Mrs.Sexuality• 20 мая 2025
Страшно чи няшно? Камін
Мені звичайно не принципово, але можете троха пофукати для розрядки/чи похвалити для різноманіття ... То з серії похвастушок, а там як вам зайде
Перемелица• 20 мая 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Мені фалоси тут не вбачаються, і я не допоможу Вам у цій справі 😂 а шо плитка??? То Вам око ріже хіба те що я ще лиштву не пофарбувала і тому її не прибили
Це не мені потрібна допомога, не я їх роблю.
в дворі аналогічно. Це ваше підсвідоме ´мистецтво´.
Чучало яблуні• 20 мая 2025
Ответ дляТайТаке
Ой , надо что бы автор темы те свои скинула. Интересные получились.
Може у вас є посилання на теми? Дуже цікаво глянути.
Ms. Анонимная• 21 мая 2025
Ну не можна так вішати тв, він як мінімум, буде перегріватися, хоч би поличку додали, щоб хоч трохи відвести жар та дим
Mrs.Sexuality
• 21 мая 2025
Ответ дляПесиКот
Там не гаряче, все вже перевірено і працює рік як
Mrs.Sexuality
• 21 мая 2025
Ответ дляЧучало яблуні
Зараз найду що найду і скину
Mrs.Sexuality
• 21 мая 2025
Ответ дляТайТаке
Mrs.Sexuality
• 21 мая 2025
Ответ дляТайТаке
Mrs.Sexuality
• 21 мая 2025
Ответ дляТайТаке
І таке
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3546732
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3429474
Бачу я тут добряче спамлю бідних порадниць 😂 а шо дєлать? Таке життя
Я тертий жук• 13 июня 2025
Ответ дляГостра на язик
Ну цей тілівізер все портить, він там не в кассу.
І дуже темна ця стійка чи стіна, чи груба чи як його назвати. Треба було якось розбавити кольори.
Не все любят светлое