КапитанльнаЯ• 21 мая в 02:04

Мужчина здається захорошим для мене

Познайомилася з мужчиною і комплексую якось. Тобто я наче не дотягую до його рівня. Він і симпатичний, і заробляє, і розумний і ставлення хороше. Але на цьому фоні я не розумію, чого він звернув на мене увагу і нащо йому я. Якщо наваіть розглядати, що це знайомство не задля тривалих і серйозних відносин, а навіть просто секс, то мені дивно чому Я, він би міг знайти, молодшу, красивішу, простішу, доступнішу та будь яку, бо він справді видний мужчина.
Постійно думаю в чому підвох і що не може такого бути зі мною.
Хоча, якщо чесно я не є закомплексована і з нормальною самооцінкою. Я симпатична, забезпечена, багатьом подобаюсь. Але в цій ситуації я якось розгубиласЯ.
Що це таке зі мною? Інтуїція підказує щось погане? Чи я дурна? Чи це в мужчини якісь психологічні ігри і це так на мене діє.
І що мені взагалі з цим робити? Порадьте як себе настроїти...
Кидстаффовна• 21 мая в 02:42
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ну я просто реально оцінюю себе, свою конкурентоздатність 😁
Я би на його місці зі мною не зустрічалася🤣
Ви з собою живете! Можете довіряти своєму вибору)
Маруська Му• 21 мая в 02:43
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ні цього нема, не бачу що прям закоханий. Але ніби як таки зацікавлений
Тогда просто кайфуйте ))
Запароленое одеяло• 21 мая в 02:43
Скорей всего, это интуиция о чем то предостерегает.
Кидстаффовна• 21 мая в 02:44
Ответ дляКапитанльнаЯ
Тоді переходимо на інший рівень) коли стоїть, носки його взуття повернуті на вас? Корпус? Зінниці розширені, коли дивиться на вас? Затримує погляд на вас? Дивиться в очі довше 8 секунд? Торкається своїх щок або шиї?
автор КапитанльнаЯ • 21 мая в 02:45
Ответ дляКидстаффовна
А є відчуття розслаблення, наче ти просто ти, і можеш бути собою і це так приємно, тому що ти насолоджуєшся тим, яка ти ж і бачиш, як світяться очі чоловіка тому, що ти така?
Нема такого точно! Я навпаки відчуваю себе не собою, що я переграю десь, а десь стараюся здаватись якоюсь коащою, іншою.
Ну і по мужчині я не бачу щоб він прям захоплювався мною. Може тому мене так це все насторожує
автор КапитанльнаЯ • 21 мая в 02:45
Ответ дляМаруська Му
Вот как будете мужиком на его месте - тогда и будете решать с кем встречаться !)
А сейчас будьте добры уважать его выбор !!))
дякую, насмішили!
Кидстаффовна• 21 мая в 02:46
Ответ дляКапитанльнаЯ
Тоді не переводьте відносити на інший тілесний рівень, доки не зрозумієте для себе, що у вас з ним.
Маруська Му• 21 мая в 02:46
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ай все , надоело гадать
Просите подарок ))
Кидстаффовна• 21 мая в 02:47
Ответ дляКапитанльнаЯ
Розслабтеся у відносинах з ним, тому що якщо він закохується, то закохається не у вас справжню, а у вашу вигадану версію
автор КапитанльнаЯ • 21 мая в 02:47
Ответ дляКидстаффовна
Тут он вже писали що якщо досі сексу нема то вже ненормально....(((
Маруська Му• 21 мая в 02:48
Ответ дляКапитанльнаЯ
Нормально
У него точно никого нет , кроме Вас ?
Вечером он контактен по переписке ?
Кидстаффовна• 21 мая в 02:48
Ответ дляКапитанльнаЯ
Це ж Советчиця. І потім, людина без аноніма, я таких оцінюю по їх відповідям і блокую
автор КапитанльнаЯ • 21 мая в 02:49
Ответ дляКидстаффовна
Ого я таких спостережень не вела. В очі дивиться довго - нагло і впевнено🤣 а решто я не знаю, чесно не помічала
автор КапитанльнаЯ • 21 мая в 02:51
Ответ дляМаруська Му
Нормально
У него точно никого нет , кроме Вас ?
Вечером он контактен по переписке ?
Я цього не можу стверджувати, може це і є той подвох, якого очікую, може й обманює...
Вечорами, на вихідних - контактний
Маруська Му• 21 мая в 02:52
Ответ дляКапитанльнаЯ
В общем продолжайте быть влюбленной и просите подарок )
Если и не срастется - то хоть компенсация будет , не так обидно )
Маруська Му• 21 мая в 02:52
Ответ дляКапитанльнаЯ
Вечорами, на вихідних - контактний
А кто он по знаку зодиака ?
автор КапитанльнаЯ • 21 мая в 02:53
Ответ дляМаруська Му
А кто он по знаку зодиака ?
Стрілець
Кидстаффовна• 21 мая в 02:53
Ответ дляКапитанльнаЯ
Тааак, нагло, це може бути пікап. Роздивіться розмір зінниць. Вони збільшуються, коли людина дивиться на того, кого вважає привабливим, та закохана. Я, взагалі, вважала, що у мого коханого чорні очі, настільки зінниці були розширені. Але це ви маєте зробити там, де багато світла, тому що при недостатньому освітленні зінниці також розширюються
Маруська Му• 21 мая в 02:54
Ответ дляКапитанльнаЯ
Стрілець
Ну у этих зодиакальный комплекс полноценности . Может для влюбленных Стрельцов это нормальное поведение
А Вы ?
Маруська Му• 21 мая в 02:54
Вот блин , снова шахеды летят (((
автор КапитанльнаЯ • 21 мая в 02:55
Ответ дляКидстаффовна
Може бути пікап, я про це думала.
Маруська Му• 21 мая в 02:55
Ответ дляКидстаффовна
Вам тоже показалось момент пикапа ?
автор КапитанльнаЯ • 21 мая в 02:55
Ответ дляМаруська Му
А Вы ?
Козеріг
Кидстаффовна• 21 мая в 02:55
Ответ дляМаруська Му
Вам тоже показалось момент пикапа ?
Нет. Я автора предупреждаю
Маруська Му• 21 мая в 02:56
Ответ дляКапитанльнаЯ
Козеріг
Так вот кто вас козерогов может уделать 😂
автор КапитанльнаЯ • 21 мая в 02:57
Ответ дляМаруська Му
Вам тоже показалось момент пикапа ?
Ну так, бо прям занадто все солодко. Але я не знаю чи то я просто дич якась підозріла, недовірлива, чи справді це шось не те
оксюморон• 21 мая в 02:58
Ответ дляКапитанльнаЯ
Але ви на своєму місці )
Поки придивляйтеся і не втрачайте розсуд
Маруська Му• 21 мая в 03:04
Ответ дляКапитанльнаЯ
Автор , Вы же понимаете , что теперь нам всем интересно , чем это все окончится )
автор КапитанльнаЯ • 21 мая в 03:05
Ответ дляМаруська Му
Обіцяю тримати в курсі 😁
Кидстаффовна• 21 мая в 03:05
Ответ дляКапитанльнаЯ
Може бути пікап, я про це думала.
Є багато інших ознак того, що ти людині подобаєшся: аін буде дивитися на губи, при розмові буде нахилятися до тебе, несвідомо, але так, наче не розчув, що ти говориш. Ступні ніг, корпус будуть розвернуті ч твою сторону, нога, якщо одна на одну, то носок верхньої буде вказувати на тебе. Якщо на столі або на лавці будуть між вами предмети, буде їх переставляти, щоб не було прегради. Головне, він буде хотіти вас торкатися, але це буде ненав’язливо, а, навіть, з острахом, наче ви - дорогоцінна ваза. Це легкі доторки до руки в районі плеча. Нижче, і, навіть, долоню для нього буде трохи важкувато одразу торкнутися, тому що це більш інтимно. Буде ставати так, щоб тілом захистити вас від навколишнього світу, наприклад за спинкою вашого стільця, щоб бути між людьми та вами. Буде шанобливо торкатися ваших речей. Буде слухати ваші розповіді дуже уважно, буде запам’ятовувати ВСІ дрібниці з них, тому що для нього, якщо він закоханий, дрібниць у вас немає. Буде пропонувати допомогу, якщо ви скажете, що щось негаразд.