ДлинноНожка• 21 мая в 22:03

Прожитковий мінімум зросте

Дуже скоро. Прочитала у новинах.
Прожитковий мінімум для працездатних осіб:

2026 рік — 3 288 грн

2027 рік — 3 482 грн

2028 рік — 3 667 грн
А буде пояснення, як цей прожитковий розподілити, щоб вистачило на їжу, комуналку, ліки, мило та інше? Може хтось знає?
ГейСюда• 21 мая в 22:06
Ми знаємо все, ще й на інтернет вистачить
Білка в колесі• 21 мая в 22:07
Треба, щоб такі зп були у наших можновладців , як цей прожитковий мінімум
ГейСюда• 21 мая в 22:08
Кінець епохи бідності
Не їм після шостої• 21 мая в 22:08
в магазин сходить дороже
комуналка дороже
у кого это минимум прожиточный - для меня загадка
автор ДлинноНожка • 21 мая в 22:09
Ответ дляНе їм після шостої
в магазин сходить дороже
комуналка дороже
Від нього рахують пенсії і зарплати, тому багатьом людям він важливий.
Асталависта бэйби• 21 мая в 22:10
Мощно
Тупо плевок, цены выросли раз в пять, а минимум и ЗП не поднимают,про пенсии вообще молчу : скоты вонючие
Не їм після шостої• 21 мая в 22:10
Ответ дляДлинноНожка
прожиточный минимум на человека - 30 тыс грн
вот пусть от него и считают
собаки
Шпондєр• 21 мая в 22:10
Люда, нам пиздец!...
Любой шорох с минималками влечет за собой скачек цен ((
Like-995b• 21 мая в 22:11
Главное вышиванку надеть
ГейСюда• 21 мая в 22:12
Ответ дляШпондєр
Люда, нам пиздец!...
Судячи з інтенсивного росту цін, десь шуршить шуршунчик
ГейСюда• 21 мая в 22:14
Ответ дляLike-995b
Главное вышиванку надеть
Аби не косоворотку, як один постійний комік
автор ДлинноНожка • 21 мая в 22:14
Але ж ті хто приймають рівень прожиткового, повинні додати розрахунки - скільки з цієї суми на комуналку, скільки на одежу( хоч раз на 5-10 років), скільки на їжу та інше. Де ці розрахунки можна подивитись?
Like-995b• 21 мая в 22:14
Ответ дляГейСюда
Ну так чего жаловаться тогда) все стерпите
ГейСюда• 21 мая в 22:16
Ответ дляLike-995b
Я вам і іншим не жалілася
БоВжеВільна• 21 мая в 22:17
2028 год есть...ох какие мы оптимисты!!!
Like-995b• 21 мая в 22:17
Ответ дляГейСюда
Я вам і іншим не жалілася
А чего в тему зашли?
ГейСюда• 21 мая в 22:19
Ответ дляLike-995b
А чего в тему зашли?
Раджу вам уважно прочитати першу відповідь.
Like-995b• 21 мая в 22:19
Ответ дляГейСюда
И что? Все устраивает?)
автор ДлинноНожка • 21 мая в 22:22
Ответ дляГейСюда
Якщо знаєте, то розказуйте, або скажіть де почитати. Дуже цікаво скільки їжі, яку саме і за якою ціною в цей мінімум заклали. І скільки з цього прожиткового людина має заплатити комунальних.
ГейСюда• 21 мая в 22:22
Ответ дляLike-995b
И что? Все устраивает?)
Жіночко у вас до мене особисті питання чи загальнодержавні пропозиції?
Like-995b• 21 мая в 22:23
Ответ дляГейСюда
Просто интересно насколько армавир мозги запудрил)
ГейСюда• 21 мая в 22:25
Ответ дляLike-995b
На сало з бензином вам вистачає, то і на чемодан в армавір вистачить
Like-995b• 21 мая в 22:25
Ответ дляГейСюда
Ок)
автор ДлинноНожка • 21 мая в 22:26
От в інтернеті пишуть про прожитковий :
Прожитковий мінімум розраховується виходячи з таких ключових компонентів споживчого кошика:
Харчові продукти: м´ясо, хліб, молочні продукти, овочі, фрукти, крупи та олії.
Непродовольчі товари: одяг, взуття, гігієнічні товари, побутова хімія.
Базові послуги: житлово-комунальні послуги, транспорт, освіта, медичні послуги.
Тобто все повинно враховуватись. Хотілося б побачити в конкретних цифрах, як все це умістилось в три тисячі на місяць.
ГейСюда• 21 мая в 22:28
Ответ дляДлинноНожка
От в інтернеті пишуть про прожитковий :
Як в анекдоті про офіціанта і чек.
Швабристка• 21 мая в 22:36
Куряче філе - на тому тижні 185, вчора -200, сьогодні 210- це все в одному і тому ж магазинчику.
автор ДлинноНожка • 21 мая в 22:39
Ответ дляШвабристка
Так. Ціни вже кілька разів на місяць піднімають. А прожитковий мінімум для працездатних другий рік 3028 грн, і тільки з 26 року на 260 грн підніметься.
БеллаДонна• 21 мая в 22:40
Ответ дляLike-995b
Главное вышиванку надеть
На вишиванку не вистачить грошей.
Пополняю_Карму• 21 мая в 22:41
От прожиточного минимума зависят все эти пособия нищебродам тунеядцам, мамаша одиночкам и т.д., поэтому не надо чтобы он рос
Like-995b• 21 мая в 22:41
Ответ дляБеллаДонна
На вишиванку не вистачить грошей.
Можно самой вышить )