Луковая• 21 мая в 19:26
Хто живе в місті Дубно?
Хто може допомогти купити ліки? Є тільки в 5 аптеках в цьому місті. Дуже потрібно. Буду вдячна небайдужим
Луковая
• 21 мая в 19:32
Ответ дляМальдивирую
Можливо є аптека з них, яка відправить напряму вам новою поштою?
Немає, нажаль. Я все перепробувпла
Пасти Ла• 21 мая в 20:08
Ответ дляЛуковая
Немає, нажаль. Я все перепробувпла
Ви спитайте, чи ліки в наявності, бо буває висить ніби є, а по факту нема
Луковая
• 21 мая в 20:26
Ответ дляПасти Ла
Дивлюсь на таблетки юа, пише в наявності
Пасти Ла• 21 мая в 20:27
Ответ дляЛуковая
Пише то таке, зателефонуйте в аптеку. Якщо є, створіть завдання на кабанчику кур´єр по місту дубно
Луковая
• 22 мая в 12:47
Ответ дляПасти Ла
Дякую за підказку