Одного разу я вирішила прогулятися містом з сусідкою Наташею.
На вулиці було холодно, грудневі морози змушували всіх носити рукавички.
Раптом ми зустріли давню знайому Оксану, яка сяяла, як сонечко, і з радістю повідомила, що вийшла заміж.
Я вже подумки пораділа за неї, але Наташа, не вагаючись, попросила показати весільну обручку.
Оксана, яка до цього виглядала щасливою, раптом згасла, як лампа, що перегоріла. Вона намагалася звучати впевнено, але з її слів стало зрозуміло, що вони поки що просто живуть разом.
Ми з Наташею відчули незручність ситуації, попрощалися і пішли далі.
Я була трохи сердита на Оксану за її обман, адже встигла порадіти за неї. Ця ситуація нагадала мені, що не все те, що здається на перший погляд, є правдою.
Результат:
вже голосів:
6 (37.5%)
Свій варіант
4 (25%)
Наташа з початку здогагадалась
4 (25%)
Припускала і вирішила пер-ти
2 (12.5%)
Випадковість
Ответ дляЮлияL
Телефон стб дати вам? Якраз шукають сценаристів.
Ви теж ворожите, тільки по вайфаю?
Ця історія реальна, і нічого такого в ній немає. Дівчата, які живуть у співмешканстві, але вважають себе дружинами, — це справжня притча на язицях. На жаль, хлопці часто бояться брати на себе відповідальність.
Бессмертный пони• 22 мая в 13:56
Ответ дляИлона_747
А де я писала, що то 2024?
2004 рік
И вы 20 лет забыть не можете ? Ото вас Оксана впечатлила ...
Бессмертный пони• 22 мая в 13:59
Ответ дляSeehund
Не хилая у автора травма.
Ага . Это ж надо - 20 лет ту Оксану в варежках мусолить .
klaraneill• 22 мая в 14:10
а вы автор, за 20 лет таки осуществили свою мечту жизни, вышли замуж? или так и обсуждаете 21й год своих знакомых?
Бессмертный пони• 22 мая в 14:16
Ответ дляБелоснежная
Даешь вторую серию!
Две серии мало . Я думаю , что при фантазии и впечатлительности автора на сериальчик потянет .
Ответ дляpupsi4ek
Можливо, в них якийсь конфлікт був
вони вперше тоді зустрілися і востаннє
я з часом теж пр пинила спілкування з Наташою активне, бо переїхала в іншу квартиру
І тоді мені було байдуже, свої справи, тільки через роки загадала і стало цікаво, для чого вона, в принципі нормальна розумна, раптом так підставила і обломала ту Оксану.
Видно, в людях розбираюся погано
Бессмертный пони• 22 мая в 15:14
Ответ дляИлона_747
вони вперше тоді зустрілися і востаннє
Видно, в людях розбираюся погано
А в чем заключается подстава и облом ? Никогда не понимала - какое кому дело , живут люди со штампом в паспорте или без . Вот вам , например , есть нечего стало или жить негде оттого , что вы узнали , что Оксана нерасписанная живет ?
SARA Abramovнa• 22 мая в 15:22
Ответ дляБессмертный пони
Скоріш за все, згадала бабка як дівкою була
Бессмертный пони• 22 мая в 15:24
Ответ дляSARA Abramovнa
Так и есть . Автор 20 лет ту Оксану мусолила .
Наталия Ищенко• 26 мая в 08:19
Обручки не всі носять. Ось мої батьки були одружені більше 20 років, і ніяких обручок в них не було.