Звоночек• 20 мая 2025

Похвастушки - очікую смачний урожай (кущі на штамбі)

Кущам рочок, того року багато ягідок пропали через травневі заморозки, а цього року я вже була мудріша і на морози накривала... Показую, бо тішусь, шо рясно родять (може і дурничка)...
Пекельнi Борошна• 20 мая 2025
Ответ дляЗвоночек
Не відаю я, купила вже привите

На скільки знаю то дику яблуню використовують, але можу помилятись...мораль шо вище не росте оцей стовбур...якого розміру купите таке і буде
Дякую. Прочитала, що самі привили.
ТайТаке• 20 мая 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Ці ягоди під кожним тином ростуть і родять, знайшли чим хизуватися
Тю
Дайте згадаю• 20 мая 2025
Покажете через 5 років.
Всі ці кущі треба оновлювати, вирізаючи старі гілки, кожні 2-3 роки. Нові ростуть від кореня. Від прививки нічого нового не виросте. Тому ці ’дерева’ малорічна забавка, не більше.
автор Звоночек • 20 мая 2025
Ответ дляДайте згадаю
Покажете через 5 років.
Ок, самій цікаво... Я собі граюсь
Я не тону• 20 мая 2025
Ответ дляЗвоночек
Взяли кущ і привили на стовбур 😂 вийшло деревце..така от сміхота
виростили пагін,і вже на ньому формували.. До речі,через 4 роки потрібно ростити новий.
Я не тону• 20 мая 2025
Ответ для100%
Там ніби два різних види, одне аґрус, інше мабуть йошта чи смородина
агрус і червона чи чорна смородина.
автор Звоночек • 20 мая 2025
Ответ дляЯ не тону
агрус і червона чи чорна смородина.
Все разом... Тому 3 фото... Агруз, червона і чорна смородина
Я не тону• 20 мая 2025
Ответ дляЗвоночек
агрус Орфей легко пережив заморозки.(чхати на них хотів, як і ірга та жимолость літня.)
автор Звоночек • 20 мая 2025
Ответ дляЯ не тону
Вони норм переживають заморозки, але коли висять ягідки і мінус на дворі - то смерть ягідкам
Я не тону• 20 мая 2025
Ответ дляЗвоночек
ягідки не осипались. є сорти агрусу, які геть втрата урожая, є ті,що 50%. мороз був 5, не вкривалось.
Педиатор_я• 22 мая 2025
Ответ дляЯ не тону
Якщо не раніше, ніж 4.
Якщо скляниця сильно лютує, то вже на 3-рік може бути капут.

Автор, взагалі штамбові смородина, порічки та агрус - повне баловство з точки зору урожаю. Хіба що для декору. Врожайність - ’ні про що’ в порівнянні зі звичайним кущем, навіть на 2-3 пагони.