А у нас макарошки• Изменено 30 апреля в 07:21

Робота в Аврорі рабство?

Я підпрацьовувала в цій мережі продавцем консультантом. Що можу сказати. Це жах для нормальної людини. Праця з 8 до 9 тобто 13 годин!!. Душно, жахливий запах китайского товару, токсичний. За весь цей час можна сісти на обід 30 хв один раз. І пару раз дозволяють сісти 10 хв чаю випити. Відносяться як до скотини адміни та керівництво. Краще б вже роботи цю.роботу робили. Зп буває велика, але яка це тяжка праця. Приїздить товар, ці ящики треба рознести по залу, розставити і викладати згідно норм. Цінними міняти. На касі сидіти. Людей консультувати. Хто там працював як ви це витримували?
Парасюха• 30 апреля в 07:21
Ой, милая автор, любая работа это рабство.
Иванка Бур• 30 апреля в 07:21
Ну так когда на кассе, то можно посидеть.
Думаете в АТБ легче? Тем не менее вижу, что продавцы уже много лет там работают. Приспособились.
автор А у нас макарошки • 30 апреля в 07:22
Ответ дляИванка Бур
В них немає людини,.що на касі сидить. Вони бігають по залу свій товар розставляти і коли дзвонять в дзвоник біжать на касу
Мушля з Криму• 30 апреля в 07:23
Здається, зараз усюди рабство. Вихователь в садочку молодий на руки отримує 6300. А скільки годин а Аврора відпрацьовується на місяць і яка зарплата? Дякую!
Як міряти?• 30 апреля в 07:23
Ответ дляА у нас макарошки
ужас какой-то
такой бизнес маст дай
жар-птица Нюра• 30 апреля в 07:23
Я проработала 10 лет в огромных супермаркетах. Аврора это ничто по сравнению с десятками поддонов которые ты должен выставить, носить, проверять сроки, выкладку и т.д
Коржик• 30 апреля в 07:25
Мне еще 15 лет назад сказал НР знакомый, что любая работа в униформе всегда будет ужасной.
Обезличива означает, что вас лкгко заменить.
Вот там где тяжело найти - с вас будут сдувать пылинки.
Делайте высновки.
Я сейчас ребенку другое говорю - что никогда учитлям хорошо платиь не будут - будет куча дам, согласных на мизер и школа плохое начало карьеры
автор А у нас макарошки • 30 апреля в 07:28
Ответ дляМушля з Криму
Краще йти у магазини де велика виручка. Так у вас буде відсоток від каси. Я працювала в різних аврорах, виходила туди де персоналу не вистачало. Робочий графік різний. Бувало коди людей не вистачало, намагались тиснути щоб і по 4-5 днів людина виходила. Взагалі норма в місяць десь 216. Тобто 18 днів робочих по 12 годин. Зп 65 грн так було ще нещодавно+ % відк каси невеликий і ділиться на всіх працівників + ще за швидкість на касі. Зп варіюватися від 12000 до 18000,20000 в залежності від магазину.
Экспертиза• 30 апреля в 07:28
Полно других нормальных работ.
Экспертиза• 30 апреля в 07:29
Ответ дляА у нас макарошки
Какая огромная зарплата.аж смешно
автор А у нас макарошки • 30 апреля в 07:30
Ответ дляЭкспертиза
Какая огромная зарплата.аж смешно
Це плакати треба (((
Клептоманка• 30 апреля в 07:31
Ответ дляА у нас макарошки
Возле меня 2 Авроры. Что сказать, никто не бегает. Ева - тоже самое.
Думаю, вы сильно преувеличиваете.
автор А у нас макарошки • 30 апреля в 07:32
Ответ дляКлептоманка
Думаю, вы сильно преувеличиваете.
Ні, я кажу правду. А навіщо по вашому дзвоники на касі?товар кожні 2 дні. По декілька тон. Якщо велика аврора там можна добряче набігатись, ще й якщо персоналу не вистачає. В дні без товару. Залежить від адміна, або доставляють товар що приїхав вчора. І вони міняються 2 години на касі зазвичай і кожен зі своїм відділом працює
автор А у нас макарошки • 30 апреля в 07:33
Постійна зміна цінників. Перевірка товару. В одному магазині була адмін що косо дивилась коли ти чай сіла пити свої 10 хв, вже через 5 гнала працювати
Клептоманка• 30 апреля в 07:34
Ответ дляА у нас макарошки
Это обычная работа.
автор А у нас макарошки • 30 апреля в 07:36
Ответ дляКлептоманка
Это обычная работа.
Звичайна рабська робота. Я зараз отримуючи вищу освіту і в мене ноома праці 6 годин на день з 8 до 13. І нормальна зп, оце робота а то рабство
Майданщица• 30 апреля в 07:36
Судя по всему вы там уже не работаете, значит вы без проблем уволились.
Про зарплату, вы сама говорите что она действительно может быть высокая - много работаешь хорошо получаешь.
Ну какое же это рабство?
Коржик• 30 апреля в 07:36
Ответ дляКлептоманка
Думаю, вы сильно преувеличиваете.
Постояено новые лиц. Их меняют или они увольняються.?
Сейчас уже самобслуживаник поставили
Клептоманка• 30 апреля в 07:38
Ответ дляА у нас макарошки
Начинается. У меня во, с отличием. В городе активные боевые и мы с детьми в Польше. Работаю в отеле на уборках и на кухне и как официант и нормально. Бывает рабочий день по 12-14 часов (мероприятие) и на утро на 7 утра на работе.
автор А у нас макарошки • 30 апреля в 07:39
Ответ дляКоржик
Сейчас уже самобслуживаник поставили
Звільняються. Неможливо там працювати. При мені було таке, що адмін була одна в магазині без зам адміна без продавців. Всі звільнитись. Я була з іншої компанії що діє аутсорт послуги тобто не офіційний працівник. Мене намагались вмовити офіційно влаштуватись ні ні ні
автор А у нас макарошки • 30 апреля в 07:40
Ответ дляКлептоманка
Ви в іншій країні. А в своїй країні на такий рабскій роботі працювати, жах!!!
Зате аврора багатіє, на цьому китайському хламі
Клептоманка• 30 апреля в 07:40
Ответ дляКоржик
Сейчас уже самобслуживаник поставили
Я не слежу. Но это обычная работа, считаю. Если поддерживать порядок то какая проблема в смене ценников или выкладке? И сколько КВ м. магазин что на кассу нужно прямо бежать?
Майданщица• 30 апреля в 07:41
Ответ дляА у нас макарошки
Ну можно стоять на базаре или петрушку на площади продавать - там можно больше заработать.
Правда зимой на морозе, а летом на солнце, весной и осенью под дождём...
Хорошо что есть такая работа, магазинов этих много - можно возле дома устроиться.
А вообще на что жаловаться, кто на что учился...
Путающаяся• 30 апреля в 07:42
Ну так в магазинах всюду будет так. Я прошла собеседование к ним в офис, то ничего прям ужасного не увидела, кроме низкой зарплаты. А так как везде с 9 до 6. Но
автор А у нас макарошки • 30 апреля в 07:42
Ответ дляКлептоманка
Ви не працювали, я не буду вам доказувати яка важка робота
Жинси на дитину• 30 апреля в 07:43
Вас там насильно тримають?
черная мамба• 30 апреля в 07:43
Ответ дляКлептоманка
Ну так и есть. Кто хочет - работает. Кто не хочет - ищет причины и рассказывает почему он не может работать
автор А у нас макарошки • 30 апреля в 07:43
Ответ дляПутающаяся
Ви працювали ? Ви знаєте, що продавці консультанти, ненавидять тих хто в офісі аврори працює, і заздрять їм.
Відкушу все що стирчить• 30 апреля в 07:44
Ответ дляА у нас макарошки
хватит ныть. не нравится- меняем.