Штора с кисточкой• 22 мая в 11:04

Які овочі краще не садити поруч?

і чому?
Садоводница• 22 мая в 11:10
Багато років саджу перці. І от який сорт не візьму, завжди виростають зеленого кольору. Дозрівають, навіть перезрівають, але все одно зелені. А тут мені підказали, що, виявляється, перець не можна садити поруч з томатами,. В цьому році окремо посадила, ще не знаю, чи подіє
Дуболом• 22 мая в 11:23
Ответ дляСадоводница
В мене росли поруч. Гарно достигли 5 різних сортів
Дуболом• 22 мая в 11:25
Томати і картоплю не можна поруч через фітофтору.
Кабачки, огірки, кавуни, дині, гарбузи - якнайділі один від одного - перехресне запилення і одні хвороби.
Перець солодкий і гострий - в різних кінцях ділянки.
Почитайте за перноспороз, які овочі ним хворіють, садіть окремо.
Садоводница• 22 мая в 11:38
Ответ дляДуболом
Ви вбили мою останню надію виростити кольоровий перець
Не знаю вже, з яким бубном навколо нього танцювати
Запароленое одеяло• 22 мая в 12:00
Ответ дляСадоводница
Перець садіть у лунки, не підсипайте.
Полив теплою водою до кореня, він ненавидить холодну воду.
Прищипніть центральну квітку або першу перчину, вона на першій розвилці, тоді на гілках набато більше перцю зав´яжеться.
Коли перчини зав´язалися і наливаються, зривайте верхній цвіт, бо нормальні перчини будуть довго зріти, а з тих верхніх толку не буде.
Садоводница• 22 мая в 12:04
Ответ дляЗапароленое одеяло
Перець садіть у лунки, не підсипайте.
Та я наче все так і робила. Перець виростає сочний, смачний, різної форми. Але весь темно-зеленого кольору, скільки його не тримай.
Дуболом• 22 мая в 12:58
Ответ дляСадоводница
А сорти які?
Регіон?
Розсада своя чи куплена?
Садоводница• 22 мая в 16:28
Ответ дляДуболом
А сорти які?
Регіон?
Розсада своя чи куплена?
Чернігівська обл. Розсада і своя, і куплена була. Сорти не пригадаю, оскільки купляла в епіцентрі все підряд насіння, яке сподобалося.
Дуболом• 22 мая в 19:08
Ответ дляСадоводница
Я реально вам пишу. Ось мої.
Може у вас були не ранні сорти і вони у вашому регіоні не достигали.
Розсада була моя. Королівську квітку видаляла, пасинки до ’роздвоєння стовбура’ обривала.

+поливала кальцієвою селітрою через 14 днів після висадки в грунт