Одні думки• 21 мая 2025
В якому магазині купити джинсі великих розмірів (Київ, Оболонь-Петрівка)?
Потрібно з приміркою купити джинсі великого розміру. Відповідно шукаю звичайний, оф-лайн магазин.
Територіально - Оболонь, Героїв, Мінська, Петрівка...
В ідеалі - до 1000 грн
Дякую за допомогу!
В ідеалі - до 1000 грн
Дякую за допомогу!
Одні думки
• 21 мая 2025
була в Сінсеї, там жіночі штанці переважно стандартно-середніх розмірів
на мою ’мадам Сіжу’ 54-56 не знайшла нічого(
Сусідка зверху• 21 мая 2025
На рынке Героев Днепра есть точка с большими размерами. По магазинам загляните в Караване в Дефакто и Вайкики. А онлайн мне нравится Шафа.
Карамбулкул• 21 мая 2025
Ответ дляОдні думки
Я в сінсеї купила з чоловічого відділу 3хл, вони більші.
Одні думки
• 21 мая 2025
Ответ дляКарамбулкул
треба там подивитися, дякую
Одні думки
• 21 мая 2025
Ответ дляСусідка зверху
а де орієнтовно та точка?
я пройшлась по парі павільйонів - джинси від 1800.. я трохи офігіла(
Сусідка зверху• 21 мая 2025
Ответ дляОдні думки
а де орієнтовно та точка?
Ну да, цены такие. На сайте Синсей есть пару вариантов по отзывам отличных джинсов по цене до 700 грн, сама задумалась, но не люблю без примерки брать и связываться с возвратами.
Сусідка зверху• 21 мая 2025
Ответ дляОдні думки
треба там подивитися, дякую
Только ехать надо в крупный магазин, в Дриме нечего глянуть, вчера была.
Одні думки
• 21 мая 2025
Ответ дляСусідка зверху
так, важкувато без примірки купити. ТОму хочу заскочити в кілька магазинів.
Але їхатиму з передмістя - тому вирішила запитати попередньо
Одні думки
• 21 мая 2025
Ответ дляСусідка зверху
а де у нас більший магазин?
на Шулявку можу ще заскочити
Квітка Миру• 21 мая 2025
Ответ дляОдні думки
а де орієнтовно та точка?
Я уже лет пять покупаю весной и осенью только у этой женщины. Цены разные. У меня в среднем 1300-1500 за пару. Ношу их несколько сезонов. Муж так же.
И да, мне только с примеркой (54).
Сусідка зверху• 21 мая 2025
Ответ дляОдні думки
Гляньте на Шафе, есть и новые, и в идеале, со всеми замерами, возможность примерки (безпечна оплата). Сама там ищу.
жар-птица Нюра• 21 мая 2025
Є магазин Джинсовик, не знаю правда чи на 56р є, але там міряють і немаленькі жіночки.
Багато асортименту на Академмістечку.
Сусідка зверху• 21 мая 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Багато асортименту на Академмістечку.
Брали когда-то там мужу (ему нужен очень большой размер), не понравилось качество: не протирались, а разлазились по волокнам.
жар-птица Нюра• 21 мая 2025
Ответ дляСусідка зверху
Можливо ви дешеві купили, там є різні ціни, і Туреччина є теж. Є 500-600, є 900-1200.
Я собі купую там, ношу по декілька років.
Альдебаран• 21 мая 2025
Ответ дляОдні думки
В сінсеї онлайн можна замовити великі розміри, там є повернення, вони більшомірять.
В мене не тільки великий розмір, а ще й довгі ноги і, відповідно, великий кроковий. Тож купую в стоках переважно (C&A чи George), замовляю через баєрів (Mango), але найбільше купую на шафі - там можна попросити будь-які заміри. В мене купа джинсів та штанів так куплена, інакше би прийшлося ходити купувати ’а-ля’ турецькі фасону ’прощавай молдість’ за 2500+
Альдебаран• 21 мая 2025
А чоловікові недавно купила прямо дуже великий розмір на промі - все обміряли, все підказали, чудово підійшли. На великий і тим більше нестандартний розмір можна купувати онлайн, повірте (в мене джинсовий 40-й розмір і, як казала, дуже довгі ноги, тож я на цьому вже кількох собак з´їла)