Elena2806• 21 мая в 10:08

Косоокість... Київ...

Доброго дня! Підскажіть будь ласка офтальмологічний центр, клініку... можливо хтось звертався... потрібно лікування косоокості дитині, можливо навіть хірургічне втручання. В яку клініку краще звернутися та до якого лікаря? Звісно, що все індивідуально, але ж... Дякую!
So_so• 21 мая в 10:11
Обычно это Охматдит, Баринов
https://luxvision.if.ua/likari/barinov-yurij-vikto...
Он есть и в куче частных клиник
dovolga• 21 мая в 10:14
Шевколенко Марина Володимирівна, спеціаліст з дуже великим досвідом.
автор Elena2806 • 21 мая в 11:15
Ответ дляSo_so
Обычно это Охматдит, Баринов
Он есть и в куче частных клиник
Дякую!
автор Elena2806 • 21 мая в 11:17
Ответ дляdovolga
Підскажіть будь ласка, в якій клініці вона приймає ? Або можливо є її контакти. Багато гарних відгуків про неї є в інтернеті 🤗
dovolga• 21 мая в 11:22
Ответ дляElena2806
Можете звернутися в клініку ’Доктор Призма’, м. Київ, вул. Антоновича, 122 (м. Палац Україна). Можливо, вона і в інших клініках приймає. Раніше вона працювала в Центрі мікрохірургії ока.
feya_s• 26 мая в 17:06
Посоветую Хвостенко Оксану Никитичну.
Она в разных клиниках работает, и гос, и частных
В гос: Микрохирургия глаза
А в частных: можно в инете нагуглить.