Бесконечность-не предел• 21 мая в 19:09

Дівчата , дайте пораду як пофарбувати волосся

Мені 36, але волосся вже почало сивіти. Від природи волосся темне, але не зовсім чорне. Порадьте мені будь ласка, яке фарбування підійде . Я не хочу фарбувати в один колір, хочеться спробувати щось по типу аір тач чи може інший вид фарбування. В ідеалі хочу фарбувати 2 рази в рік. Фото в інтернеті багато, але я не можу вибрати у який колір мені фарбувати. Я коли приходжу в перукарню, то мене просять показати фото що я конкретно хочу, але я не можу сама підібрати відповідний колір / тон. Я за кордоном, наших дівчат тут не має, а місцеві перукарі мені пропонують меліровку у якийсь жахливий сіро-білий колір. У техніці шиття сивини тут не працюють. Я буду вдячна за пораду і фото . Дякую!
Лінива, не каюсь• 21 мая в 19:11
Місцеві можуть і не зробити, як ви покажете на картинці(
Патріотка з дивану• 21 мая в 19:12
Два раза в год😂
Цирк на дроті• 21 мая в 19:12
Вы пока думаете, покрасились бы хоть в свой цвет.
Я натуралка• 21 мая в 19:12
То на фото ваше волосся?
фрау Гітта• 21 мая в 19:13
Ответ дляПатріотка з дивану
Два раза в год😂
Пф,тоже ржу
фрау Гітта• 21 мая в 19:13
Судя по фото уже давно пора красить это безобразие )
Мой_ужин• 21 мая в 19:14
У вас много седины, возможно конечно так видно на фото, но я думаю два раза в год не перекроют
Золота орда• 21 мая в 19:15
2 рази на рік??? В мене схоже волосся більш попелясте тільки і така ж кількість сивини. Якщо я півроку не буду фарбуватися, то ніякий ейртач не витягне вигляд чорних коренів 6-7-8 см з сиаиною
ЦібаФу• 21 мая в 19:15
Искать наших девочек по сарафанному радио. Я уже давно за границей живу, это лучший вариант. Приходится искать постоянно, потому что быстро раскручиваются и повышают ценник выше местных.
Сама можете попробовать тонирование проф шампунями, если вам доступны сайты проф.красок.
автор Бесконечность-не предел • 21 мая в 19:17
Ответ дляЯ натуралка
То на фото ваше волосся?
Моє
Ворожу на каві• 21 мая в 19:17
2недели и корни уже лезут седые, невозможно краситься раз в пол года автор.
Свідок Перемоги• 21 мая в 19:18
Вы цены на аиртач знаете? И это - 2 раза в год, очень смешно.
Ацетилсалициловая кислота• 21 мая в 19:18
Вам не можна айртач, Ви дуже сива. Хай фарбують близько до свого кольору і раз на місяць підфарбовувати корені.
Упругая попка• 21 мая в 19:18
Ответ дляПатріотка з дивану
Два раза в год😂
что смешного?
я блонд, уже и седина есть и тоже крашусь два раза в год. Отрастает естественно за счет своих светлых волос
Весела пiсенька• 21 мая в 19:18
Ответ дляБесконечность-не предел
Моє
У вас пористый волос. После осветления будет пакля. И тонировать его нужно будет горааааздо чаще, чем раз в полгода
Оце фіфа• 21 мая в 19:18
Зробіть аіртач і будете ходити на покраску 1-2 рази в рік. Вдома будете по потребі і під настрій тонувати. Я навіть в малиновий тонувала.
Патріотка з дивану• 21 мая в 19:19
Ответ дляУпругая попка
что смешного?
Да, и автор же тоже блонд
автор Бесконечность-не предел • 21 мая в 19:19
Ответ дляЦирк на дроті
Я і фарбувала кожен місяць останні три роки, набридло, сивини стає більше, хочу іншу техніку. З лютого не фарбуюся, нарешті все більш менш змилося і тепер видно мій натуральний колір
Весела пiсенька• 21 мая в 19:19
Ответ дляУпругая попка
что смешного?
А автор блондинка? Писали ей, не вам
Патріотка з дивану• 21 мая в 19:20
Ответ дляБесконечность-не предел
А чем вы красили, что оно смылось полностью с волос за 2-3 месяца?
Упругая попка• 21 мая в 19:20
Ответ дляПатріотка з дивану
Да, и автор же тоже блонд
ну если она сделает аиртач, то может и нормально будет 2 раза в год?
Она же не хочет однотон
Ацетилсалициловая кислота• 21 мая в 19:21
Ответ дляУпругая попка
Она же не хочет однотон
Не буде нормально. Буде сиве волосся з відрослим айртачем.
Патріотка з дивану• 21 мая в 19:21
Ответ дляУпругая попка
Она же не хочет однотон
Нет, естественно не будет на такой тёмный исходник
автор Бесконечность-не предел • 21 мая в 19:22
Ответ дляСвідок Перемоги
Знаю, а що такого ? Мені запропонували $430. В нас така ціна плюс мінус у всіх перукарнях.
Свідок Перемоги• 21 мая в 19:22
Ответ дляБесконечность-не предел
Скажу неприятную вещь: с возрастом, времени на уход за собой будет уходить больше. Раз в месяц покрасить волосы, это не проблема. Подберите профкраску в тон или светлее и крастесь. То, как выглядит голова сейчас, крайне неопрятно.
Ответ дляВесела пiсенька
Тоді краще не освітлювати а фарбувати в один тон як мій природній колір?
Чудовий каламбур• 21 мая в 19:24
Я делаю аиртач всей головы два раза в год
Контуринг тоже 2-3 раза в год
И корень крашу сама дома раз в три недели
Весела пiсенька• 21 мая в 19:24
Ответ дляБесконечность-не предел
Да. Или что то близкое.
автор Бесконечность-не предел • 21 мая в 19:26
Ответ дляПатріотка з дивану
Ось цим
Оце фіфа• 21 мая в 19:27
Ответ дляБесконечность-не предел
У вас сивина більш-менш рівномірно розподілена, тож за допомогою аіртач добре вийде замаскувати і зможете спокійно півроку не ходити на покраску. В мене світліше волосся, тож аіртач добре маскує сивину, тому вже років 8 раз в рік ходжу на покраску.