Инста_Богиня• 20 мая в 22:00

Чи можна через кордон везти домашнє вино?

Хто знає точно? Бо точної інформації не можу знайти
Мудрецыха мира• 20 мая в 22:00
Можно, в себе)
ПлакалаВАвто• 20 мая в 22:00
Смотря чем везете
А я нівроку• 20 мая в 22:03
Это какой-то дефицит за кордоном ?
автор Инста_Богиня • 20 мая в 22:03
Ответ дляПлакалаВАвто
Смотря чем везете
Машиною
автор Инста_Богиня • 20 мая в 22:03
Ответ дляА я нівроку
Это какой-то дефицит за кордоном ?
Я питала це питання?
Дівка в намисті• 20 мая в 22:03
На кордоні з Польщею поляки оштрафували пані на 450 злотих за пляшку самогону

Точно хочете ризикнути?
мегамоСГ• 20 мая в 22:05
Один литр алкоголя без пошлин. Любого. Собака будет работать по машине, даже не балуйтесь.
Пані з калабані• 20 мая в 22:06
Ответ дляДівка в намисті

Точно хочете ризикнути?
Як скаже зараз автор, я питала це питання
А я нівроку• 20 мая в 22:08
Ответ дляИнста_Богиня
Я питала це питання?
Вы на форуме. Ущипните себя трижды если забыли контекст
Лиса Патрикевна• 20 мая в 22:08
Я везла, але їхала через Молдову
Ніяких проблем
Я_не_аноним_100%• 20 мая в 22:08
Ответ дляИнста_Богиня
Я питала це питання?
Звідки таможня знає що то вино,а не якийсь синтетичний наркотик,або заборонена до вивозу сировина?
Потрібне стандартне заводське пакування.З етикетками.
Бабка-байкерша• 20 мая в 22:09
ЗАЧЕМ?????????
автор Инста_Богиня • 20 мая в 22:12
Ответ длямегамоСГ
Та я знаю, їду не перший раз. Просто попросили привезти домашнє вино, а я не може знайти чи можна його везти. Буде двоє дорослих - горілка 0,7 л в податок, так як їдемо в гості + 3 літра пива. І просять дві бутилки ( тобто 3 літри) домашнього вина
Зайканалужайке• 20 мая в 22:13
Неможна, але як ніхто не дізнається ... Я б таким не займалася. В Європі вино нормальне 3-5 євро коштує
svetolino• 20 мая в 22:16
2 л
автор Инста_Богиня • 20 мая в 22:17
Ответ дляsvetolino
2 л
Домашнє, так? На людину?
Телефон Рубика• 20 мая в 22:26
Та всеодно яке вино, я везла вже відкрите вино - ніхто і думки не мав перевіряти ні скільки там літрів, чи домашнє чи куплене (так і сказали, ’я ж не буду перевіряти скільки там літрів, як пише на бутилці 5л знач 5л).. Лиш сказали шо 2 л на людину
автор Инста_Богиня • 20 мая в 22:29
Ответ дляТелефон Рубика
Дякую. Спробую.
Я_не_аноним_100%• 20 мая в 22:38
Ответ дляИнста_Богиня
Домашнє, так? На людину?
Чи можна провозити домашнє вино, самогон ?
В теорії напої, які не є виробами заводського виготовлення, не можуть бути ідентифіковані в умовах прикордонного переходу. Це означає, що прикордонники не можуть розпізнати їх як алкогольні напої та застосовувати до них вищезазначені заходи. У кращому випадку домашнє вино, самогон та подібні напої будуть вилучені та утилізовані. Однак можлива їх експертиза, вартість якої доведеться сплатити особі, яка ввозить напої. Також можливі інші санкції. Тому радимо не ризикувати !
Ищу Аленя• 20 мая в 22:44
Ответ дляИнста_Богиня
Дякую. Спробую.
Спробуйте. А ще візьміть кусок сала та мʼяса, щоб вже точно.
Навіщо цей ризик, не розумію?