль https://news.dtkt.ua/finance/bank-system/97731-shh...
автор Я_и_моя_собака • 20 мая в 21:15
Ответ длянеДодекаэдр
посередник, який в когось там купує землю і нам продає. ну я так розумію.
Бамбарбия! Кергуду.• 20 мая в 21:15
Ответ дляЗалізна пані
Помилилась назвою, нижче вже написала
Всех в сад• 20 мая в 21:16
Ответ дляЯ_и_моя_собака
У покупця нульовий дохід тому і відмовили. Але то теж не вірно. Може зараз не працює, а накопичував в інші роки. Я б довідку взяла за минулий рік
неДодекаэдр• 20 мая в 21:16
Ответ дляЯ_и_моя_собака
врядли, это было б сильно затратно
у вас там какая-то мутная схема, вас єто не смущает?
просто чтоб как- то адекватно разговаривать с банком (любым), надо ж самому понимать что вы пытаетесь сделать?
автор Я_и_моя_собака • 20 мая в 21:18
Ответ длянеДодекаэдр
врядли, это было б сильно затратно
Не знаю, вперше землю купую. А чим сама мутна? Все не так має відбуватися?
автор Я_и_моя_собака • 20 мая в 21:19
Діалог з новим оператором ПБ:

- я маю оплатити земельну ділянку на рахунок ФОП. Сума 170т. Кошти в мене в готівці. Яким чином я можу це зробити?

- З 1 лютого встановлено ліміт у 150 000 грн. Він поширюється на перекази фізичних осіб ’з картки на картку’, перекази за IBAN (фізичним особам), перекази з валютних карток (фізичним особам), а також міжнародні перекази (фізичним особам).
Сума ліміту може бути більшою або меншою залежно від доходу та наданих документів, що підтверджують цей дохід.

якщо Ви будете робити переказ іншому клієнту Приватбанку - тоді максимальний ліміт для зарахування на картки - - 150 тис. грн в еквіваленті на добу;
- 500 тис. грн в еквіваленті на 90 днів (від поточної дати).
неДодекаэдр• 20 мая в 21:19
Ответ дляЯ_и_моя_собака
ну вы ж пытаетесь купить ее не у собственника, я правильно поняла? так какая-то комиссия?
автор Я_и_моя_собака • 20 мая в 21:21
Ответ длянеДодекаэдр
Да, це компанія Земінвест, яка скуповує землю і перепродає із своєю комісією. Вони наче добре відомі серед інвесторів, але я не можу зрозуміти чому така проблема при оплаті.
Жена аллигатора• 20 мая в 21:23
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Да потому что Вам дали реквизиты не ФОПа, а физика
Сливочная пенка• 20 мая в 21:23
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Діалог з новим оператором ПБ:

Ви спілкуєтесь із ботом. На карту фізичної особи таку суму за раз не перекинути. А ви сплачуєте на рахунок ФОПу.
І, доречі, хто власник тої землі за доками?
Може доля вас відводе від тої махінації?
неДодекаэдр• 20 мая в 21:24
Ответ дляЯ_и_моя_собака
потому что финмониторинг и вы должны показать откуда у вас деньги
Всех в сад• 20 мая в 21:25
Что-то не так. А у нотариуса при покупке нельзя привести с одного счета на другой?
Жена аллигатора• 20 мая в 21:27
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Какие цифры в расчетном счете после 26?
Счет выглядит так UA**3052990000026*****
Вот после 26 что написано?
Prervana• 20 мая в 21:27
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Діалог з новим оператором ПБ:

Яким чином ця інформація стосується рахунку ФОП, фізичної особи-підприємства, на рахунок якої я буду сплачувати суму згідно виставленого мені рахунку-фактури?

И ждите что ответят
неДодекаэдр• 20 мая в 21:27
Ответ дляСливочная пенка
да какая разница что это фоп. это только для налогов может имеет значение. суть операции - покупка недвижимости. а у фопа, физика, юрика, нерезидента - это уже не имеет значение, если лимит привышен

может пусть дадут вам 2 фопа для оплаты, у наверняка этих фопой - попой жуй. может это поможет
Всех в сад• 20 мая в 21:27
Человек собирал на квартиру в валюте лет 5, как теперь он должен оплатить покупку недвижимости или машины?
АБВГДэшница• 20 мая в 21:29
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Діалог з новим оператором ПБ:

Ну так озвучьте что вы фоп. Это условия при оплате наличкой физ лицом.
А вам нужно за 2-3 дня положить на рс своего фона эти деньги и потом перевести с расчетного счета на расчетный